Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מתאים לאנשים גדולים

פוסטים מומלצים

משיטוט קצר ביד 2 נראה שהוא יכול להכניס גם 2010. 

אבל בהחלט אם הוא יוכל להגדיל מעט את התקציב יהיה לו פשוט יותר למצוא.

(בלי יישור קו כמובן).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את עניין השנתון ציינתי. ובעניין התקציב, אני מקווה שיש איזו גמישות. הדגמים עד 2009 הם למעשה ליאנה בתלבושת מודרנית, אמינים אבל עצלים. חוץ מזה, ב-2010 יש עוד שינויים חשובים, למשל תוספת esp.

חוץ מזה, נוחות ישיבה נגזרת מהרבה דברים, המידות המפורסמות אינן מספרות את כל בסיפור. יש, למשל, עניין של מבנה המושבים, וכאן ההתאמה לגמרי אישית כמו הספלאש שהוזכר, או בכיוון השני - סיריון שבדקתי פעם ולמרות שאני בגודל ממוצע לגמרי מצאתי צפוף (ואגב, למחרת קניתי sx4). נראה שהבחור יצטרך קצת לכתת רגליים ולהתנסות ברכבים שונים, ואז להתייעץ כאן לגבי אמינות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, BoazB11 כתב:

בסוף למרבה ההפתעה הוא רכש סוזוקי ספלאש

רחמי.

לפני שנים לקחתי כזה חדש מהסוכנות לנסיעת מבחן.  מראש הגדרתי שתהיה נסיעה ארוכה.  בפועל קיצרתי בהרבה כי היה ברור לי שקרש גיהוץ כזה אני לא קונה.  בדיעבד ייתכן שהמלווה שנסע איתי וצעק כל הזמן שאני כבר צריך לחזור - אולי באמת לא התלונן על הנסיעה היחסית ארוכה (כאמור, קיצרתי) אלא שגם לו לא היה נוח?

למחרת שאלתי את העובדת שהיה לה רכב כזה ואמרה שהוא "אחלה" אם גם לה הוא לא נוח.  התשובה היתה "או, באמת שכחתי להגיד לך..." :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dani666 כתב:

רחמי.

תנחומי, אם כבר. נפטר לפני שנה...

הכל יחסי. עבורו 'נוח' זה רכב שיש לו בו מקום לראש ולרגליים

ושכדי להיכנס הוא לא צריך להיות נערת גומי,

ואיכשהו יצא שדווקא הספלאש הצליח להכיל אותו.

יצא לי להיות במושב הנוסע כמה פעמים, לא זוכר אי נוחות מיוחדת,

אבל מה שכן קפץ לי, זה שבזערור הזה יש מלפנים יותר מרחב מה-GMC ואנדורה שהיה לי אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, BoazB11 כתב:

ואיכשהו יצא שדווקא הספלאש הצליח להכיל אותו.

ואני מדבר על אדם גדול במיוחד, כן? (גובה מטר וחצי בישיבה)

תמונה להמחשה...

NG11.jpg

עריכה אחרונה על ידי BoazB11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על סוזוקי ספלאש לאדם גדול ממדים - מציע, במינימום, לקחת אותו לשבת באחת.

באופן מפתיע, שמעתי חוות דעת חיוביות מאדם בממדים דומים שקיבל אחת כרכב חלופי לכמה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, BoazB11 כתב:

ואני מדבר על אדם גדול במיוחד, כן? (גובה מטר וחצי בישיבה)

תמונה להמחשה...

NG11.jpg

מטר וחצי בישיבה.... איזה מין מידות אתה מביא?

הוא 200 קילו כשסוחב בול עץ...

הוא 2.34 מטר עם חבית על הראש....

אני 1.90 ואין לי מושג קלוש מה הגובה שלי בישיבה.

אני לא יודע מה המידות של המתעניין אבל אני 1.90 ו 110 קילו וגיליתי כאן בפורום אנשים במידות שלי שטוענים שהם לא נכנסים לרכבים שאני נכנס אליהם בקלות. אז עניין הדרישה למרחב היא סובייקטיבית. יש מי שחשוב לו מרחב לברכיים אבל לא מפריע לו שהראש נושק לתקרה ויש להיפך. יש מי שיתקשה עם רכב נמוך ויש שלא.

יש גם את עניין הציפיות. יש מי שיודע שיהיה לו פחות מרווח וחי עם זה בשלום ויש שלא.

כל זה אומר שתתקשה לסייע לו בלי שהוא יבדוק את הרכב.

הספלאש אכן מרווחת מאוד לנהג. יותר מקורולה.

אם יתעקש על רכב גדול במיוחד בתקציב הזה הוא עלול למצוא עצמו יותר בתחב"צ מאשר ברכב שירכוש. ותחב"צ מתוכנן לאדם הממוצע בגודלו... 

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...