Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה ושמה "כלמוביל" - אחרי יותר משנה של המתנה לאיוניק 5, ההזמנה בוטלה.

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 שעות, Menro כתב:

לא הגעתי לאזור המחיר של Y פרפורמנס (270K ש"ח, גם לדעתי האיוניק לא שווה את זה) מכיוון שהם שמרו לי את המחיר לפני העלאת המחירים שלהם (לא של המס), ואחרי הטבת הסכם סחר עם דרום קוריאה - ככה שהייתי יותר באזור של מודל Y סטנדרט ריינג' 

נכון יש חוזה, ולמרות שאני לא זוכר על מה חתמתי, אני לא חושב שהיה שם משהו שאומר שביום אחד הם יודיעו לי שיש לי שבוע לשלם להם את כל הסכום ואם לא ההזמנה תבוטל. וגם אם חתמתי על דבר כזה, יש חוזה - ויש לבוא קצת לקראת לקוח שרוצה לרכוש מכם רכב כל כך יקר. 

כמו שציינתי כל תקופת הזמן הזו הייתה מלאה בחוסר ידיעה, ללא צפי, כל הזמן התשובות שהתקבלו זה "סבלנות" ו"אוטוטו זה קורה". בספטמבר אמרו אוקטובר, באוקטובר אמרו נובמבר, וכן הלאה... 

לבוא לקראת? הצחקת אותם.

תהיה בטוח שכבר התקשרו לכמה לקוחות שגם מחכים והודיעו להם "שיש איוניק הנעה כפולה שלקוח ביטל והם יכולים לשלם את ההפרש מהאיוניק שהזמינו ולקבל את הרכב באספקה מידית", תהיה בטוח שהרכב שלך כבר מכור ובמחיר יותר גבוה ממה שהיית אמור לשלם.

• אהבתי 2
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, print כתב:

זה נוזל קירור שעשוי מתערובת של זהב ויהלומים טחונים יחדיו, ומעובדים בפסגות הרי דרום קוריאה

אתה בטח מתכוון שזה מה שהם רוצים שתחשוב. נראה לך שהם ישקיעו עליך משהו ממה שכתבת?

עריכה אחרונה על ידי orsh99
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, orsh99 כתב:

אתה בטח מתכוון שזה מה שהם רוצים שתחשוב. נראה לך שהם ישקיעו עליך משהו ממה שכתבת?

זה אמיתי לחלוטין, נוזל קירור עם מוליכות נמוכה וזה אכן נוזל יקר מאוד. חובה? כנראה שלא אבל זה סוג של שכבת בטיחות נוספת למקרה של נזילה במערכת הקירור של הסוללה ואם זה על חשבון הלקוח, אז בכלל "אין כאן בעיה" מבחינת היצרן. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או במילים אחרות - כשל תכנוני שהלקוח משלם עליו. למה ברכבים אחרים זה לא נדרש?

פשוט חבל שאנשים לא מודעים לדברים האלה לפני שהם קונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש שלי . לפני שיצאה האיוניק 5 יונדאי חוותה המון שריפות ברכבי הקונה ואיוניק הרגילה החשמליות, עד שהNHTSA  הוציא המלצה להפסיק להחנות אותם בחניונים סגורים. כדי להוריד את הסיכון שזה ימשיך לקרות גם באיוניק 5 החליטו לשים נוזל קירור עם מוליכות נמוכה. שמועות אומרות שיונדאי ישנו משהו במבנה הסוללה/מערכת החשמל/קירור באיוניק 5 בעתיד כדי לחזור להשתמש בנוזל קירור רגיל.

מוזר שקיה ממשיכה עם נוזל רגיל. יכול להיות שאצלם כבר יש את השינוי המבני הזה.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה הזמני אספקה של ה-ev6 המקבילה?

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחס מקומם ללא ספק.
אמרתם טסלה? האמת שהם מתנהלים באותה צורה, אפילו גרוע מכך... ממש הרמת לי להנחתה אז הנה סיפור וסליחה שאני מתעלק פשוט רוצה לתת פרספקטיבה ולהוציא עצבים שעד עכשיו שמרתי בבטן.
הזמנתי מודל 3, לאחר ביצוע ההזמנה קיבלתי תאריך מסירה משוער ליולי-ספטמבר, אמרתי אחלה, זה בדיוק מה שרציתי וזה מתאים לי והמשכתי בחיי.
בזמן הזה עשיתי נסיעת מבחן על הBRZ והתחלתי להתלבט בכלל מה אני רוצה לרכוש, אבל יש זמן להתלבט אמרתי נהדר!.

ב10 למאי קיבלתי הודעה מטסלה שרכב זהה לשלי זמין למסירה מוקדמת ולהשיב Yes אם אני מעוניין. כמובן שלא רציתי, גם לא הייתי מוכן לביצוע הקניה וגם עוד התלבטי מה אני בכלל רוצה לקנות.
יום לאחר מכן פשוט קיבלתי מהם הודעה שהרכב מוכן ואני צריך להעביר כסף... ככה הם החליטו.

