Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר מכירה לטויוטה 2002

Lars

פוסטים מומלצים

אודה מאד עבור עזרתכם לקבוע מחיר מכירה לטויוטה קורולה סאן, אוטומטית, שנת 2001, 122,000 ק"מ. טסט עד ספטמבר. הפח מעט חבוט;  בפנים שמורה מאד, אין בלאי.  מעולם לא היתה במוסך לתיקון. פשוט רכב נפלא.

עריכה אחרונה על ידי Lars
טעות הקלדה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן שלי מכר לפני שבועיים תוך שעתיים רכב דומה בנתונים דומים (רק קצת פחות קילומטרים) שמצריך צביעה כללית, תושבות מנוע ועוד כמה דברים - קרוב למחירון. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למכוניות האלה שוק. המחירון בערך 7000 ש"ח. ההערכה של @mh53 נראית לי סבירה לגמרי.

פרסם ב-7000 ש"ח ותמכור ב-5000 ש"ח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי מכר רכב כזה ב 7500 - 7000 לפני כשלושה חודשים במצב הרבה פחות טוב
תנסה לפרסם את זה באזור  בני ברק  ותדגיש את הק"מ הנמוך
שמה קונים כל דבר שכתוב עליו קורולה
יש שם גם כמה קורולות כמעט בנות שלושים

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים מכרתי קורולה בת 20 ב-4000₪ , עם ק"מ כפול מהנ"ל,  כ-260K.

כל הטלפונים שקיבלתי היו מהמגזר הערבי ומהפזורה בדרום, לשם עברה האומללה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה עבור ההיענות והתמיכה. קארספורום לא מאכזב!  

בנושא מחיר הטויוטה, עשיתי מאז אתמול בירור מעמיק באינטרנט. תמחור משוקלל:   יד2 מעריך אותה ב- 22,300 ש"ח, וזה נראה לי מעט מוגזם. לוי יצחק כנראה דורש תשלום עבור גישה למחירון.   מחירים משוקללים (רציניים!) אחרים, מדברים על ממוצע (משוקלל) של 12,500 ש"ח.  עושים עוול ענק לרכב המעולה  הזה בכך שמעבירים מפה לאוזן מחירים של לקחת בחינם.  כך ראיתי אתמול בלילה.      >*>> אולי חלק מחברי הפורום הם סוחרים ברכבים משומשים המעוניינים לתחזק את השמועות על מחירים נמוכים? אולי שותלים מודעות מכירה  "פייק" ברשת כדי לעודד את המיזם?  <<*<   ואנשים תמימים כאן, בפורום, מאמינים ומעבירים. 

גיליתי עכשיו שמשרד התחבורה (כן, הממשלתי) , מפרסם באתר מחירון מעודכן לפי סטטיסטיקת עיסקאות שנעשו בשוק.  תנו לגוגל לחפש : משרד התחבורה מחיר העם. 

תודות למי שהדליף לי שכדאי לפרסם באיזור בני ברק. אתה מתכוון ב-יד2 לבחור באיזור המרכז? לא אסע לתלות שם מודעות.....

עריכה אחרונה על ידי Lars
  • רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגע.

זה רכב בן 22 מוצלח ככל שיהיה הוא לא שווה 12500 ש"ח אולי חצי מזה בקושי. לוי יצחק לא גובה שום תשלום על שימוש באפליקציה (יש פרסומות) והמחירון עומד על 7000 ש"ח.

תבקש 12500 ש"ח תשאר עם הרצון.

• אהבתי 4

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, zvit כתב:

תרגע.

זה רכב בן 22 מוצלח ככל שיהיה הוא לא שווה 12500 ש"ח אולי חצי מזה בקושי. לוי יצחק לא גובה שום תשלום על שימוש באפליקציה (יש פרסומות) והמחירון עומד על 7000 ש"ח.

תבקש 12500 ש"ח תשאר עם הרצון.

אחראי פורום, זה כבוד בשבילי. לוי יצחק אולי לא גובה באפליקציה, דיברתי על האתר אותו ניסיתי. אשמח מאד מאד אם תעביר לי קישור למחירון שקובע מחיר 7000. למרות שהתאמצתי מאד, לא מצאתי כזה. באמת אודה מאד. כל מידע מבוסס יתקבל ברצון, אני נתתי מידע מבוסס סטטיסטיקה ממשלתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את האפליקציה של לוי יצחק ותבדוק שם את המחירון.

אתה גם יכול לראות מודעות דומות ביד 2, באיזה מחיר הן מתפרסמות (שהוא לא בהכרח מחיר סגירה). רמז - לא מספר 5 ספרתי...

עריכה אחרונה על ידי שחר 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, Lars כתב:

>*>> אולי חלק מחברי הפורום הם סוחרים ברכבים משומשים המעוניינים לתחזק את השמועות על מחירים נמוכים? אולי שותלים מודעות מכירה  "פייק" ברשת כדי לעודד את המיזם?  <<*<   ואנשים תמימים כאן, בפורום, מאמינים ומעבירים. 

ואולי יש לנו אפס סבלנות כלפי אנשים כמוך.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...