Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה"פרסי"-לא מה שחשבתם.

Sago
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקשתי ממנו שמן ליקווי מולי, אמר שאין לו וייתן לי משהו אחר יותר טוב ("אמריקאי")בתוספת של 20 שקל-הביא לי אמריקן איגל...

ביקשתי ממנו יוניט חום לרדיאטור שלי,הלך לבעל מוסך ואמר לי :"זה יוניט מקורי"-הבאתי את היוניט הזה למוסך שיתקין לי אותו ומסתבר שזה יוניט חליפי הכי זול שיש ועוד שרפתי עליו 50 שקל,שלא נדבר על זה שהוא רצה 70.

ממש לא מה שחשבתי.

**אין לי גישה לפורום אוף טופיק והפורום הזה היה הכי מתאים**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, הפורום הכללי לא מתאים, אלא הטכני כמובן. לא מבין איך חשבת אחרת. (ואוף טופיק ב-כ-ל-ל לא קשור).

בנוגע לפרסי - אף אחד לא מחזיק מהם אנשי מקצוע איכותיים ומהימנים, אלא פשוט אחת מחנויות חלקי החילוף הזולות בת"א, זה הכל. אתה צריך לבוא לשם כשאתה יודע בדיוק מה אתה צריך, ולא לקנות שום דבר אחר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע הוא רצה על אמריקן עוד 20 שח יותר ממולי?

כמה עולה אצלו מולי? אצל החלפן שלי זה עולה 80 שח זה נחשב יקר?

שמע חוץ מזה כל החנויות האלו אותו דבר,בחנות שלי יש להם רשימות של כל מיני חלפים שמתאימים לכל רכב,אין הרבה תקלות אבל בשבוע שעבר קניתי חלקים לטיפול 10 אלף של פאסאט ,ואמרתי לו במפורש שלא יעשה טעויות כי אני בא מרחוק ולחזור אליו יעלה לי הרבה,ובכל זאת הוא טעה בפילטר האוויר,אז הייתי צריך לנסוע כל הדרך ולקלל.

כשבאתי אליו הוא אפילו לא הודה בטעות,הוא אמר לי שיש לי בפאסאט פילטר של גולף (גדלים שונים לגמרי). שרוט לגמרי ,במקום להתנצל.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבוא לשם כשאתה יודע בדיוק מה אתה צריך, ולא לקנות שום דבר אחר.

רוני

מילים כדורבנות!

עם כל הכבוד, גם הוא רוצה למכור, אז בדרך הוא קצת משקר לך על החלפים, שאתה בא לחנות חלקי חילוף ולא רק לפרסי אתה צריך לדעת בדיוק מה אתה רוצה, מה אתה צריך, איך זה נראה, אז הפרסי זה לא דוגמה. כבר קרה לי מקרה באימפרזה שהביאו לי פילטר אויר טיפה יותר קצר, אני ישר שמתי לב!

אם אתה לא יכול ישר לדעת אז תשאיר למכונאי שלך את סחר החלפים.

תחשוב, כל האיזור מכיר את פרוחזאד בתור זול זול זול, אתה בא מבקש יוניט, אם הוא היה שם במלאי מקורי כולם היו מעקמים לו פרצופים על המחיר, אי לכך הוא שם תחליפי.

כל מי שיאשים את החנות חלפים יש לו בעיה בראש, כל מי שרץ לעשות טיפול לבד לפחות שידע לזהות את החלקים הבסיסיים של רכבו,ולא לבוא בטענות למוכר, שגם הוא לא נקי כפיים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באתי לפני שבוע לחנות חלפים, ביקשתי בומבה נגד שקיעה לקסנטיה, חצי שעה התווכחו איתי שאין דבר כזה בכלל ומה אני רוצה.

בסדר מה לעשות הם לא מכונאים הם מוכרים. וזה עסק בדיוק כמו שווארמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שלמדתי , אצל הפרסי צריך תמיד לבוא עם דוגמא, כי גם להזמין אצל ספק הוא לא יודע להסביר, מצד שני כמעט כל חלק אתה מקבל הרבה יותר בזול, כך למשל על סט פלאגים אתה משלם 50 ש"ח ולא 100.

כמו שנאמר קודם הוא לא מכונאי כך שאין מה להאשים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P הקנייה אצל הפרסי היא יותר חוויה אתנית משחררת ופחות בקטע של רכישת חלקים גרידא.זה כמו ללכת ל"מיומנה" באלוף שדה.

דבר שני-תסלח לי, אבל אם הוא הצליח לדחוף לך שמן אמריקן איגל ולהגיד לך שזה יותר טוב מLM, אני מחזיק מהבן אדם אומן,שלא לדבר על העובדה שהוא קצת דומה לגולום משר הטבעות מזוויות מסויימות.

