Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20N - בקרוב מאד החל מ-169900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, spon83 כתב:

@omerkot
יכול להבין את היבואן אם זה המצב

בינתיים, אחרי שיצאתי מיונדאי, עברתי ליד סוכנות סובארו והחלטתי להיכנס להתרשם מה-BRZ 

10 דקות אחרי, אני כבר בנסיעת מבחן עם מלווה שנותן לי "יד חופשית" :)

רשמתי בשרשור אחר שהיה לי קשר עם איש מכירות של סובארו (בתל אביב) לגבי הברז, בסמוך לתחילת המכירות.

לגבי רצינות, סמלת מכירים אותי, קניתי מהם בשנים האחרונות שתי מכוניות (כולל סובארו) ואיש המכירות שלהם היה איתי בקשר במשך כמה שבועות כשבשום שלב הוא לא הציע לי נסיעת מבחן.

אני יכול להסיק מזה שהם לא ששו לתת נסיעות מבחן והתחילו לתת אותן רק אחרי שהתברר שהם לא מוכרים כמו שהם קיוו. כלמוביל עוד לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק עכשיו ראיתי את התגובה הקודמת שלך.
נתת לאנשים זרים לעשות נסיעות מבחן ברכב שאתה מוכר? תשמע אתה משוגע...
עם כל הכבוד אם אני מוכר רכב אני לא יבואן ואין לי כיסים של יבואן. מי שרוצה נסיעת מבחן יש מוכרים אחרים. הוא מוזמן לנסות שם.

לגבי סובארו לא יודע למה הם קיוו ומה קורה בפועל. יבואנים לא ממש מספרים לנו את זה.
בשבועות הראשונים כנראה שהיו להם המון מתעניינים. מאמין שעכשיו אחרי שכל המשיגנה קנו זה בא בטפטופים, קצב רגיל של מכירות BRZ בישראל, אבל זה רק ניחוש.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, nadavd4 כתב:

עדכון, בכלמוביל התעוררו:
i20n ב 176K
i30n ב 270K

https://www.hyundaimotors.co.il/models/i20n/
https://www.hyundaimotors.co.il/models/new-i30n/

נחכה לנסיעות מבחן, הראשונה הרבה יותר מעניינת גם בגלל פחות מתחרים וגם בגלל מחיר הגיוני יותר.
לדעתי, במחיר של ה i30n אני לא רואה איך הלקוח הממוצע שרואה ביונדאי מותג של מכוניות מנומנמות יעדיף אותה על מגאן או גולף או איך חובב הגה מושבע לא יעדיף כל מתחרה אפשרית בערך, מברז ועד JCW.

צריך לזכור שהרכב עכשיו עם תיבת אוטומטי (DCT), מניח שזה די משנה את המשוואה עבור חלק מהרוכשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, farkash7 כתב:

רק עכשיו ראיתי את התגובה הקודמת שלך.
נתת לאנשים זרים לעשות נסיעות מבחן ברכב שאתה מוכר? תשמע אתה משוגע...
עם כל הכבוד אם אני מוכר רכב אני לא יבואן ואין לי כיסים של יבואן. מי שרוצה נסיעת מבחן יש מוכרים אחרים. הוא מוזמן לנסות שם.

לגבי סובארו לא יודע למה הם קיוו ומה קורה בפועל. יבואנים לא ממש מספרים לנו את זה.
בשבועות הראשונים כנראה שהיו להם המון מתעניינים. מאמין שעכשיו אחרי שכל המשיגנה קנו זה בא בטפטופים, קצב רגיל של מכירות BRZ בישראל, אבל זה רק ניחוש.

כן, נו. פעם זה היה מקובל ואני לא התעדכתי. אפילו דאגתי לביטוח.😑

לא חזר מאז…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, spon83 כתב:

אכן סוכנות שטראוס בחיפה 

הבחור שליווה אותי (פיטר) נחמד מאוד

אני רואה בדימיוני תור של ח'ברה (שאין להם גרוש על התחת), נאספים עכשיו בפתח הסוכנות, לסיבוב על הרכב המגניב הזה. (אני אחד מהם)

😄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, IsraCar כתב:

אני רואה בדימיוני תור של ח'ברה (שאין להם גרוש על התחת), נאספים עכשיו בפתח הסוכנות, לסיבוב על הרכב המגניב הזה. (אני אחד מהם)

😄

יש מצב 😅

כי חזרתי עם אשתי אחרי שעה להראות לה את הרכב שבאולם

רכב הניסיון היה בנסיעת מבחן (בפעם השניה לפי פיטר)

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD | SEAT Leon 2011 - R.I.P | Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Supertigre כתב:

צריך לזכור שהרכב עכשיו עם תיבת אוטומטי (DCT), מניח שזה די משנה את המשוואה עבור חלק מהרוכשים. 

גם חלק מהמתחרות שעולות פחות.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש ל- i30N מעט יותר סיכוי הצלחה מול הגלגול הראשון שהביאו אותה לכאן.

הרכב עכשיו אוטומטי שזה פלח רחב יותר של אנשים והוא גם נראה טוב יותר עם מתיחת הפנים שהדגם עבר.

i20N נכנס לסגמנט שננטש על"י כל המתחרות למעט אולי vw פולו GTI, והמחיר סביר בהחלט, עם תיבה ידנית ומימדים של סופרמיני מודרנית הלוואי שיצליח לשחזר לפחות חלק מההנאה ההיא, אם לא יותר...

לטעמי היא המסקרנת מבין השתיים

• אהבתי 1
  • מעניין 1

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרו עכשיו לעדכן שנפתחה האפשרות לבצע הזמנה

ממה שהנציג סיפר יש בעיקר רכבים בצבע לבן ותכלת, פחות בשחור/אדום/כסף.

כאמור צריך לבצע הזמנה כדי לקבל נסיעת מבחן. 

אין יותר מדיי פרטים כרגע לגבי הנסיעות מבחן (זמינות בצפון/תאריכים) חוץ מזה זאת תהיה נסיעה "חווייתית" כאילו שמרימים אירוע (כדברי הנציג). 

עריכה אחרונה על ידי spon83
  • מעניין 1

Hyundai i20 2013 - SOLD | SEAT Leon 2011 - R.I.P | Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לעשות נסיעת מבחן על הרכב הזה ואולי להכניס אותו לרשימה עתידית של רכבים פרקטיים פוטנציאלים במידה ולא אוכל עוד להחזיק את הברז. 

כמה מקדמה הם מבקשים עבור הנסיעה והאם ניתן לבטל בלי בעיה ובלי חפירות במידה ו״פחות מתאים״? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרו אלי ביום ראשון לבצע הזמנה 

זכור לי 2000 ש"ח מקדמה

התנאי שלי היה שאני לא משלים את ההזמנה לפני ביצוע נסיעת מבחן. הנציג לא "חפר" יתר על המידה, והסכים איתי.

@Doron_Z

הייתי צריך להגיע ביום חמישי ליונדאי כדי לבצע את ההזמנה. 

רק שבעקבות נסיעת המבחן הספונטנית על ה-BRZ, הגעתי לסובארו והתחדשתי באחת כסופה.
את ה-i20N נשאיר לזמן אחר כשלא אוכל להיכנס ולצאת מה-BRZ ;)

עריכה אחרונה על ידי spon83
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...