Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מוסיקה אתה שומע?

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב בעיקבות שיחה קטנה שהייתה לי עם 205 על המוסיקה MADE IN TAIWAN שהוא שומע חשבתי שיהיה מעניין לראות מה כל אחד שומע, לא זכור לי שהיה בפורום כזה ת'רד, ואולי אני טועה אבל בכל מקרה עבר זמן ולא יזיק רענון.

אני אתחיל:

אביב גפן, משינה אלה האהובים ביותר אבל הרבה ישראלי.

system of a down, metallica, peral jam, pink floyd, cranberries, moby, eminem , the police, muse, u2, rem, depech mode,

כמובן שעוד אבל אלו הבולטים.

מה איתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראלי: תמיר גל, מושיק עפיה, קובי פרץ, עופר לוי, משה כהן, ראובן המלאך, ערן סופר, אלון חסון, סאבלימינאל ועוד כל מיני מזרחית...

לועזי: בעבר הרבה נלי וג'ה רול, הרבה מוסיקה שחורה, פה ושם קצת אמינם, ג'ניפר לופז 50 cents ועוד כל מיני...

וטרנסים למינהם...

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, אז ככה:

לאחר לחצים כבדים מצד **** אני חייב להגיב.

סה"כ אני שומע את רוב סוגי המוזיקה, רק לאאאאאאאאא טראנס.

הלהקה המועדפת היא מאנה (להקה לטינית).מומלץ בחום!!!!

מהחברה למדתי לאהוב את שלמה(אפילו ניגררתי להופעה שלו :shock: )

עוד משהו?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע הכל, כל עוד זה לא משהו כבד :o , לא אוהב מזרחית כבר, רוק כבד, שחור כבד, כל החרא הזה, אני אוהב דברים סולידיים קצביים, אבל בעיקר אמ טי וי אני שומע... :p

קחו המלצה לשיר שבטח תאהבו לפי הגיל הממוצע של האנשים בפורום:

Maximilian Hecker - daylight

זה שיר שאני שומע כל היום לדוגמא:

Junior Senior - Move Your Feet

"כל המצב רוח שפתאום עולה, כל המצב רוח בגלל הצינגלה"

http://members.cardomain.com/zingale

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא לחצתי אני חושב שעדיף שאנשים כמוך ששומעים את מה שהם שומעים ישארו בארון ולא יתנו לגיטימציה לשאר האנשים ששומעים אותו הדבר להיחשף ולהפוך את זה לדבר מקובל בחברה.

דבר שני אני רוצה להתנצל על המוסיקה מייד אין טאיוואן.

יש מיליוני טאיוונים שיושבים בבית ופגועים מהדברים, מייד אין אפגניסטן יותר יתאים :biggrin2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר עם באסים מטורפים-אבל אם לשים דגש על משהו ספציפי אז האוס מטורף (רצוי עם צופרי אויר ברקע),אמינם,פול ואן דייק,טייסטו,דיויד גואטה.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומע MTV, 80, HOUSE,RAP

רוק , טראנס ומזרחית אני משאיר לאחרים לשמוע , שירים בעברית גם לא שומע (פרט למשינה - טוב שהזכרתם הגיע זמן לצרוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון הכל. בימים אלה בעיקר דאונביט, אסיד ג'אז וניו אייג'. להקות כמו רויסופ, גרוב ארמאדה, גולדפראפ, מאסיב אטאק, פורטיסהד, סט. ג'רמיין.

אבל גם פרודיג'י, ראמסטיין, ג'ימי הנדריקס, דיפ פרפל, לד זפלין, פינק פלויד, פרל ג'אם, אופספרינג, ג'ואן ג'ט, אינקאבוס, אמרסון לייק אנד פאלמר, בוש, איגלס, משינה, מוניקה סקס, המכששפות ואפילו מידי פעם כוורת :wink:

אני שומע המון! הכל מלבד מוזיקה שחורה ומזרחי!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע כמעט הכל, כל הזמן מחליף, אני אוהב את הלד זפלין, סאבלימינל, סקורפיונס, אריק סיני, עידן רייכל, 2PAC, סנופ, לני קרביץ, VIVALDI, משינה, שלום חנוך, החלונות הגבוהים, מרווין גאי, הפיתויים, וורן G, פוג'יז, דיפ פרפל, רד הוט צ'ילי פפרס, זהר ארגוב, היהודים, ג'ניס ג'ופלין, ביבי קינג , איפה הילד, ד"ר קספר, ג'סטין טימברלייק, אלטון ג'ון של ה70' (קפטיין פנטסטיק וכו'), בוני M, אדמה רוח ואש, שוקולדה חמה, מאסיב אטאק, אניגמה, ג'ימי הנדריקס, האבות והאימהות, סטיבי וונדר, בן קינג, ואת פסקול הסרט "HAIR", ויש עוד המון.... אין לי כוח לרשום הכל.... כמובן גם פסי הקול של טרנטינו (ספרות זולה, כלבי אשמורת, ג'קי בראון)...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע בעיקר רוק ורוק כבד , אבל גם ראפ , האוס וקצת MTV למיניהם. מוזיקה ישראלית לא יוצא לי כמעט לשמוע.

דיסקים שאני שומע בזמן האחרון הם החדש של פורקיופיין טריי והחדש של סאונד דומיין.

מה שמזכיר לי שאני חייב לקנות עוד כמה דיסקים.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר שמגביר את הסיכוי שיתפוצצו לי הרמקולים..

טראנס האוס ושירי ראפ עצבניים עם באסים שיורדים נמוך רצח..

אני רוצה להגיע למצב שיתחממו לי המגברים ואז לשים קצת שמן עליהם והנה לכם משטח צליה גריל מעולה לסטייקים.

כן, יש לי זבל סיני באוטו ואני גאה בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלקטרונית לסוגיה

טראנס, אפליפטינג טראנס, הארד טראנס, פרוגרסיב טראנס/האוס וכו'....

fastgt,

איך אתה מגדיר house ואיך אתה מגדיר טראנס, שאחד מהם אתה שונא ואת השני אתה אוהב?

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...