מהלחץ/עצבים/טיפשות פשוט ביטלתי את ההזמנה.
יצרתי איתם קשר וביקשתי לפתוח הזמנה חדשה ושיזכו אותי על דמי ההזמנה. הם סירבו.
בהתחלה טענו שכהזמנתי מתחת לכפתור "הזמן" היה תאריך הזמנה משוער יוני ושלפי התקנון הוא הקובע. כמובן שמדובר בתאריך פיקטיבי לגמרי כן? אבל זרמתי איתם, שאלתי איפה זה כתוב.
ביקשתי לראות את התקנון, לבסוף שלחו לי את התקנון (שכמובן לא הכיל את מה שהם טענו) עם קטע מודגש שאומר שתאריך המסירה המשוער הוא פקטיבי לגמרי, והם יכולים לעשות מה שהם רוצים, להקדים אותו או לאחר ואני? אני לא זכאי לבטל אף פעם, ביטלת? הלכו 1000 שקלים.
כן, זו המדיניות של טסלה וזה השירות שטסלה נותנים, אז כלומוביל הם זוועה, אבל טסלה? לא פחות אם לא יותר, רמת שירות של בית שימוש ציבורי.
*דרך אגב ביקשתי במייל שמנהל/מישהו יחזור אליי טלפונית כי הטיפול שלהם בבעיה לא לשביעות רצוני, הם פשוט ניתקו מגע...

אם אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים למה שאלתם אותי???

image.thumb.png.a28ecbf259eeeb0fbc9c12240ce9113d.png

הנה חלק ההסכם ששלחו לי, בזה הם ניתלו:

image.thumb.png.e5fad28141a4c142bb189d92ebf3280c.png

בקיצור אנחנו נעשה מה שאנחנו רוצים ואתה הלקוח? לך חפש את החברים שלך. בסדר זה אחלה הסכם כסת"ח למאורעות שלא בשליטתך כמו אוניה שטבעה בים, אבל במקרים כאלה לשלוף הסכם כזה? אתם עושים צחוק שם בטסלה ישראל?

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • מבאס 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, orsh99 כתב:

כלמוביל/יונדאי, זה באמת לא משנה.

אני עם טסלה מודל 3 מאוגוסט 21, 33K ק"מ וחוץ מפילטר מזגן לא היה צריך שום דבר.

ככה שאי אפשר להאשים את זה שהרכב הוא חשמלי.

אגב הפילטר עלה סביב ה-120 ש"ח והוחלף עצמאית תוך 10 דקות.

אומרים א אתה עונה ב

זה לא מעניין מה שהחלפת, מעניין המחירים שתוקעים  במוסכים לחשמל

מה גם שעשית עצמאית, ואגב לי עלה 15 שקל הפילטר אבל ניחא כי הפילטר של טסלה הוא רציני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שעל ההחלפה עצמה רצו 40 ש"ח. אם הייתי יודע מראש הייתי נותן להם להחליף, פשוט הגעתי בלי תור אז לקחתי והחלפתי בעצמי.

שלא נדבר על זה שהם יגיעו עד אליך (ללא תוספת תשלום, אם אני לא טועה) כדי לבצע את ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, orsh99 כתב:

נדמה לי שעל ההחלפה עצמה רצו 40 ש"ח. אם הייתי יודע מראש הייתי נותן להם להחליף, פשוט הגעתי בלי תור אז לקחתי והחלפתי בעצמי.

שלא נדבר על זה שהם יגיעו עד אליך (ללא תוספת תשלום, אם אני לא טועה) כדי לבצע את ההחלפה.

יפה, ממה שראיתי המחירים של טסלה מטורפים וגם אין להם חלפים בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע. זו החוויה שהייתה לי. ובזמנו כשהסתכלתי במחירון חלפים, רוב החלפים היו זולים יותר מברכבים עם יבואנים סטנדרטיים.

הנתונים זמינים לכולם באינטרנט, וזה עוד יתרון גדול של טסלה על (כמעט) כל השאר.

וחוץ מזה, אם אין צורך בטיפולים - את מי מעניין מחירי החלפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, CiUiK כתב:

יפה, ממה שראיתי המחירים של טסלה מטורפים וגם אין להם חלפים בארץ

בתור בעלים של טסלה, ממש לא נכון. בהתחלה היו קצת בעיות עם חלפים, אבל היום זה לא המצב, יש זמינות של חלפים וגם השירות מאוד השתפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Gopher כתב:

בתור בעלים של טסלה, ממש לא נכון. בהתחלה היו קצת בעיות עם חלפים, אבל היום זה לא המצב, יש זמינות של חלפים וגם השירות מאוד השתפר.

לפני 38 דקות, orsh99 כתב:

אני לא יודע. זו החוויה שהייתה לי. ובזמנו כשהסתכלתי במחירון חלפים, רוב החלפים היו זולים יותר מברכבים עם יבואנים סטנדרטיים.

הנתונים זמינים לכולם באינטרנט, וזה עוד יתרון גדול של טסלה על (כמעט) כל השאר.

וחוץ מזה, אם אין צורך בטיפולים - את מי מעניין מחירי החלפים?

אחדד ואגיד כי בחלפים התכוונתי יותר לבודי של הטסלה

כל כנף של טסלה עולה הון, לתקן שריטות ומעיכות זה יקר פי כמה וכמה בטסלות אצל הפחחים מאשר ברכבים האחרים

וקורה המון בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...