Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגע לפני ה"גרנד-פונטו" - אני יוצא לסיבוב ארוך במיוחד על פונטו-דיזל-ידנית

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צביקה, נהנתי לקרוא.

סטודנט,

הגרנד-פונטו נראית מעולה (שיפור עצום ליד הפונטו הנוכחית...) ונכון שיש לה רשימת איבזור מרשימה למדי (הבאתי פרוספקטים שלה מתערוכת פרנקפורט), אך מישהו בפיאט פישל! תא מטען חזר לממדים זהים לשל הדור הראשון

ומבפנים היא לא מרגישה מרווחת יותר מהנוכחית, וגם האיכות נשארה איטלקית וחבל :|

איפה נעלמה התיבה הרציפה? שאלה טובה...

למה מנועי הבנזין מצויידים ב-8 שסת' בלבד? עוד שאלה טובה... עשו צעד אחורה במקום לצעוד קדימה.

אין לי ציפיות גבוהות מגרסאות הבנזין הלא מרשימות במיוחד (על הנייר)...

אני מקווה שסמל"ת תעשה בשכל ותביא את מנוע המולטיג'ט ארצה! בעיקר את גרסת ה-1.9, 130 כ"ס - הגרסה הספורטיבית.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנד-פונטו נראית מעולה , אך מישהו בפיאט פישל! תא מטען חזר לממדים זהים לשל הדור הראשון
עניין התא מטען=תעלומה גדולה, אך בלי ספק המחשבה הייתה לתת קצת יותר מרווח פנימי ומעל הכל להגדיל את רמת הבטיחות משמעותית וזה אפשר רק על ידי הארכת החלק הקדמי וזה בא, כנראה, על חשבון הקטנת תא המטען.

איפה נעלמה התיבה הרציפה? שאלה טובה...

למה מנועי הבנזין מצויידים ב-8 שסת' בלבד? עוד שאלה טובה... עשו צעד אחורה במקום לצעוד קדימה.

מילת המפתח באירופה היא חסכון בדלק ומחיר זול - זה מה שמעניין את האירופאים - לכן לא סתם בחרו בפיאט להציג בהתחלה רק מנועי בנזין 8 שסתומים (וגם זה רק 2 סוגים לעומת 4 סוגי דיזל) שהם טיפונת חסכוניים יותר בדלק מאשר מנועי ה- 16 שסתומים, על חשבון ביצועים כמובן.

לגבי התיבה - תיבות רובוטיות חסכוניות יותר בדלק וזולות יותר מאשר תיבה רציפה עד כדי כך שלכאורה לפי נתונים רשמיים התיבה הרובוטית חסכונית יותר בדלק לעומת תיבה ידנית או מקסימום שווה לה בצריכת דלק. התיבות הרובוטיות גם אמורות להיות אמינות יותר מתיבה רציפה. כך שמקבלים רכב אוטומטי (שמתנהג מוזר) מבלי לפגוע בצריכת הדלק.

אין לי ציפיות גבוהות מגרסאות הבנזין הלא מרשימות במיוחד (על הנייר)...

אני מקווה שסמל"ת תעשה בשכל ותביא את מנוע המולטיג'ט ארצה! בעיקר את גרסת ה-1.9, 130 כ"ס - הגרסה הספורטיבית.

יהיו גם בנזין חזק יותר, בעוד מספר חודשים

ציפיות טובות מסמל"ת ??....הצחקת אותי!! זה יבואן כושל !!

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיו גם בנזין חזק יותר, בעוד מספר חודשים

ציפיות טובות מסמל"ת ??....הצחקת אותי!! זה יבואן כושל !!

1. הבנתי שתצא גרסת 16 שסת' ל-1.4... והיא תספק 100 כ"ס.

2. בדיחה טובה, אה? :roll:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא גיר אוטומטי מלא כישלונה בארץ מובטח.

הגיר הרובוטי של פיאט די מזוויע(כמו האיזיטרוניק של אופל)ובשום מקרה מיתקשה להיות אופצייה ראוייה לגיר אוטומטי מקובל.

הארכת המכונית נועדה בעיקר לתשלום מס NCAP,כמו בפיג'ו 407.

ללא ירידה משמעותית בשערו של האירו ו\או גיר אוטומטי מקובל,יכולים בכלמוביל יבואני יונדאי להמשיך לישון בשקט...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי הפונטו החדשה (אני לעולם אסרב לקרוא לזה גרנד פונטו) היא אופציה נהדרת. ואם אני ארכוש אחת, אני הולך לעשות כל שביכולתי כדי לרכוש את המולטיג'ט 130. אני מניח שגם תצא אברת' חדשה או משהו, שגם תראה כאופציה מעולה.

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירת התיבות בפונטו החדשה אכן תמוהה מאוד בעיניי.

התיבה הרציפה שלהם הוכיחה את עצמה יפה מאוד בפונטו הנוכחית, הן מבחינת אמינות, הן מבחינת תצרוכת דלק והן מבחינת זמינות הכוח הנפלאה.

לא ברור מדוע ויתרו עליה כל כך בקלות, ועוד ללא אופציה אוטומטית ראויה. כנראה שמהנדסי פיאט לא יצאו מאיטליה זה זמן רב.

גם הבחירה בהגה חשמלי מעצבנת מאוד. כולי תקווה שהוא יהיה טוב יותר מהנוכחי, הגה גרוע יותר יהיה קשה מאוד לייצר. ההקשחה המוקדמת יותר צריכה לעזור, אבל השאלה היא האם ההגה ימשיך להתקשח עוד ועוד עם העלאת המהירות. היציבות של הרכב בסיבובים מהירים נפגעת קשות בגלל ההגה.

גרסת דיזל חזקה וחסכונית, ביחד עם הורדת מסי הדיזל המובטחת ע"י שרי האוצר המתחלפים, תוכל להיות אופציה מעניינת מאוד עבור השוק הישראלי, אם רק יסכים להיפרד מהתיבה האוטומטית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה שלום,

אני מנסה להשכיר גם פונטו דיזל, ושום חברה לא מוכנה להתחייב על דגם הדיזל.

1. דרך איזה חברת/סוכנות השכרה השכרת את הופנטו?

2. לאיזה קבוצה היא שייכת, A או B?

3. האם כדאי לי לנסות את מזלי ולהשכיר דרך סוכנות מקומית, או שתמיד משתלם להשכיר מהארץ (אני משכיר לשבוע)?

תודה מראש,

צבי הלוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי פוטו דיזל השנה באיטליה בחברת אויס בתווך של http://www.lft.co.il/אולם אני חייב לציין כי בחרתי את גודל המכונית, בהצעה היתה C2 , ודיזל נשאר כבקשה לא מחויבת. לגבי גודל זה של מכונית זה די הפתיע אותי, אך באיטליה הסבירו לי כי הם מחזיקים אותם בכמויות גדולות בגלל הביקוש.

לכן , איני חושב כי תוכל לקבל הבטחה סגורה בנושא דיזל כמו בכל החברות.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, צבי. האתר ממש עוזר. אני חושב שחסכת לי בזה הרגע 50 יורו.

על איזה רכב אתה ממליץ - פונטו דיזל, או C2 דיזל?

תודה על התגובה

למרות סקרנותי לנסות את הC2, כשקיבלתי אונו דיזל, רווח ליכי ידעדי כי לא אתאכזב. במקרה ונסעת על ה-C2 אשמח לשמוע רשמים. נסיעה טובה.

אה, אגב, עם LFT או כל אתר אחר, אל תתביש ליצור איתם קשר טלפוני על מנת לאמת כל פרט אפשרי.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...