Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני וכיפי

Turbo_LAG

פוסטים מומלצים

פוקוס ידנית, הכי חדשה וחזקה שתוכל לממן, אבל אפילו ה 1.6 דור ראשון די כיפית

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור רתם את העגלה לפני הסוסים, יש לו עוד זמן עד קבלת הרישיון וסיום תקופת הליווי.

ממליץ לפות"ש לשוב ולשאול כאשר יתקרב לשלב רכישת הרכב, וכאשר כבר ידע מה חשוב לו ויגדיר את התקציב העומד לרשותו (כולל תקציב האחזקה, זה קריטי הן מבחינת הביטוח והן מבחינת עמידה בעלויות טיפולים ותיקונים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, cars-@-lover כתב:

גם מצטרף להמלצות על יאריס TS. מהיכרות טובה איתן מדובר ברכב מהנה וזריז יחסית. החסרונות שלה הם בעיקר ספרטניות יתר בתא הנוסעים, תנוחת נהיגה לא מזמינה והבעיה הגדולה מכולן - רובן עברו חיים לא קלים. רק אציין שההיכרות שלי היא רק ביאריסים עם מתלים לא מקוריים וצמיגים רחבים מהמקור. למי שרוצה רכב זול למסלולים בהחלט מדובר ברכב כיפי ואפילו די מבצע כשהוא עם קצת שיפורי התנהגות בסיסיים. 

אופציה שיכולה להיות נחמדה ויחסית לא נפוצה (ופחות ספורטיבית במקור) היא לנסר מנוע 2.0 ידנית. רכב קל לנהיגה, די מהנה בניגוד לגרסת ה-1.6 אוטומט הרדומה ובטיחותי יחסית. כנראה תהיה פחות מתנהגת מהיאריס, אבל תאחוז טוב ותהיה צפויה מאוד במגבלות. כרכב יומיומי מדובר ברכב יותר נעים מהיאריס. בנוסף למרות שמדובר בדגם יחסית נדיר, הרוב פחות עברו התעללות. 

אם נכנסים לעניין השיפורים אפשר לזרוק עליה קצת שיפורי מתלים וזאת פלטפורמה לא רעה להתחיל להשתפשף איתה.

בנוסף אפשר לשקול איגניס ספורט (נדירה מאוד), פורד פיאסטה (חלשה אך מתנהגת ומודרנית), פורד פוקוס ידנית דור ראשון (נדירה, ישנה ולא חזקה אבל מתנהגת מעולה עם הגה פצצה).  

אני מודע לזה שהשוק של היאריס לא מבטיח במיוחד. זה שיש אחת בצבע שתן דהוי ומה שנראה כמו ידית הילוכים ורודה בצורה של איבר המין הזכרי רק מחזק את הטענה. אני עוד לא סגור לגבי שיפורים בכללי אבל אני כן רציתי יאריס מכיוון שאני יודע שאין למנוע שלהן פוטנציאל שיפורים גדול, מה שאומר שלא כל רכב שני למכירה עם תוכנה ודוד אחורי בגודל של אוטובוס. 

הלנסר יושבת בצד הרשימה כרגע כי אין הרבה כאלה וגם ככה אני פחות מתחבר אליהן. אולי אשנה את דעתי בעתיד.

איגניס ספורט ממש נדירה כאן כפי שכבר נאמר, עד כמה שהייתי רוצה אחת אני לא חושב שמישהו יסכים למכור אותה ובייחוד לנהג חדש.

פוקוס ידנית מהשנתונים האלה כמעט בלתי אפשרי למצוא, כבר ניסיתי בעבר. כרגע אין מה לשקול אותה בתור אופציה.

לפני 16 שעות, menir1 כתב:

שווה גם לשקול 206 XS

בהחלט שוקל. רק לאחרונה הבנתי שזו אופציה ממש הגיונית, אומנם לא רכב ממש ספורטיבי אבל בהחלט משהו שאוכל להסתדר איתו. 

לפני 6 שעות, Froyne כתב:

הבחור מלכתחילה רצה רכב ישן.

מקווה בשבילו שהוא יודע במה זה כרוך.

יש כרגע אחת בלוח:

https://www.yad2.co.il/vehicles/cars?manufacturer=30&model=197&subModel=21555

אני יודע פחות או יותר במה זה כרוך, זה לא מדאיג אותי. 

וברגע שראיתי "מושקע" ו- "אגזוז רעש" באותו המשפט השתכנעתי שאין סיכוי שאני מתקרב לאקזמפלר הזה.

ובנוסף, יש המלצות על 206 GTI או קליאו B ספורט (לפני או אחרי מתיחת פנים)? אני יודע שמדובר בעלייה רצינית ברמה עם הקליאו.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Froyne כתב:

חומר למחשבה על הפוקוס:

נהנתי לקרוא, אני חשבתי על או לעשות פרוייקט בכיוון הזה (על רכב אחר) או פשוט להשאיר את הרכב מקורי, אולי חישוקים וצבע ברישיון אבל לא מעבר. הדור השלישי של הפוקוס נראה לי כמו פלטפורמה מודרנית מדי, ולעומת פות"ש אין לי ילדים ואני לא בזוגיות (לקחתי הפסקה מנשים ואין לי חרטות). בקיצור, אני מחפש רכב שיתאים אך ורק לי, ככה שאין לי צורך ברכב כזה.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, RK כתב:

ה-206GTI נדירה כנראה יותר מאיגניס ספורט.

דווקא נתקלתי בהן למכירה כמה וכמה פעמים במשך הזמן, אבל אני מניח ש ה- XS תצליח לספק פחות או יותר את אותם צרכים בהרבה פחות כסף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה - בלתי מבוססת בעליל - שהיאריס TS שומרת על ערכה בצורה די מוצלחת.

