Jump to content

משה. ט

 • הודעות

  21
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  הונדה סיויק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של משה. ט

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. כן, אז הפעם הגיע תורי, במהלך היום כשהאוטו היה בחניה מישהוא גילח אותו, לא, אין מצב שהוא 'לא שם לב', אין הרבה מה לעשות אבל אם אצליח להוציא את ההסרטה ממצלימה של מוסד ממול ויהיה לי מספר רכב מה אני יוכל לעשות עם זה, (בסה"כ המצלימה מהצד השני כך שאולי אני אבין מי עשה זאת אבל לא נראה לי עד כדי הוכחה מוחצת שזה אכן הוא)?
 2. אולי מישהוא מהתותחים פה יוכל לעזור לי. רכשתי צמה למולטימדיה עם חיבור למקרופון כמו בתמונה: וחיברתי אליו מקרופון כזה: מהקישור הזה: https://he.aliexpress.com/item/4001053702413.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.36354c4dDFc2lj חיברתי הכל בדקתי עם המכשיר שבודק רמת מתח והוא עובד ומחובר, אבל משום מה זה כאילו לא מתחבר למערכת ולא שומעים דרכו, מישהוא אמר לי שיש סוגים שונים של מקרופונים (יותר חזקים ופחות חזקים - משהו כזה) מישהוא יודע לומר לי מה עלי לעשות? או איזה מקרופון אני צריך לחפש?
 3. הוא צודק אסור להשתמש בתג כגון חניית נכים או אדום לבן אם הנכה לא נמצא וזה קנס של יותר מ10.000 ש"ח, אם כי מאוד מסובך להוכיח שהנכה לא היה או שזה לא עזר לו, ולא מכיר מישהוא שקיבל כזה קנס. ומי שאמר שהתג לא מוגבל למספר רכב טועה לגמרי כי הפרטים מופיעים במשרד הרישוי, והפקחים בודקים לפי המספר רכב.
 4. א. מה יהיה במקרה שבאותו רגע שהרמזור התחלף לאדום הגלגלים הקדמיים כבר היו אחרי קו העצירה וחציתי באדום? ב. מה יהיה כשארבעת הגלגלים היו בדיוק אחרי קו העצירה וחציתי את הצומת באדום?
 5. מצלימת דרך לא עוזרת פה כי האוטובוס נכנס בו מהצד, וזה לא בזוית צילום של המצלימה.
 6. השהיה בהילוכים ונקישות יהיה בהרבה מאוד רכבים, כמו כן נזילת שמן כתוב כמעט בכל טופס בדיקה שתוציא על רכב לא חדש, בד"כ יש גם תושבות מנוע, חשוב לדבר עם הבודק ולשאול מה הרמה של כל דבר, אצלי אמרו נזילה וכו' הלכתי אח"כ למוסך פרטי ולא היה כלום (כי אין כלום...), אבל ככה זה מכון מבטחים את עצמם מאוד.
 7. עוד לא בדקנו את גובה הנזק, אבל אם אני לא בטוח שיאשרו אחי ילך לעשות את זה בכפר ולא במוסך מורשה, אחרי הכל זה פורד סטיישן ב13,000 ש"ח לא מי יודע מה....
 8. כמה לדעתכם יקשה עלי להיפטר ממנו עוד שנתיים שלש? (שזה השיקול העיקרי עד כמה שבאמת הכל הוחלף בצורה טובה ועבר הרבה זמן מאז כך שאין סיבה שזה עצמו ייצור בעיות).
 9. אין צילום, יש עדי ראיה אך הבעיה שאגד מתנערת וזה אומר רק ללכת לבית משפט שזה נשמע חתיכת סיפור.
