Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית אדומה לא ברורה בפיג'ו 205

מאור555
שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש לי פיג'ו 205 forever שנת 98. לפעמים נדלקת נורה בצבע אדום שניתן לתאר את הציור שלה כ "מלבן כזה עם צ'ופצ'יק שחור מעליו ומתחת 3 גלים כאלה".

אין לי חוסר במים או בשמן והמנוע אינו מתחמם. כמו כן, האוטו נוסע כמו שצריך והנורה נדלקת לפעמים אך גם יש פעמים שהיא לא נדלקת.

יש למישהו מושג מה פשר הנורה או התופעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

יש לי פיג'ו 205 forever שנת 98. לפעמים נדלקת נורה בצבע אדום שניתן לתאר את הציור שלה כ "מלבן כזה עם צ'ופצ'יק שחור מעליו ומתחת 3 גלים כאלה".

אין לי חוסר במים או בשמן והמנוע אינו מתחמם. כמו כן, האוטו נוסע כמו שצריך והנורה נדלקת לפעמים אך גם יש פעמים שהיא לא נדלקת.

יש למישהו מושג מה פשר הנורה או התופעה?

לא זכור לי שום מנורה כזאת..אולי זה רק בשנתון שלך,תנסה לצרף תמונה.(עפ"י מה שאתה אומר רוב הסיכויים שזו בעיה של יוניט או משהו כזה)

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק בשנתון שלו - זו נורה לסימון גובה נוזל קירור ברדיאטור. מפעיל אותה מצוף שיושב בצידו של הרדיאטור.

?צודק...נמצא בצידו השמאלי,עליון של הרדיאטור.והנורה עצמה נמצא מעל מחוג הדלק,תקן אותי אם אני טועה.

באם לא חסר נוזל קירור כנראה שהיוניט פגום.

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק...נמצא בצידו השמאלי,עליון של הרדיאטור.והנורה עצמה נמצא מעל מחוג הדלק,תקן אותי אם אני טועה.

באם לא חסר נוזל קירור כנראה שהיוניט פגום.

מעל מחוג הדלק זה לא הנורה של "גבר, אין דלק במיכל, תספיק לבדוק כמה קילומטר לליטר אתה עושה ותתחיל לחפש תחנת דלק כי עוד כמה דקות אני נתקעת לך כאן במקום ולא זזה מטר. וכדאי שתכין כרטיס אשראי כי מיכל מלא זה 45 ליטר"?

אף פעם לא נדלקה לי... :angel:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

יש למישהו מושג מה פשר הנורה או התופעה?האם יש לך שעון חום מנוע בלוח השעונים?

אם לא, נורה זו מסמלת שהמנוע שלך מתחמם מעל התחום המותר. אם יש לך שעון נורה זו מסמלת שחסר נוזל קירור ברדיאטור.

האם זה הסמל של הנורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך שעון חום מנוע בלוח השעונים?

אם לא, נורה זו מסמלת שהמנוע שלך מתחמם מעל התחום המותר. אם יש לך שעון נורה זו מסמלת שחסר נוזל קירור ברדיאטור.

האם זה הסמל של הנורה?

נראה לי שאתה צודק...אין שעון של חום מנוע ב205 כנראה שבאמת חסר לך נוזל קירור ברדיאטור

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המשיבים...

אני רק אבהיר כמה דברים, המיקום של הנורה הוא מתחת למחוג הדלק (באלכסון מימין). יש נורה נוספת מעל מחוג הדלק שמתריאה על מחסור בדלק והיא עובדת בסדר. כמו כן אין לי שעון חום רק נורה של STOP. הציור של הנורה הוא כפי שתיארתי בערך קודם ולא כפי ששלח stio.

אני לא בטוח שלא חסר נוזל קירור (למרות שאני לא סגור איפה ממלאים אותו) אבל אני אבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...