Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזרן לתינוק

MZN

פוסטים מומלצים

היי חברים

מכל הדברים שיש לקנות לילד ראשון לא חשבתי שאתקע על מזרן אבל מסתבר שכל דבר פה זה סיפור..

עשינו רכישה ראשונית בשילב וקנינו מזרן נושם לגמרי בלי ליבה של קינג קויל (1500₪)

פחות אכפת לי מהמחיר אבל אני קצת חושש שכל הנושם מלא הזה זה איזה משהו חדשני שלא נבדק לעומק..

המזרן נראה כמו אוסף קורי עכביש וכל הקטע בנושם אמור להיות שיש הגנה במקרה הילד מתהפך על הבטן, עדיין אפשר לנשום גם אם הראש על המזרן.

מצד שני הבנתי שמזרן קשיח זה הדבר הנפוץ ביותר ( למרות כל מיני הפחדות על ילד שיתפתח עם ראש שטוח?? אם כל, חצי מהאנשים ברחוב היו היום עם ראש שטוח)..

בקיצור אשמח לשמוע מה קניתם, תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל מזרן עם אישור של משרד הבריאות לתינוק זה טוב. עדיף לקנות מזרן עם 2 צדדים, קשיח ורך שכשהילד גדל הופכים אותו. 

עוד משהו, עדיף לך לקנות מיטה ומזרון שתואם בגודל למיטות מעבר ולא את הקטנים. יחסוך לך כסף בעתיד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

עדיף לקנות מזרן עם 2 צדדים, קשיח ורך שכשהילד גדל הופכים אותו. 

למה עוברים לרך?

אם קשיח זה טוב לתינוקות, וקשיח זה טוב לאנשים עם בעיות כאלה או אחרות (אהם גב - כי זה יותר "יציב" או משהו). אז למה לעבור לרך? הרי אם רגילים לקשיח - זה נוח.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה קשיח כדי למנוע מהילד להחנק בשינה אם הוא תוקע את הפרצוף שלו בתוך המזרן. בדרך כלל תינוקות מעדיפים לישון על מצע רך. אחרי שהם גדלים קצת המזרן הרך כבר לא מסוכן להם כי הם מרגישים שמשהו מפריע להם לנשום והם מתהפכים לבד.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שלי בת 14 היום, היא כועסת עלי לעתים קרובות מסיבות מגוונות, אבל היא מעולם לא כעסה עלי בגלל שקניתי לה את המזרן הכי זול בחנות...

אוהד

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הסחפות, במיוחד בגילאים האלו..

כל החידושים והשטיקים זה טוב לחנויות וליצרנים, מה רע באיך שכל התינוקות יושנים כבר שנים ?

מה שלא הייתי מוותר עליו - בייביסנס, יותר בשביל השקט הנפשי שלך (אם כי לפעמים זה מצפצף ב false positive ואז יורד לך הלב לתחתונים)

לתאומים שלי בגיל 8 קניתי מזרונים ב 1500 ו 2000 וגם זה היה overkill אבל זה מה שהם בחרו ורציתי שיהיה להם כיף - המוכר בחנות אמור שאני נותן רולס רויס למי שלא יודע לנהוג

תוספות קטנות :

1. הם לפעמים פולטים והמיטה מתלכלכת, במזרונים הסטנדרטים מוציאים את הכיסוי ומכבסים, לא יודע איך זה במה שאתה קנית ..

2. בשילב יש דברים איכותיים אבל יקרים, חלק מהדברים יקרים בלי סיבה ותמצא אותם במחירים הרבה יותר טובים בחנויות אחרות, ותזכור שהתינוק גדל וכל כמה חודשים תצטרך לחדש את הבגדים - אז אין סיבה לקנות דברים יקרים.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשונה קנינו בייביסנס, אפילו קניתי מתג גרמא בשביל הבייביסנס לשבת והלכתי בדקתי איך מפעילים בשבת וכל מה שמסביב.