אני לא מדבר רק על התקופה הנוכחית שכל השוק השתגע, אלא בכללי.

זכורני שגם לפני שנתיים - שלוש הן נסחרו באזור של 15-20 אל"ש.

אם נוסיף לזה גם אמינות בסיסית די טובה (?) נקבל עסקה מהנה די זולה.

סוג של (סליחה על חילול הקודש...) מיאטה לתפרנים.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לחפש עם קליאו ספורט כרכב ראשון, צריך להיות מאד שקול ובוגר ומנוסה מאחורי ההגה כדי לא להסתבך.
מה גם - שהסיכוי למצוא אחת שמורה סובב סביב ה0 כמו לווין ריגול אמריקאי.

הייתי מוסיף לשיקול איביזה\פאביה 1.2 ידנית, שים עליה צמיגים טובים ותקבל רכב סבבה לגמרי.
הייתי לחלוטין מסיר מהשיקול HGT או יאריס, פשוט מהסיבה שאלה ענתיקות נדירות.

כן הייתי מוסיף לחיפוש I20 1.6 ידנית, הן נדירות אבל מדובר ברכב מודרני יותר.
גם אאודי A1 ידנית היא רעיון יפה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איביזה קופרה 2016 ידנית מקורית. זה נראה לי עונה על ההגדרה שלך לרכב ידני וכיפי :)

אני עדיין לא בטוח שאני רוצה למכור, אבל דבר איתי אם אתה מעוניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.11.2022 בשעה 21:03, Turbo_LAG כתב:

יכול להיות שאתה צודק, יכול להיות שאתה טועה. לדעתי אם אני עומד לחזור עם תובנות חדשות זה יהיה מהוצאות כלליות ולא חווית נהיגה

חוויית נהיגה זה עניין סובייקטיבי.

רכב כיפי לא חייב להיות ידני, רכב ידני לא בהכרח יהיה כיפי.

וגם "כיפי" זה סובייקטיבי. חלק יגידו שלדה מתנהגת והגה מדויק, בשביל מישהו אחר זה יהיה שקט וניתוק מהכביש, בשביל עוד מישהו שיהיה טרקטור העיקר לשבת גבוה.

לדעתי - אני לא יודע במה ההורים/חברים שלך נוהגים, אבל לדעתי תשתפשף על רכב/ים שלהם כדי שתהיה לך נקודת ייחוס ותדע מה בדיוק אתה רוצה.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Yossi dashti כתב:

יש לי איביזה קופרה 2016 ידנית מקורית. זה נראה לי עונה על ההגדרה שלך לרכב ידני וכיפי :)

אני עדיין לא בטוח שאני רוצה למכור, אבל דבר איתי אם אתה מעוניין

הבחור מחפש רכב באזור 50K.

מוכר במחיר הזה?

אפשר לקנות?

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהשרשור שלך קצת איבד את הצפון 

לא משנה 

אבל אני יזרוק לך רעיון 

אתה נשמע מבין עינין

ללמוד על רכב כבר כתבו לך צריך לנסות ולנסות צריך בהתחלה קטנה

ובכל זאת אתה רוצה להנות

אתה יכול לקנות לדוגמה לנסר 1.6 2005 עד 2008

שנים אמינות ביותר של הרכב הזה

בקילומטרז פחות מ 180K

אזור ה 7000

וכך ללמוד מה זה רכב בהתחלה תצטרך מדי פעם לקחת אותו למוסך וללמוד מה זה אוטו

ובנוסף תוכל להנות 

זה אוטו שמשפרים בקלות בעיני ראיתי לנסרים שצבעו אותם בצבע מענין גנטים בלגן בפנים בחוץ האמת יצאו לי העינים  עם היד על הלב יותר יפה מאוטו חדש

התוספות לא יעלו לך הרבה רק יוסיפו לך משהו לחדוות הנעורים שלך

אגב האוטו הזה יש לו אופי קצת ספורטיבי גם ללא הרבה כח

את הרעיונות המענינים שלך תעשה רק באוטו השני שלך

שיהיה לך בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eliau כתב:

נראה לי שהשרשור שלך קצת איבד את הצפון 

לא משנה 

אבל אני יזרוק לך רעיון 

אתה נשמע מבין עינין

ללמוד על רכב כבר כתבו לך צריך לנסות ולנסות צריך בהתחלה קטנה

ובכל זאת אתה רוצה להנות

אתה יכול לקנות לדוגמה לנסר 1.6 2005 עד 2008

שנים אמינות ביותר של הרכב הזה

בקילומטרז פחות מ 180K

אזור ה 7000

וכך ללמוד מה זה רכב בהתחלה תצטרך מדי פעם לקחת אותו למוסך וללמוד מה זה אוטו

ובנוסף תוכל להנות 

זה אוטו שמשפרים בקלות בעיני ראיתי לנסרים שצבעו אותם בצבע מענין גנטים בלגן בפנים בחוץ האמת יצאו לי העינים  עם היד על הלב יותר יפה מאוטו חדש

התוספות לא יעלו לך הרבה רק יוסיפו לך משהו לחדוות הנעורים שלך

אגב האוטו הזה יש לו אופי קצת ספורטיבי גם ללא הרבה כח

את הרעיונות המענינים שלך תעשה רק באוטו השני שלך

שיהיה לך בהצלחה

לצבוע רכב זה לא שיפור.

להציע לנסר 2008 כרכב ספורטיבי זה לעשות צחוק מהבן אדם, יהיה לו יותר ספורטיבי על אופני מירוץ, גם אותם ביצועים בערך.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...