Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספות של קאזה נחשבות איכותיות?

GABIUBOGI

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, GABIUBOGI כתב:

עם ה120 קילו שלי אחרי פעם אחת אנחנו נשב בסלון על כסאות כתר 😂

גם זה רק לפעם אחת. 

תשאל אותי איך אני יודע. :lol:

• מצחיק 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שיש בזה חוקיות, יש רהיטים זולים עמידים ורהיטים יקרים שבירים. 

אין לספה שלך "מעצורים" כאלה ממתכת שמגבילים את המהלך של הקפיץ כדי שלא ימתח יותר מדי? אם אין זה כנראה פשלה בתכנון, או שהמרכיב של הספה שכח את זה, לך תדע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה סידור כמו למטה משמאל

image.thumb.png.3a4f15d71bd9f6af1023d4af6f5472db.png

image.png.e26adf8f8165a5a1b7b520ca0c3c7cda.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בא לתת את השנקל שלי על הניסיון שלי עם ספות.

א. נראה שאתה יכול לתקן לבד את הספה שלך.

ב. מישהו כתב כאן שיש לו וידר 20 שנה והיא מעולה - יש מצב שזה עדיין ככה - אבל מניסיוני הרבה פעמים מותג שלפני הרבה שנים היה מעולה עבר היום לייצור זול כמו כולם על מנת להתחרות בתנאי השוק.

ג. לדעתי השוק מתחלק ל-2 - ספות שמיוצרות בארץ וכאלו שמיובאות.

כל פעם שקניתי ספה מייצור בארץ לא היה הרבה קשר בין מה שהיה בתצוגה לבין מה שקיבלתי, הקשיחות של הספוגים, הגימורים וכו' - אין אחידות אמיתית, זה סוג של - מה שיוצא אני מרוצה. 

הספות מחול לעומת זאת מה שאתה רואה בחנות זה בד"כ מה שתקבל. 

זה לא אומר שהן איכותיות יותר או יחזיקו יותר - אבל אתה לפחות ידוע בטוח מה ינחת אצלך בסלון. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Nakamichi כתב:

ב. מישהו כתב כאן שיש לו וידר 20 שנה והיא מעולה - יש מצב שזה עדיין ככה - אבל מניסיוני הרבה פעמים מותג שלפני הרבה שנים היה מעולה עבר היום לייצור זול כמו כולם על מנת להתחרות בתנאי השוק.

זה כנראה עדיין ככה. 

כשקניתי את המזרון, אחד הדברים שקנו אותי היה הסרטון שרואים באתר שמראה את תהליכי הייצור של חלק קטן מהדברים. ראיתי במו עיניי חלק מהתהליכים שמראים בסרטון כשבאתי לבדוק את המזרון (המכונה שמייצרת את הקפיצים נמצאת ממש בכניסה למפעל למשל).

לפני 20 דקות, Nakamichi כתב:

ג. לדעתי השוק מתחלק ל-2 - ספות שמיוצרות בארץ וכאלו שמיובאות.

כל פעם שקניתי ספה מייצור בארץ לא היה הרבה קשר בין מה שהיה בתצוגה לבין מה שקיבלתי, הקשיחות של הספוגים, הגימורים וכו' - אין אחידות אמיתית, זה סוג של - מה שיוצא אני מרוצה. 

הספות מחול לעומת זאת מה שאתה רואה בחנות זה בד"כ מה שתקבל. 

נעזוב את זה שזה נכון שהשוק מתחלק ליצור מקומי ולייבוא. 

הבעייה היא שהשוק מתחלק ל-2 בצורה אחרת: סוחרי רהיטים ומוכרי רהיטים. 

מוכרי הרהיטים יודעים מה הם עושים, יש עם מי לדבר ולהתייעץ. לא ימרטו אותך בכוונת מכוון.

הסוחרים לעומת זאת, רמת אמינות של סוחרי רכב ויושר של ח"כ.

תלוי כמובן במפעל, לא חסר מפעלים שכן רוכשים את הספוגים שלהם מאותו מקור ובאותה רמת איכות כך שאין הבדל בין יחידה אחת לשנייה, כנ"ל עצים, בדי ריפוד וכדומה. 

ההבדל יכול להיות בתפירה שלא תמיד יוצאת 105%. 

אבל שוב. זה תלוי במפעל...

וגם בייבוא, הכל תלוי ממי היבואן רוכש. לא חסר מפעלים (בעיקר בסין וטורקיה) ששם יש את ההבדלים האלו בדיוק באיכות שציינת בין ספה אחת לשנייה. לא מורכב מספיק חזק, רועש, לא מתוכנן חכם מספיק, עץ טיפה דק יותר מדי וכל מיני כאלו. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...