Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית על חנות בזאפ

mrmiki1234

פוסטים מומלצים

אהלן

במידה ואני כותב חוות דעת שלילית על חנות בזאפ (מוצדקת כמובן, פישלו במשלוח ושירות על הפנים) האם אני חשוף לתביעה או כל צעד משפטי? 

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיצמד לעובדות. מתי הוזמן, מתי הגיע, מה אמרו לך וכו'.

תימנע מ"פרשנות" כמו גנבים, רמאים וכו'.

לא אמורה להיות בעיה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושמור תיעוד שתוכל להציג.

ואל תדאג, אם לא חאהבו - ימחקו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, כל עוד תיצמד לעובדות הכל בסדר.

בשביל זה נוצרה הפלטפורמה, כדי שקונים פוטנציאליים יוכלו לקבל חוות דעת אמיתית, גם על מוצרים וגם על חנויות.

זה פחות עובד בארץ, עבור רוב המוצרים כמעט ואין חוות דעת בארץ, על עסקים קטנים בכלל אין על מה לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mrmiki1234 כתב:

אהלן

במידה ואני כותב חוות דעת שלילית על חנות בזאפ (מוצדקת כמובן, פישלו במשלוח ושירות על הפנים) האם אני חשוף לתביעה או כל צעד משפטי? 

תודה רבה

אם היא נמצאת בגוגל, שלח ביקורת שמה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל הוא אכן הפלטפורמה המומלצת. בכל מקום אחר כמו פייסבוק או פורומים (כולל זה), ביקורת שלילית היא פתח לדיון שבו כל החברים והמשפחה של בעל העסק יבואו לסנגר עליו, להגיד שאתה פוגע לו בפרנסה, ולספר איפה אמא שלך עובדת. חווייה שמומלץ להימנע ממנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Derish כתב:

גוגל הוא אכן הפלטפורמה המומלצת. בכל מקום אחר כמו פייסבוק או פורומים (כולל זה), ביקורת שלילית היא פתח לדיון שבו כל החברים והמשפחה של בעל העסק יבואו לסנגר עליו, להגיד שאתה פוגע לו בפרנסה, ולספר איפה אמא שלך עובדת. חווייה שמומלץ להימנע ממנה.

מה ההבדל בין זאפ לגוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, mrmiki1234 כתב:

מה ההבדל בין זאפ לגוגל?

יכולת התגובה של בעל העסק.

בגוגל הוא יכול לתת תשובה אחת בלבד אבל לא יכול למחוק את הביקורת.

בזאפ כפי שהבנתי מפה, הוא יכול למחוק את הביקורת אבל גם פה הוא יכול לתת תשובה לביקורת.

אם אתה מחפש אנונימיות מסוימת, אתה יכול גם להגיב באפליקציית esay או להיות מנייאק ולפרסם ביקורת בדפי זהב. שם בקושי עסקים קטנים/בינוניים מחוברים או מודעים לכך. 

דפי זהב זה לדראון עולם והם גם לא יראו את זה אלא אם הם משתמשים באפליקציית esay שאז היא לוקחת את כל הביקורות מהרשת ומביאה אותן לדף של העסק באפליקציה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, DareDevil כתב:

יכולת התגובה של בעל העסק.

בגוגל הוא יכול לתת תשובה אחת בלבד אבל לא יכול למחוק את הביקורת.

בזאפ כפי שהבנתי מפה, הוא יכול למחוק את הביקורת אבל גם פה הוא יכול לתת תשובה לביקורת.

אם אתה מחפש אנונימיות מסוימת, אתה יכול גם להגיב באפליקציית esay או להיות מנייאק ולפרסם ביקורת בדפי זהב. שם בקושי עסקים קטנים/בינוניים מחוברים או מודעים לכך. 

דפי זהב זה לדראון עולם והם גם לא יראו את זה אלא אם הם משתמשים באפליקציית esay שאז היא לוקחת את כל הביקורות מהרשת ומביאה אותן לדף של העסק באפליקציה.

אין לי עניין לנקום בעסק אלא להשתמש בזה כמנוף לחץ, ולשמור על האנונימיות שלי.. מה הפלטפורמה המתאימה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, mrmiki1234 כתב:

להשתמש בזה כמנוף לחץ, ולשמור על האנונימיות שלי.. מה הפלטפורמה המתאימה? 

לפתוח משתמש גוגל חדש ולבחור באחד האתרים.

או להשתמש באחד מאתרי כתובת מייל זמנית 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, DareDevil כתב:

לפתוח משתמש גוגל חדש ולבחור באחד האתרים.

או להשתמש באחד מאתרי כתובת מייל זמנית 

בזאפ יש צילום חשבונית.. לא? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mrmiki1234 כתב:

בזאפ יש צילום חשבונית.. לא? 

אני לא יודע להגיד לך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, mrmiki1234 כתב:

אהלן

במידה ואני כותב חוות דעת שלילית על חנות - האם אני חשוף לתביעה או כל צעד משפטי?

כן,

על כל ביקורת שלילית אפשר לאיים בתביעה כנגדך אבל לא בהכרח יהיה ממש באיום, ולא בטוח שהתביעה תתקבל באם תוגש.

אם תכתוב ביקורת ישראלית מתלהמת טיפוסית בסגנון של "מוצר באיכות מחפירה, מזהיר אותכם לא לקנות שם. הם רמאים ונוכלים". אז 99.99% שתמצא את עצמך בסופו של דבר נאלץ לחזור בך ולשלם פיצויים נדיבים לעסק.

אם תיצמד לעובדות (שאתה יכול להוכיח) בזהירות "רכשתי מוצר X חדש, המוצר שקיבלתי היה פגום עם סימנים שאינו חדש. פניתי לשרות הלקוחות אך הם סירבו\התחמקו מלספק מענה". בלי לרדת להכפשות וקריאות אזהרה מיותרות לקוראים ותעשה זאת בזהירות וחכמה, תעמוד לך הגנת "אמת דיברתי".

תקרא על תביעות לשון הרע ועל ההגנות העומדות לנתבע. תחשוב ותנסח טוב טוב לפני שאתה מפרסם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...