Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה ליעד לגיחה של 3-4 ימים

dorsht

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 15 שעות, dorsht כתב:

אחרי 3 חודשים מילואים כמעט,

מחפש איזשהו יעד נחמד כדי לשנות אווירה.

מעדיף לא לשכור רכב, מחפש יעד שיש אליו טיסות ישירות (רצוי קצרות) ורצוי יעד לא יקר.

יעד שיש בו מה לעשות 3-4 ימים, חשוב יעד שלא שונאים בו ישראלים באופן כללי (ברור לי שיכולים להיות פה ושם) ושיש בו כמה שפחות הפגנות פרו פלסטיניות.

אם יש מה לראות בתחום התעופה ו\או הרכב - מה טוב.

חשבתי בהתחלה על אילת, אבל אין לי ממש מה לעשות שם ואנחנו לא טיפוסים של בטן גב.

תודה לעוזרים.

בודפשט - עיר נעימה ויפה (כך שמעתי), טיסה קצרה וזולה (טיסה לסופ"ש ארוך בפחות מ-300 דולר).

טביליסי - אוכל טוב, נופים (ואפשרות לקחת טיול יום או כמה שעות כדי לצאת לראות טבע, במחירים נמוכים) ואנשים נחמדים. טיסה קצרה וזולה יחסית.

תבחר תאריכים, כנס ל-google flights וחפש מה עונה על הדרישות שלך מבחינת משך טיסה, מחיר וכדומה. משם תסנן לפי סקירה קצרה באינטרנט של כל יעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בבודפשט הייתי.

את טביליסי אני שומר לטיול אחר ויותר ארוך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dorsht כתב:

בגדול בהתחשב במצב ובהתחשב ביעדים שהיינו בהם, לדעתי אלו האופציות:

5. באטומי (יש בכלל מה לעשות שם עכשיו?)

באטומי קצת משעממת כעיר (במיוחד אם לא מעניין אתכם קזינו).

כן אפשר לקחת מלון יוקרתי, להעביר יום אחד במלון בספא, יום טיול בעיר ובשוק, ויום טיול בטבע (חפש בפייסבוק Tami gogo ותתיעץ איתה לגבי אופציות לטיולים בעונה הזו).

2 אופציות נוספות:

1. בוקרשט - יום בתרמה, יום שופינג, ויום או יותר טיול מחוץ לעיר (סינאיה, הרי הקרפטים, בראן ובראשוב), או בכלל בכליי להעביר את כל ה 3-4 ימים בבראשוב, בוקרשט עצמה די מיותרת למי שלא רוצה שופינג/מועדנים.

2. באקו - יותר מעניינת מבאטומי, צריך לבדוק טיסות ובדומה למה ש Night Driver כתב, מדובר במדינה מוסלמית לא עברית.

עריכה אחרונה על ידי `Infinity

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקפריסין היינו.

בוקרשט פחות מעניינת אותי, אשתי לא רוצה ובאופן כללי, אני כבר הייתי ברומניה.

אם כבר אחזור לרומניה אז נשכור רכב ונטייל במקומות היפים שיש לרומניה להציע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו במאי שנה שעברה בנאפולי לגיחה קצרה לסופ"ש בלי הילדים. טיסות בשעות נוחות, עם וויז / ראיין.

יומיים-שלושה בעיר, עוד יום באי קאפרי (עדיף באמצ"ש אם יש מזג אוויר טוב), יש גם אופציה לקפוץ לאמלפי - מאוד נהננו.

ממליץ.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין רייאן וויז. כרגע טיסות לאיטליה הן לרומא ומילאנו.

הייתי מספר פעמים בטיולי חורף עירוניים של 4-5 ימים באיטליה (רומא. מילאנו. וונציה עם גיחה לפאדובה, ולפני שנה שילוב של פירנצה ובולוניה, 3 ימים בכל אחת). העניין הוא שבגלל מגבלת יעדי הטיסה וונציה, פירנצה ובולוניה, וגם נאפולי שהוזכרה, מצריכות נסיעה של כמה שעות ברכבת מהירה. לא בעיה, רק עניין של התארגנות ושל כרטיסי נסיעה לא זולים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז וראיין אייר ושעות נוחות זה לא הולך ביחד.

בכל אופן לא מעוניין לטוס לאיטליה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוינה היית? טיסה לא ארוכה, עיר מסודרת ועשירה, מתאימה לטיול עירוני ע"ב תח"צ משובח. יש טיסות אלעל, ואאל"ט גם אוסטריאן אמורים לחדש פעילות, אם לא, בטלו ברגע האחרון 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי.

באירופה הייתי כבר לא מעט (וגם קצת מחוץ לאירופה).

לכן ערים כמו מינכן, ברלין, וינה, בודפשט, בוקרשט, אמסטרדם, פריז (ובטח עוד שאני שוכח) פחות רלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק הבעיה -  הרבה ערים נחמדות שלא הזכרת, ושבימים כתיקונם יש אליהן טיסות, כרגע נגישות רק עם קונקשן (אווירי או רכבתי). מגביל אותך לחזרה לערים שבהן ביקרת, אולי ביקור קצר מידי, או לשילוב רכבת, שהיא פתרון מצויין בחלקים נרחבים של אירופה

עריכה: לאור המצב הנזיל מאוד בארץ, דאג לגמישות מכסימלית גם ברכישת כרטיסי הטיסה וגם בהזמנת מלון, עם אפשרויות ביטול עד הרגע האחרון.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד נכנס פעם לסוכנות נסיעות, התיישב מול הסוכן וביקש הצעות לטיול.

אמר לו הסוכן, יש לי טיול ״אירופה הקלאסית״, לא יקר ולא ארוך מדי. אמר לו, נשמע לי משעמם ונדוש.

מה דעתך על המזרח הרחוק? הייתי כבר.

אוסטרליה וניו זילנד? נופים מדהימים וחופי מרהיבים? רחוק מדי. מחפש משהו יותר קרוב.

ספארי באפריקה? לא אוהב חיות.

טיול ג׳יפים בסהרה? נשמע לי חם מדי.

מה עם האי הבריטי? גשום מדי.

הסוכן חשב קצת ואמר, יש לי הצעה בשבילך, גם בלי תשלום וגם כולל סקס. מעוניין? בטח!!

לך תזד**ן!!

(סתם בדיחה שנזכרתי בה. אל תיקח באופן אישי)

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב רגיל, יש לי הרבה יעדים שאני עוד רוצה להגיע אליהם או לחזור אליהם. כנראה שהייתי שואל כאן על המלצות כבר אחרי שסגרתי טיסות.

המצב עכשיו קצת שונה, גם מבחינת הזמן שאני רוצה ויכול להקדיש וגם מבחינת היחס אלינו בעולם. אז כן, יש אילוצים.

עריכה אחרונה על ידי dorsht
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בפייסבוק. בחר מדינה קרובה וחפש קבוצות ישראליות. בטוח שם יתנו לך המלצות לעניין.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...