תמיד תבוא עם החלק שאתה רוצה ותמיד תבדוק מה אתה קונה. הבן אדם, מעבר להיותו פרסי, אינו מכונאי, הוא כולה סוחר חלפים.למרות היותו סוג של אוראקל מוטורי, הוא עדיין לא יודע הכל.

קרא את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=13471&highlight=%F4%F8%F1%E9

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת כולם הוא הנדסאי אלקטרוניקה, אז אין צורך להעליב.

זה שהוא סוחר ומה לעשות כך סוחרים ואף אחד לא מכריח אותך לקנות.

אותו דבר בדיוק קורה בשוק המחשבים שדוחפים לך זבל ואומרים שזה שיא הטכנולוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P הקנייה אצל הפרסי היא יותר חוויה אתנית משחררת ופחות בקטע של רכישת חלקים גרידא.זה כמו ללכת ל"מיומנה" באלוף שדה.

קרא את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=13471&highlight=%F4%F8%F1%E9

קרעת אותי בשרשור ההוא!!

מסכים עם כל מילה.

חובה לדעת מה אתה רוצה אצלו אחרת אתה לא יוצא בזול, וחובה להתמקח.

הדבר המדהים הוא שאתה מתמקח עם אחד שתוך כדי משרת עוד לקוח, הוא הולך להביא משהו, ופרסי אחר ממשיך את הויכוח מאותה נקודה שההוא הפסיק!!

ותודות לLIVIUR שהפנה אותי לשם לפני כמה שנים והתעקש להישאר איתי על הקו בפלאפון כל הזמן רק בשביל לשמוע את הפרסי מסביר ש"קקקקקיייייי 44 זה לא הכי טוב, יששששש לי משששששהו יוצא דוווופפפפןןןןןןןןןןן...." :-D

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה, הוא באמת דומה לגולום, הרגת אותי עכשיו :-P

ואני הולך רק עם דוגמאות. כל הבגאז' שלי מלא דוגמאות...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם דוגמאות לא תמיד עוזר...

לדוגמא: רציתי לחזור מפילטר אוויר פתוח לפילטר אוויר רגיל ברכב שלי.

הלכתי אליו עם קופסת הפלסטיק של הפילטר (מפורקת מהאוטו) ודוגמא לפילטר (זה פילטר מיוחד שכולל פתח לסעפת יניקה פלוס גומיה לאטימת הקופסה מבפנים) .

הוא טוען שקופסת הפלסטיק לא מקורית, שמישהו עשה עליי קומבינה, ושאין כזה פילטר , ושהדבר הכי טוב ומתאים בשבילי זה פילטר של דייהו רייסר.

לאחר שייבש אותי שם כמה דקות ארוכות מאוד וכל אחד מהאחים חיפש ,בסופו של דבר הודיע לי חגיגית שאין כזה פילטר ושהקופסה שלי לא מקורית.

צעידה של מספר צעדים ימינה לחנות הממוקמת לא רחוק ממנו , העלתה פילטר בדיוק כמו שאני צריך ,

אבל במחיר של 100 ש"ח (הורדתי ל70 שזה עדיין יקר).

בסופו של דבר החלטתי לנסות את מזלי במוסך פליקס הסמוך, והפלא ופלא : פילטר ממוסך פליקס בעלות של 34 שקלים וגם מתאים בול.

מה המסקנה ?

א)לפעמים לקנות את החלק אצל היבואן של רכבך יכול להיות הדבר הכי זול והכי פשוט.

ב)כפי שתמיד אמרתי : אם אתה לא יודע בדיוק מה אתה צריך ובדיוק איך זה נראה, פשוט אל תכנס לשם.

רוב מה שהוא מחזיק זה ג'אנק סיני.

ולפותח השרשור, תסלח לי , אבל אם אתה נופל בפח של "אמריקן איגל" זה מוצר איכות אמריקאי,

אז באמת תשאיר את רכישת החלפים למוסכניק שלך... זה שמן שלא הייתי מכניס לרכב שלי גם בחינם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני-תסלח לי, אבל אם הוא הצליח לדחוף לך שמן אמריקן איגל ולהגיד לך שזה יותר טוב מLM, אני מחזיק מהבן אדם אומן,שלא לדבר על העובדה שהוא קצת דומה לגולום משר הטבעות מזוויות מסויימות.

למען הסדר הטוב הוא לא הצליח לדחוף לי שמן כזה.

צחקתי לו בפנים כשהוא הראה לי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסדר הטוב הוא לא הצליח לדחוף לי שמן כזה.

צחקתי לו בפנים כשהוא הראה לי אותו.

אפשר לקבל כתובת מדוייקת של הפרסי?

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...