Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שוב] קורקינט חשמלי מומלץ

gorelshv

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, gorelshv כתב:

היי.

הדרישות:

- חזק (שוקל 100+)

- רחב (חשוב מאוד)

- קל

- אמין

הטווח לא כל כך חשוב.

נקודות בונוס על שיכוך (שיהיה נוח, בקיצור).

תקציב: 3000+-

בגדול יש לך את החברות ה"מובילות" בתקציב ולדרישות הנ"ל: Zero, Mii2 או 8tev.

הMii2 והZero עולים 3,000 (כאשר הmii2 במבצע) ה8tev עולה 2200+-

הMii2 yoo הכי קל מביניהם (כ16 ק"ג) הכי חזק והכי יציב. היה עליהם לא מזמן מבצע ב3k והשוק שלהם ביד 2 דיי חזק.

מה שכן אין לו בולמי זעזועים אחוריים המנגנון קיפול מאוד מסורבל (אבל מאוד יציב וחזק) ואין בלימה רגנטיבית.

- לדעתי אם אין צורך לקפל את הקורקינט ועדיין יש את המבצע של ה3,000 ש"ח הייתי הולך עליו.

הZero עולה 3,000 ביום רגיל בלי מבצעים - יש לו בולמי זעזועים אחוריים וקדמיים, מנגנון קיפול מהיר של ההגה והכידון אם צריך להרים את הקורקרקינט ולזרוק לתא מטען או לעלות/לרדת מדרגות ברכבת וגם שקע USB, תאורה מאוד חזקה, בלימה רגנטיבית.

אחד היתרונות הגדולים שמדובר ביצרן גדול ומוכר שמוכר קורקינטים לכל העולם וידוע באמינות טובה שלהם.

החיסרון שהוא הכי כבד מבין השלושה (כ-20 ק"ג).

ה8tev הכי זול (2,200 בערך) אין לו בולמי זעזועים אבל מצד שני יש לו גלגלים פנאומתיים גדולים (12 אינץ') מה שעוזר להפחית זעזועים והוא שוקל בערך כמו הMii2.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על מישהו אחד שמרוצה מה-Mii2 שלו. הם אמנם נראים טוב, אבל מתפרקים וסובלים מבעיות אמינות.

אני נוסע כבר שנה וחצי על Koning IMAX שקניתי מיד שניה במחיר מציאה.

אין לו בולמים שזה חסרון ענק, אבל יש לו גלגלים פניאומטיים ובלמי דיסק קדימה+אחורה. עוד חסרון שהפנס פועל על בטריות AA חיצוניות.

אם הייתי צריך לבחור היום הייתי מחפש קורקינט מהקטגוריה מעל - Cityrunner Apollo, inokim OX, Koning Lynx

לחפש אחד יד שניה שכמעט ולא נסע, ואז זה יכנס בתקציב.

הפער בביצועים ובבטיחות הוא משמעותי מאוד לדעתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי יד שניה במצב טוב Kaabo Mantis 10 (סוללה 48/18) בקצת פחות מ 4000 ש"ח.

כלי מצויין, חלקים בשפע, חזק מאד כסטוק, שיכוך מצויין שניתן לכיוון, בולמי שמן. מומלץ בחום

עריכה אחרונה על ידי carsgo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שבסוף נקנה cortez mini 48, מהחנות ליד העבודה 😛

יתרונות:

- קל, 15KG - חשוב מאוד עבורי.

- שיכוך מלא - הגלגלים מגומי מלא, אז טוב שיש.

- מונע יחסית חזק שאמור לסחוב (סוללה 48V) - עדיין לא בדקתי בעלייה, אבל הוא בהחלט מושך.

- סוללה של LG - נוסך מעט ביטחון שלא יתלקח לי בזמן טעינה.

- גלגלים מגומי מלא - אין לי כוח להתעסק עם פנצ'רים, בכלל.

- קל מאוד לתפעול. מתקפל בשנייה.

- בול בתקציב!

חסרונות:

- גלגלים 8.5''. מצד שני, אלו עם גלגלים גדולים יותר נוטים להיות גם כבדים יותר ובד"כ גם הגלגלים יהיו פנואמטיים, מה שאומר, סיכוי לפנצ'רים.

- מוצר מדבקה שיעלם עוד 5 דקות? אין לי מושג. מצד שני, מרגיש מאוד סולידי. אין חופשים בכלל.

- אין איתותים - נשתמש בידיים אני מניח.

- מעצור תוף מכני מאחורה - אבל לפחות יש מעצור, לא? :) האמת היא שהוא ניתן לכוונון ומרגיש די נושך.

יאללה, נקווה שלא נפרוק איזו כתף.

עריכה אחרונה על ידי gorelshv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה נסיעות אתה מתכנן איתו, אבל עליה/ירידה ממדרכות ומעבר על שיבושים, סדקים, בורות, יהיו לא נעימים בכלל ויכולים לגרום לאיבוד אחיזה בקלות עם צמיגים קטנים ו"מלאים". תקפיד על משנה זהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור לי. זה טריידאוף שהייתי מוכן לקבל עבור צמיגים מלאים + המשקל של הכלי.

אני מקווה שהשיכוך יטפל לפחות בחלק מהבעיות האלה.

עריכה אחרונה על ידי gorelshv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...