בילדה השניה שמנו בחודש הראשון ועבר למחסן.

אולי עדיף SAFE THAN SORRY אבל נראה מה יהיה עם השלישי.

מזרן קנינו מה שהיה, עם צד רך וצד קשה, לא הלכנו רחוק, שתיהן בסדר גמור והשלישי שכרגע מתפנק לו בבטן גם כן עתיד לישון על זה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המזרן נושם מלא.

לנו יש מזרן 2 צדדים.

רך וקשה

בן כבר 8 וחצי שנים.

ומתפקד עם ילדה רביעית.

אבל אנחנו תמיד מרפדים אותו בשעוונית וסדין על (בכללי יש לנו מגני מזרן בכל המזרנים בבית. חסך לנו כבר כמה אי נעימות עם בריחות שתן וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 ילדים.

המזרן הכי זול שיש. בירושה עם הלול. ספוג קשיח כלשהו.

לא ראש שטוח ולא קרניים ולא זנב עם קלשון.

במיטות שבניתי להם אני משתמש במזרן ספוג הכי זול שיש. כלום. נאדה. ישנים כמו אבנים ומפרקים את הבית כמו חיות עם הנץ החמה.

עריכה:

הוזכר פה הביטוי "מיטות מעבר"... אני מת מצחוק. הקטן (שנתיים) סיים לאחרונה את קורס הסנפלינג מהלול, כולל קפיצות ראש פנימה והחוצה - והועבר בתור פרס למיטה רגילה, מטר תשעים. אז תופס שליש מיטה הגמד. למי אכפת?!

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ״מיטת מעבר״ - קראתי את הביטוי כאן הרבה פעמים אבל רק שלשום ראיתי את המוצר כשעברתי בשילב מסיבה אחרת. אצלי עברו בגיל שנתיים, או קצת קודם, למיטות נוער full size עם מחסום (מתפרק) נגד נפילות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, phpclub כתב:

שמע, בתאומים זה צפצף לי לילה אחד, אני לא יודע להגיד אם זה היה אמיתי או לא ולמרות ההתקף לב שחטפתי באותו הרגע אני שמח שזה היה.

איזה דגם זה היה?

אני עם הדגם האחרון שלהם, 8 חודשים ולא הייתה לי התרעת שווא אחת. עובד פצצה.

כשמרימים בלי לכבות הוא מזכיר לנו שהוא קיים יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, hans כתב:

הוזכר פה הביטוי "מיטות מעבר"... אני מת מצחוק.

תצחק כמה שאתה רוצה, הדבר הזה נותן לי כמה שנים נוספות לפני שאני מוותר על חדר העבודה 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יובל .מ. כתב:

איזה דגם זה היה?

אני עם הדגם האחרון שלהם, 8 חודשים ולא הייתה לי התרעת שווא אחת. עובד פצצה.

כשמרימים בלי לכבות הוא מזכיר לנו שהוא קיים יופי.

זה דגם של לפני 8 שנים.. נקנה חדש ובילד השלישי עבר כיול. 

אני נוטה ל 60% סיכוי שהיה משהו כי כשהרמתי אותו בהתחלה לא הייתה תגובה, אבל הוא ישן אז לך תדע, בכל מקרה better safe than sorry. 

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

תצחק כמה שאתה רוצה, הדבר הזה נותן לי כמה שנים נוספות לפני שאני מוותר על חדר העבודה 🥲

אני עברתי ממיטת תינוק למיטה רגילה, כשנולד  השלישי ויתרתי על החדר עבודה ומאז אני בגלות (פינת אוכל) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, SlowRide כתב:

משתתף בצערך...

אני צימצמתי את חדר העבודה לפינת עבודה באמצעות מיטת גלרייה. לא כזאת שבאמצע הגובה, כזאת שצמודה לתקרה ומאפשרת להציב מתחת שולחן עבודה מלא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...