Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חרק בלתי מזוהה

Fireball
שימו לב! השרשור הזה בן 6916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע איפה אתם גדלתם, אבל מאיפה שאני בא, נוהגים לעשות כבוד גדול לחרקים,

ואצלנו היו קוראים לו גברת מספריים (למרות שאף פעם לא יצא לי לבדוק אם זה נכון...:roll: )

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתושב בית עם גינה, חרק זה מוכר לי מאוד.

לרוב נוטה הוא להיות באיזורים חשוכים וסגורים (כמו מתחת לארונות בחוץ).

הוא די קטן, נכון?

לא יותר מנמלה גדולה.

איתי, הדברים האלו באמת עוקצים?!

כמובן שבהיותי חרקופוב הייתי נתקף היסטריה בכל פעם שהייתי רואה אחד, אך הוריי הבטיחו לי שהוא לא עושה כלום ואין סיבה לפחד ממנו - כמו ג'וקים.

:x

למה תמיד עובדים על ילדים קטנים..?

(גילוי נאות, גם לפני כמה חודשים ראיתי אחד מתהלך לו לידי וקפצתי כשני מטר באויר)

שחף, שכרגע מסתכל בזהירות יתרה לוודא שלא מטייל לו ליד המחשב חרק מבחיל.

שחף בחייך... הרי תחשוב, אתה גדול ממנו פי יותר מ100... מה הוא כבר יכול לעשות? בעיטה אחת וזה נגמר... :wink:

לי אישית כתושב בית עם גינה יוצא להתאמן הרבה על בעיטות הכדורגל שלי... המזיקים למיניהם משמשים אחלה כדור... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי גדי גדי...

התמימות.. :)

יש חרקים שקטנים מהרק הנ"ל פי כמה וכמה שבעקיצה אחת ואיחור של דקה בטיפול הראשוני (ולא מציצה לא יכולה להציל אותך, אולי רק לתת לך למות עם חיוך (; ) ואתה סיימת קריירה ולא רק של הכדורגל.. :)

אישית.. שונא חרקים.. לא מועילים כל כך... ואפילו גורמים לי לבחילות קשות...

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו אכזריות !!!!

:x

הוא היה מתאים לי מאוד בגלריה שלי,

פעם הבאה - להפנות אליי (ולא אל הכפכף).

תודה ושבוע נעים.

נ.ב

אישפוז,

מהיכן השליטה הזו בעולם החרקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? הייתי בטוח שכולם יודעים את זה.

:oops:

.

מסתבר שלא כולם - אשמח אם תפרט, תודה.

(מקווה שזו לא עוד אחת מהבדיחות שלך :? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן!

באמת נהיה הזוי השרשור הזה :-D

עכשיו רק חסר שנתחיל לדבר על עקרבוטים! :twisted:

אגב, כן הוא היה יחסית קטן, וממש איטי, לדעתי זה היה חרק ילוד.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלא כולם - אשמח אם תפרט, תודה.

(מקווה שזו לא עוד אחת מהבדיחות שלך :? )

מצטער, ידידי,אני סתם צוחק. הייתי בטוח שזה ברור.

אני לא מצפה מכולם להכיר את כל השמות הלטיניים של החרקים לפי שיטת המינוח הלינאנית (the Linnaean system of binomial nomenclature). אני משוכנע שאין אפילו בן אדם אחד בעולם שמכיר את כל השמות.

זה די הגיוני שאין אחד שמכיר את כל השמות אם לוקחים בחשבון שעד עתה מוינו 1.8 מיליון זנים שונים של חרקים, ואלו רק זני החרקים שמוינו ושניתנו להם שמות.

ההערכות לגבי המספר הכולל של זנים שונים של חרקים בעולם נעות בין 4-6 מיליון (Stork ,תGaston) ל 30-50 מיליון (Terry Erwin), ועוד רחוק היום שבו יצליחו למיין ולתת שמות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אל דאגו לי, תגובתי נרשמה בהלצה כלשהי.

ממש לא חששתי שמא יעקצני ויהיה ארסי, אלא פשוט נדחיתי ממנו, ככל חרק אחר.

אך אספר את האמת - מאז שחברי היקר טל (slash) החל לצלם ולפתח את תחביבו החדש - צילום מאקרו מדהים של חרקים, אני מאוד נבהל אף למראה זבוב, קל וחומר באם זה עכביש קטן.

נוכחתי לדעת שאף כל עכביש פצפון שנראה כנק' מלבבת, הוא פשוט טרנטולה אימתנית בהקטנה!

אותן נק' קטנטנות שאינן מעלות חשש כי אף מדובר בעכביש, הן יצורים שעירים מרובי רגליים ועיניים שנראים כאילו ויטרפוני כל רגע - כל זה כאשר בוחנים אותן בהגדלה כמובן.

בקיצור - הביקור בגלריה שלו חובה (קישור בחתימתו)!

וטל, מה אתה מופתע מבקיאותו של עידן בנושא החרקים?

ככה זה כשברשותך רכב איטלקי ארכאי!

כל שבוע זן חדש שרובץ ושורץ ברכב.

:wink:

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצפה מכולם להכיר את כל השמות הלטיניים של החרקים לפי שיטת המינוח הלינאנית (the Linnaean system of binomial nomenclature). אני משוכנע שאין אפילו בן אדם אחד בעולם שמכיר את כל השמות.

זה די הגיוני שאין אחד שמכיר את כל השמות אם לוקחים בחשבון שעד עתה מוינו 1.8 מיליון זנים שונים של חרקים, ואלו רק זני החרקים שמוינו ושניתנו להם שמות.

ההערכות לגבי המספר הכולל של זנים שונים של חרקים בעולם נעות בין 4-6 מיליון (Stork ,תGaston) ל 30-50 מיליון (Terry Erwin), ועוד רחוק היום שבו יצליחו למיין ולתת שמות לכולם.

לא מעט מהם היו הרבה לפנינו, ויהיו כנראה גם אחרינו.

הג'וקים, כן היצורים הדוחים שהורגים במגב בדרך לשירותים באמצע הלילה חסינים לקרינה גרעינית הבנתי, ולפגיעת אובייקטים בכדור הארץ - כאלה שיכולים להשמיד את המין האנושי. משהו בסגנון.

נשמע מאוד מרתק (ואף מסוכן) לפתוח במסע אל מקום כמו יערות האמזונס כדי למצוא זנים חדשים של חיות (בספק) וחרקים למיניהם.

עד היום לא מכירים את כל הזנים של השורצים אפילו בים.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה יותר מידי נשיונל גאוגרפיק! :wink: (סתם צוחק)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיצד מצאת את השם?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מצאתי את השם? בעזרת ידידי הטוב גוגל.

פשוט כתבתי "insect identification" או משהו דומה, ותוך כמה נסיונות הגעתי לאתר של איזה אוניברסיטה קנדית שהיה בו מדריך זיהוי חרקים מקוון.

אין פיסת מידע שבן אדם סקרן עם אצבעות זריזות לא יכול למצוא באינטרנט. פשוט מדהים, כל הידע האנושי בקצות אצבעותיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...