Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתור בעלי רכב לאחר אי החלפת פרטים בתאונה קטנה

ExtraD
שימו לב! השרשור הזה בן 246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם,

אמי עברה תאונה קטנה ונכנסו בה; לא היה נזק לגוף, רק לרכב, אבל מהפאניקה היא לא דרשה פרטים מהנהג הפוגע, הוא בתורו (כנראה) ניצל את המצב קבע שהנזק קל מאוד ונסע משם.
יש תיעוד וידאו, כולל מספר רכב.

מה היא הצורה החוקית המהירה והקלה ביותר להשיג את פרטי בעל הרכב?
תודה לעונים! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. להתייעץ עם סוכן הביטוח.

2. להגיש הודעה בתחנת משטרת התנועה. התלונה תסגר מייד, אבל אמורה לקבל פרטי בעל הרכב.

בינתיים להוריד את הסרטון ולגבות בבית ובענן. ולפתוח קלסר בו יישמרו כל המסמכים.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! סוכן הביטוח אמר להגיע למשטרה ולבקש את הפרטים.
שאלת צד - אין לסוכן ביטוח יכולת למשוך פרטים על מספר רכב אם יש תיעוד של התאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

היה לי סיפור דומה. פגעה בי נהגת מאחור. דווקא צילמתי מס רישוי (זו צריכה להיות הפעולה הראשונה אחרי תאונה, לפני שאומרים שלום לנהג האחר), צילמתי רישיון נהיגה, אבל לא לקחתי פרטי ביטוח - הנהגת לא ידעה היכן מבוטחת! סוכן הביטוח התחיל לפעול רק אחרי הנהגת נזכרה מי סוכן הביטוח שלה, אז הסוכן שלי יצר קשר עם הסוכן שלה ומאותו רגע ההליך היה חלק לגמרי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

לא.

היה לי סיפור דומה. פגעה בי נהגת מאחור. דווקא צילמתי מס רישוי (זו צריכה להיות הפעולה הראשונה אחרי תאונה, לפני שאומרים שלום לנהג האחר), צילמתי רישיון נהיגה, אבל לא לקחתי פרטי ביטוח - הנהגת לא ידעה היכן מבוטחת! סוכן הביטוח התחיל לפעול רק אחרי הנהגת נזכרה מי סוכן הביטוח שלה, אז הסוכן שלי יצר קשר עם הסוכן שלה ומאותו רגע ההליך היה חלק לגמרי.

ממקרה שקרה לי, מספיקים הפרטים שברשיון הנהיגה (תלוי בחברת ביטוח שלך כנראה). בפועל זה לא שיש כ"כ הרבה חברות ביטוח בארץ, חברת הביטוח שלי בזמנו (ישיר) אמרו שהם פשוט עוברים חברה חברה ובודקים אם הנהג מבוטח אצלם.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרשו לדעת מי החברה המבטחת. מרגע שנודע העסק זרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tan tan כתב:

אפשר לקבל את הפרטים של חברת הביטוח כאן

https://www.karnit.co.il/inquiry

תודה! 
שילמתי 10 שקלים וקיבלתי את מספר הפוליסה וחברת הביטוח שלו.
נעביר את התיעוד והפרטים לסוכן הביטוח ונראה איך זה יסתיים; זה לא שהנזק גדול (על פניו), אבל הוא מספיק מעצבן בשביל לא לעבור לסדר היום.
במיוחד לאור העובדה שהנהג הפוגע החליף כובע לשמאי רכב, קבע שהנזק ״קל״ ונסע משם.

אעדכן! 

עריכה אחרונה על ידי ExtraD
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ExtraD כתב:

במיוחד לאור העובדה שהנהג הפוגע החליף כובע לשמאי רכב, קבע שהנזק ״קל״ ונסע משם.

תגיד תודה שהוא לא גבה דמי שמאות, יכל לעלות לך אלף ש"ח

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפתחות ״מרתקת״ עד עתה.

למרות שיש לי את פרטי הביטוח, סוכן הביטוח של אמא שלי לא פנתה אליהם ישירות, אמרה שזה לא מקובל; פניתי ישירות (בווטסאפ העסקי) ונאמר לי שבפני שתי אפשרויות:
או להגיש תביעה עם מספר הרכב (באתר שלהם)
או לגשת למשטרה ולבקש מהם את דרך ההתקשרות.

הם, לדבריהם, לא יכולים למסור פרטים. 
גם כשאני רציתי למסור מספר טלפון ליצירת קשר איתי, היא אמרה ״שהם לא פונים״ ככה ללקוחות.
אפילו כשהתעקשתי שאולי שווה ללקוח שלם לפתור את זה בלי הפעלת ביטוח, עדיין, הנציגה עמדה על שלה.

ההתנהלות קצת מוזרה פה, אבל בסדר, נמשיך וכנראה פשוט נתבע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...