 10. שלום לפני כשלשה חודשים קניתי הונדה סיויק (האצ'בק), לאחר כשבועיים בערך מהקניה מצאתי בתא כפפות רישיון רכב ואישור של הטסט אליהם מצורף טופס שינויים שהוחלף מנוע!!! לקח לי כמה ימים יצרתי קשר עם המוכר שאמר לי שזה מנוע מהיבואן שהיה עם 90,000 ק"מ (20,000 פחות ממה שהרכב עבר נכון לאותו זמן), מבירור קצר הבנתי (ממנו וממוסך שעשה טיפולים ברכב) הבנתי שהמנוע הלך ממכה שהוא חטף מלמטה ונזילת מים וכו'). אולי טעיתי שלא עשיתי כבר אז בלאגן אבל משום מה זרמתי עם זה, היום לאחר שלשה חדשים הייתי בטיפול שגרתי בו גילה לי המוסכניק ששמו לי מנוע של cr-v, א. לפי מה שראיתי בגוגל המנוע שלו 2000 בזמן שמנוע סיויק הוא 1800, ב. אני מתחיל לחשוש שבאיזה שהוא שלב יעשה לי בעיות מאחר והוא לא באמת המנוע הייעודי לרכב, (אף שכבר עברו שנתיים מהחלפתו). 1. האם אני יכול לתבוע אותו או שהוא יוכל לטעון שסיפר לי על זה (אא"כ אקליט אותו בטלפון)? 2. אם יציע לי כסף יהיה שווה לי לקחת וא"כ כמה? 3. כמה לדעתכם זה יעשה לי בלאגן כשארצה למכור את הרכב מצד אחד הרכב עשה רק 150,000 לא מידי הרבה ובסה"כ זה מנוע עם פחות ק"מ, מצד שני אנשים לא אוהבים שהתעסקו עם המנוע אשמח שתעזרו לי שלא יעבור מידי הרבה זמן [הרכב עבר בדיקה במכון אבל הם רק בודקים שזה המנוע הרשום ברישיון ולא בודקים אם הוא מקורי]
 11. שלום לפני כחודש וחצי אחי נסע בתוך השכונה, היו שני נתיבים שמאלה, הוא היה בשמאלי ואוטובוס לימינו, הרמזור התחלף לירוק שניהם נסעו, והאוטובוס נכנס בו בחלק הקדמי מצד ימין, הנהג כמובן לא עצר באמצע הכביש אלא זז הצידה כך שלא היה הרבה מה לצלם מיד, ואחרי שאחי זז אליו הנהג אמר לו שזה אשמתו (אחי) כי הוא צריך לדעת שאוטובוס בסיבוב נכנס לנתיב ליד, והוא היה צריך להיזהר, אחי קיבל פרטים העביר לחברת ביטוח אבל כמובן שאגד מתנערת כי הנהג טוען שאינו אשם, האם יש מה לעשות חוץ מללכת לבית משפט (שגם זה לא ודאי יעזור? ומה באמת אפשר לעשות בתאונה כשהנהג הפוגע זז מיד הצידה ואי אפשר לצלם את הרכבים דבוקים?
 12. אבל זה יוסיף לך יד ולא בטוח שכבר משתלם (תלוי כמה זמן אתה מתכנן שהרכב יהיה אצלך).
 13. משה. ט

  מה זה הכבל הזה?

  לא נראה לי כ"כ, הרכבתי מולטימדיה בעצמי ברכב ואני מכיר את כל החלקים זה לא אחד מהם, מסקרן אותי....
 14. שלום, מצאתי אותו ברכב מאחורה (שנקנה לפני חודשיים), מישהוא יודע למה הוא משמש או מה הוא שימש?
 15. הי לפני כמה חודשים אמא שלי קיבלה תג נכה והרכב שלי רשום עליו כרכב ראשון, אך מבדיקה בגוגל הבנתי שפטור (יותר נכון הנחה) מאגרה שנתית מקבלים רק עם הנכה בן זוג או שהרכב רשום על שמו, אני יודע שאפשר להוסיף בעלים לרכב באתר של דואר ישראל, השאלה האם זה יעשה שהרכב ייחשב כמי שעבר יד נוספת, או שיש דברים אחרים שבגללם לא כדאי לעשות זאת? תודה מראש לעוזרים..
×
×
 • תוכן חדש...