Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלגאן עם המצבר הישן שלי וקניית אחד חדש

benamij
שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום היה לי ברכב מצבר שעבד שנתיים וחצי... השבוע סופית הוא נגמר!! ממש מת.. אין מצב שהוא מניע בלי כבלים מהשכן... אז היום כמובן הלכתי לחנות חלפים וקניתי מצבר חדש מסוג סילבר ואט או משהו כזה נראה לי תוצרת טורקיה ב 300 שקל... התקנתי אותו... כמובן שאת כל הקורוזיה והכל ניקיתי וציפיתי אותו טוב טוב בוזלין למניעת קורוזיה בעתיד... ואני ממש מרוצה.... יש למישהו במקרה דעה על המצבר הזה?

אה... דרך אגב... מזדה 2000 1800 מצבר 60 אמפר.

שיהיה לכולנו סופ"ש מהנה

בן-עמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בשנה שעברה קניתי מצבר מחברה לא ידועה.

עושה את העבודה נאמנה והכל סבבה.

סע לשלום----ד"א יש אחריות במידה ו..

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצברים האלה לא מחזיקים יותר משנתיים.

אבל לשלם 150 ש"ח בשביל הנעה בראש שקט במשך שנה, זה לא כזה נורא.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מצבר מחברה קקה לא מוכרת 70A,החזיק לי 4 שנים ועדיין עבד אבל אני כבר אמרתי דיי,אח"כ היה לי שנפ 60A ,החזיק לי בדיוק שנתיים והתחיל לעשות בעיות.

עכשיו יש לי טודור 80A עובד כמו פנתר.

מסקנה:

לא לקנות שנפ,עדיף לקנות מצבר יותר חזק מחברה פחות מוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מצבר מחברה קקה לא מוכרת 70A,החזיק לי 4 שנים ועדיין עבד אבל אני כבר אמרתי דיי,אח"כ היה לי שנפ 60A ,החזיק לי בדיוק שנתיים והתחיל לעשות בעיות.

עכשיו יש לי טודור 80A עובד כמו פנתר.

מסקנה:

לא לקנות שנפ,עדיף לקנות מצבר יותר חזק מחברה פחות מוכרת.

אצלי לעומת זאת המצבר של שנפ סיים את חייו לאחר 7 שנים של עבודה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7 שנים? או קי... די קשה לי להאמיו... אבל תמיד יש ניסים... דרך אגב... הבטתי היום למצבר והחברה שלו היא מגה ואט ומתחת לזה כתוב... The best batteries זה די הצחיק אותי... אבל בכל זאת... לפני המצבר הזה היה באוטו שנפ 60A והחזיק שנתיים ושלושה חודשים.... בכל מקרה... מישהו שמע במקרה על החברה MEGA VAT כאמור תוצרת טורקיה... מצבר טוב? מצבר מסריח? איך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
7 בכל מקרה... מישהו שמע במקרה על החברה MEGA VAT כאמור תוצרת טורקיה... מצבר טוב? מצבר מסריח? איך?

לצערי אני מכיר אותם. אחד כזה בדיוק היום "שפך לאגר" במכונית שלי לאחר רק מעט יותר משנה. לא מתקרב יותר למצברי האינשם האלה. הלכתי לאוטודיפו וקניתי של וארטה בכסף מלא (500 ש"ח מצבר 62 אמפר ללא טיפול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...