Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חור בצינור המים של הרדיאטור (ליד היכן שבודקים אם יש בו מים)

משה. ט
מעבר לפיתרון נפתר ע"י IsraCar,

פוסטים מומלצים

טוב פדיחה,

חבר עשה לי טובה וסידר לי את הטמבון הקדמי שקצת השתחרר (סיויק הצ'בק) , בשביל זה הוא פירק חלק שמכסה את צינור המים של הרדיאטור, וכשהוא החזיר אותו, דחף לו בורג נוסף לא במקום, וזה עשה חור קטן בצינור המים של הרדיאטור, ליד איפה שבודקים שיש מים, החור בצד העליון של הצינור, מאחר וזה מים רותחים, מאמין ששום דבר לא יסתום כראוי לטווח ארוך,

השאלה אם צריך להחליף את כל הרדיאטור בשביל זה, או שניתן להחליף רק את הצינור הזה, וכמה עלות זה בערך במוסך מורשה (לא החברה) חלק ועבודה

מי שיוכל לתת לי אפי' חלק מהמידע יבורך ממש,
למה אני והחבר שלי באי נעימות פסיכית האחד מהשני, הוא בסה"כ רצה לעזור, ומה זה פידח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי צילום אי אפשר להבין אם החור רק בצינור ואז אפשר להחליף רק את הצינור או שהחור עובר דרך פיית פלסטיק של הרדיאטור, אז צריך להחליף גם את הרדיאטור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר את הרכב אז הצינור המדובר נמצא מאחורי הסמל של ההונדה, והחור ממש מצד שמאל של הסמל

image.png

החור ממש פצפון, מבורג קטנטן 

השאלה שלי על כל הצינור הזה, הוא יחידה אחת עם הרדיאטור או חלק בפנ"ע.

הפדיחה רק לפני חצי שנה נסעתי בכביש מקורצף והיה בו מלא אבנים שהעיריה לא דאגה לנקות, ונדפק לי ברדיאטור והוא הלך, שילמתי כבר 1200 על החלפה שלו ושל התרמוסטט, מקוה שאני לא צריך לחזור על הארוע

זה תמונה מגוגל סימנתי את העיקרון, אם כי זה קרה לי מצד שמאל

image.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

מה שסימנת זה לא צינור, זה המיכל העליון של הראדיאטור.

עשוי חומר פלסטי, יצוק כגוף אחד עם מטריצה מאלומיניום, שנייהם ביחד מהווים את החלק שאנו קוראים  ראדיטור.

אולי דבקים וחומרים מיוחדים יוכלו איך שהוא לסתום את החור, שווה לנסות.

אם כי כפי שכבר אמרת, זה יהיה קשה, בגלל הטמפרטורות שהחלק הזה צריך לעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...