Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לאחר התקנה כושלת

liorlev1
שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברים,

ברשותי פיזו 308 שנת 2015 עם מערכת אנדרואיד (הוזמן מסין)

נתתי למתקין להתקין לי סט קומפונט (2 רמקולים+2 טיוטרים של מורל) כולל מגבר חברת הרץ וסאב מורל.

האיכות לא משהו בכלל,  מתקין אחר הסביר לי שהותקן לי  ישירות לRCA של הפאנל מולטימדיה ובגלל זה האיכות ירודה וחלשה , הספק נמוך.

הציע לי לרכוש פלאג (ampilifer speaker high level input plug) שמתחבר למגבר עם 4 יציאות שנותן הגברה יותר גבוהה ומשם לעשות התקנה חדשה.

לא מבין בזה כל- כך, מה דעתכם?

plug.jfif

עריכה אחרונה על ידי liorlev1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות כל כך, כנראה המולטימדיה שהוזמנה מסין לא מוציאה אות נקיה, הזמנת עם dsp?

ציטוט

הציע לי לרכוש פלאג (ampilifer speaker high level input plug) שמתחבר למגבר עם 4 יציאות שנותן הגברה יותר גבוהה ומשם לעשות התקנה חדשה.

מעולם לא שמעתי שטויות כאלה, להפוך מהי לבל לrca בעוד שיש למולטימדיה ציאת rca

אולי הוא התכוון לפרוססור או משהו

עריכה אחרונה על ידי asmily
  • אהבתי 1

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, liorlev1 כתב:

שלום לחברים,

נתתי למתקין להתקין לי סט קומפונט (2 רמקולים+2 טיוטרים של מורל) כולל מגבר חברת הרץ וסאב מורל.

האיכות לא משהו בכלל,  מתקין אחר הסביר לי שהותקן לי  ישירות לRCA של הפאנל מולטימדיה ובגלל זה האיכות ירודה וחלשה , הספק נמוך.

plug.jfif 73.79 \u05e7\"\u05d1 · 3 downloads

נשמע לא אמין כלל כל העניין הזה.

כמו שרשמו כבר לפניי, מנחת או מחבר ייעודי לחיבור סיגנל HI LEVEL למגבר מיותר אם יש יציאת RCA ליחידת הראש (החיבור של הHI LEVEL מיועד לאפשר התממשקות עם מגבר גם עבור יחידות ראש שאין להם יציאות RCA). ממליץ לך לגשת למתקין אחר, ולא להתחיל לקנות רכיבים נוספים. יש צורך לעבור על ההתקנה, ועל הכיוונים בצורה נכונה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, liorlev1 כתב:

שלום לחברים,

plug.jfif 73.79 \u05e7\"\u05d1 · 4 downloads

כנראה הזמנת מולטימדיה מאליאקספרס ללא הקונקטורים ל - HI LEVEL, לכן חיברו לך קבלים RCA למגברים. אכן האות שיציא HI LEVEL יותר חזקה. לצערי לפי התיאור שלך, עשו לך " סלט "  אחד גדול בכל המערכת סאונד, לצערי😥

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dani Cohen

זה המערכת אנדרואיד: מדובר על דגם S500

https://www.aliexpress.com/item/1005003118471361.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1802brBUuS

בכל אופן, אגש לבדיקה בסדנא של דניאל הצדיק..נראה אולי אפשר להפוך את הקערה על פיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שהיציאות RCA במולטימדיות הסיניות הן בד"כ כלל לא משהו אבל זה לדעתי זה עדיין עדיף לדעתי מלהשתמש בחיבור HIGH LEVEL.

נראה שלמערכת שלך יש יציאות דיגיטליות (גם אופטי וגם COAX), שימוש ביציאות האלו כדי להתחבר למעבד סאונד חיצוני (DSP) יתן תוצאה טובה משמעותית מכל RCA או HIGH LEVEL. בשלב ההתחלתי גם מעבד סאונד "התחלתי" ולא יקר יחסית של זאפקו או הליקס ישדרג את המערכת שלך מאוד.

חוץ מעניין המעבד כדאי לעבור ולבדוק גם על יתר ההתקנה. יתכן בהחלט שהרמקולים הותקנו בצורה חובבנית ואת זה שום מעבד או חיבור HIGH LEVEL לא יוכל לפתור.

• אהבתי 1

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...