Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

sway bar/ anti roll

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, this_is_me כתב:

@Rolistar 

יפה יפה, תהנה

לא מצאתי באתר שלהם תיעוד של תקן כלשהו, מקווה שפדקס יצליחו להעביר אותם בשקט

ניסיתי לבדוק איתם מה התקן אבל שירות הלקוחות לא כל כך מבין על מה אני מדבר.

החלק כבר בארץ רק שהבדיקות נעשות בשלישי וחמישי.. נחכה בסבלנות ונגלה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לפני 16 שעות, Ziv כתב:

השארת אותנו בציפייה...

בשורות משמחות!!

הגיעו עד אליי עם שליח אתמול וכבר הורכבו לאחר שעתיים.

דרשו ממני מס יבוא, מס קניה, אישור משרד תחבורה, עמלת בדיקת בוחן  ועמלות נוספות של פדקס כמו דמי אחסון ועמלות מחשב ועוד כל מיני הנפצות שלהם.

בגדול המחיר הסתכם ב3300 לזוג מוטות אחורי וקידמי בעלות של כ2100 שח, ותשלום בארץ כ1200 שח לשחרורם מהמכס והגעה לפתח הדלת עם שליח.

יבואנים בארץ הציעו לי בסביבות 3800 ככה שיצאתי "ברווח" של כ500 שח.

יציבות ואחיזת כביש השתפרו בצורה קיצונית שמורגשת אפילו בפניות עירוניות וכיכרות במהירות נמוכה, בעיקולים ועקומות חדות מהירות התקיפה בהן עלתה ואיתה גם החיוך על הפנים.

הגה מתקשר טוב וחד יותר אבל סיבובו נהיה קצת יותר מאתגר.

עריכה אחרונה על ידי Rolistar
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטירולים זה שיפור ההתנהגות הכי טוב וזול שאפשר לעשות, שלא פוגע בנוחות. 

אני החלפתי רק את האחורי כי רציתי להגביר את הנטייה להיגוי יתר, אבל אני מרגיש את ההבדל רק במגבלות כאשר אני מאתגר את הרכב.

לגבי שינוי בתחושת ההגה - זה לא אמור לקרות להבנתי. לא השתנה שום דבר בגיאומטריה של המתלים שאמור לגרום לזה. אולי יותר פסיכולוגי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, תתחדש

ותזכור שאחרי שדרוג של אנטי רול קדמי אתה חייב להיות מאוד זהיר בכביש רטוב ובחורף, היות ובמצב החלקה ההתנהגות של הרכב בלתי צפוייה

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ziv כתב:

לגבי שינוי בתחושת ההגה - זה לא אמור לקרות להבנתי

מכיר כמה חבר'ה ששיפרו אנטירולים וכולם אמרו שגם התחושה בהיגוי משתנה. יותר רגיש וחד עם פחות דיליי סביב המרכז. הם כולם גם היו אבל עם בולמים קפיצים משופרים/קוילאוברים אבל הדיווח על השיפור הנוסף (נוסף כי מן הסתם גם אחרי השיפור בבולמים/קפיצים, התחושה כבר לא כמו סטוק) בהיגוי הגיע אחרי הרכבת האנטירולים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Ziv כתב:

אנטירולים זה שיפור ההתנהגות הכי טוב וזול שאפשר לעשות, שלא פוגע בנוחות. 

אני החלפתי רק את האחורי כי רציתי להגביר את הנטייה להיגוי יתר, אבל אני מרגיש את ההבדל רק במגבלות כאשר אני מאתגר את הרכב.

לגבי שינוי בתחושת ההגה - זה לא אמור לקרות להבנתי. לא השתנה שום דבר בגיאומטריה של המתלים שאמור לגרום לזה. אולי יותר פסיכולוגי?

לפני שעתיים, BRAVO30 כתב:

בהיגוי הגיע אחרי הרכבת האנטירולים. 

לגמרי זול ביחס לקוילאוברים והיתרון הגדול שלא פוגע בנוחות אבל בכל מקרה התחנה הבאה תהיה קוילאוברים..

בדיוק בגלל שרציתי להימנע מאוברסטירינג הזמנתי זוג.

אתה הנעה קידמית שרצית להגביר את האוברסטירינג?

בקשר להיגוי לא השתנתה גאומטריית המתלים אבל בעת סיבוב ההגה הקפיץ פחות מתכווץ ביחס לצד השני מה שגורם לקושי בסיבוב ולכן הוא גם הופך ליותר חד למיטב הבנתי.

לפני 6 שעות, this_is_me כתב:

יופי, תתחדש

ותזכור שאחרי שדרוג של אנטי רול קדמי אתה חייב להיות מאוד זהיר בכביש רטוב ובחורף, היות ובמצב החלקה ההתנהגות של הרכב בלתי צפוייה

תודה על החידוד.

עריכה אחרונה על ידי Rolistar
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...