Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארוע לקידום החוק לספורט מוטורי בישראל 29-7-2005

primekart
שימו לב! השרשור הזה בן 6852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:? שני שוטים קצרים של האירוע , ובעיקר במה לחברי הכנסת...

אם זה האפטייזר ,אז ניחא , אבל אם זו כל המנה , אז :mm_nah: לערוץ הספורט.

לא נורא , גם מסע של אלף מיל מתחיל ב-WHEELIE אחד קטן...

אם השוט של ההיא עם הגופייה הלבנה, הג`ינס והכובע, שמתעסקת שם עם המנוע של החיפושית לא תתרום לקידום החוק, שום ג`ימיקנה לא תעזור.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הכתבה הזאת היא בושה וחרפה... שמר שלח מכתב לערוץ 5 שכתבה כזאת רק עושה יחסי ציבור ר-ע-י-ם! מה זה תצוגה של מכוניות מרוץ?! ולמה לא הראו את האירוע כמו שצריך... בקיצור חרטה!

חוץ מזה הוא אמר נהגתי אל האלפא רומיאו של המשפחה... לא המשפחתית... אבל מה זה משנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערוץ 5, כל עוד לא מדובר ב22 שחקנים שרצים על דשא ירוק, הנושא לא מקבל יותר מ 2 דקות זמן שידור.

לפי עורכי הערוץ, הרבה יותר מעניין מה קרה לפני שלושה ימים בליגה השניה במקסיקו מאשר אירוע משמעותי כלשהו בארץ.

בעצם זה לא אירוע, לא היה שער, לא אירוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שהM של דודי היתה..

מישהו יכול לשפוך לי קצת אור על העניין!?

מה שלומו?

מצטער שאני לא מעודכן

תודה לכל עונה

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תצוגה של מכוניות מירוץ"... "אתה עושה רייסים ? - אני הייתי נוהג במכונית האלפא רומיאו המשפחתית"... (ייבאו ארנה לארץ ? :roll: ).

זה בדיוק מה שעצוב בארץ. שכל מה שהעם מבין, כל מה שהתקשורת המטומטמת מפזרת לעברו, זה "מכוניות מרוץ" ו"רייסים". התוצאה היא שבשביל עם ישראל כל 106 ראלי מסכנה או ספורטיבית לייט אחרת היא מכונית מרוץ, וכל ארוע ספורט מוטורי כמו ג'ימקאנה או מרוץ ראלי זה "רייסים".

יקח שנים להוציא לעמישראל מהראש את השטויות שהתקשורת מפמפמת לעברו, וחבל.

בכל מקרה, הנה לינק נוסף לכתבה (המפגרת) של ערוץ 5.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על האירגון והיוזמה , סוף סוף ארוע ראווה מוטורי כמו שצריך במדינת ישראל

חבל שאני עובד ביום שישי :? , אחרת הייתי מופיע

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקובי ה-:king:וחבריו שסייעו לו!

כל הכבוד! הפתעת אותי לטובה, חשבתי שאתה יודע רק לנהוג :tongue:

מקווה שיהיו אירועים "תרבותיים" כאלה בהמשך, ושיהיה לנו את הזכות להתחרות בשקט, מבלי שיפריע לנו דרדס כזה או אחר.

יישר כח!

אלון :wink:

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרמן גיהה...:idea:

לא הייתי מרוכז.. :wink:

ובאמת עצוב שדווקא התקשורת, שיש לה כל כך הרבה כח, יורדת לרמה החובבנית ו"מתעדת" אירוע כל כך יפה, מאורגן ומושקע בדקה וחצי, ונותנת רושם כל כך מוטעה, או לא נותנת רושם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אכן הייתה דבילית וגם הפתיח, אבל המסר של 2 חברי הכנסת עבר היטב ובצורה ממצה. די לנו ששני אלה יגיעו למדיה הארצית והשגנו המטרה. כך נשיג חשיפה חיובית.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כיף לראות שיש גם חברי כנסת שהם צעירים בנפשם וברוחם. ולא רק שאול יהלומים.

אם תרשו לי, אני חייב להגיד שזה לא רק ממש בנפשם וברוחם... בן כמה גלעד ארדן? הוא נראה צעיר, מאוד צעיר.

ובכל מקרה, לידיעתם, הבחור הוא יוזם החוק להחרמת מכוניות ע"י קצין משטרה, גם אם בעל הרכב לא נהג בו...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרשו לי, אני חייב להגיד שזה לא רק ממש בנפשם וברוחם... בן כמה גלעד ארדן? הוא נראה צעיר, מאוד צעיר.

ובכל מקרה, לידיעתם, הבחור הוא יוזם החוק להחרמת מכוניות ע"י קצין משטרה, גם אם בעל הרכב לא נהג בו...

רוני

וגם האפודים הזוהרים.

שמישהו יקנה לו פופקורן וקולה.:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...