Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת פחחות ושמן מנוע...

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתי שאלות

1. איזה שמן ממלאים במנועי 2L של פיזו, אני יודע שאמורים למלא סינטטי מלא כי מרווח הטיפולים הוא 30,000 קמ' או שנתיים

2. מחפש המלצה על פחח טוב ואמין באיזור המרכז לתיקון פחחות בינוני (קורת אורך שנפגעה בתמרוני חנייה)

בתודה מראש

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טז צודק... ואם אתה אוהב את האוטו שלך ורוצה אותו לאורך זמן עצה ידידודית אל תחכה 30K

אתה לא באמת רוצה לדעת איך נראה שמן מנוע אחרי 30K ועוד בתנאים של ישראל

תחליף כל 10K ואם ממש כואב לך בכיס 15K בסופו של דבר אתה זה שמרוויח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי ? זה אתה ? גנבו לך את היוזר ?

מה זה התשובה הזאת....10 מקסימום לא 30 ולא בטיח

זה הכל תלוי בכמות הנסועה שלך

אני מכיר לא מעט פז'ואים שעשו 30 על השמן כל פעם וכבר מעל 160 אלף קילומטר אין בעיה (כולם 206 :D)

בכל מקרה אם רוצים להחמיר אפשר לעשות 20

או 15

אבל 10 לדעתי זה הסחפות מטורפת (בתנאי שאתה גומע את המרחק הזה בפחות משנה...אם יותר משנה זה לא משנה כי אחרי שנה צריך להחליף בכל מקרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנאים של הארץ??? דווקא בארץ התנאים טובים יחסית בשביל השמן! כי הוא לא מגיע לטמפ' נמוכות בחנייה (דבר שמזיק לו הוא השינויי המהיר בטמפ')...

בכל מקרה הרכב אצלנו לא מגיע ל30K כי עוברות שנתיים הרבה לפני כן...

בתודה נדב

נ.ב. משהו יודע איזה שמן שמים בלובינסקי כי אני רוצה להכניס את אותו הסוג...

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...