Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגרת רישוי לרכב? למה בעצם?

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממה שאני זוכר בהתחלה עשו פטור מתור  אח״כ אמרו שבמקום של תור מראש אין פטור. אבל פטור מסיבה נפשית אין לו הבדל כי אם הוא למשל בחרדות אז הוא צריך ישר לסיים ולהשתחרר משם ובכרטיס לא כתוב למה הוא פטור. אז הם מתמרנים   ככה ניראה לי לא שאני יודע

לפני 4 שעות, nev כתב:

אני יודע שקובעים, לכן שאלתי למה שם כן יש פטור מתור. פשוט סיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה לי - משום מה חבילה הגיעה לדואר ולא למרכז החלוקה הרגיל. קבעתי תור והגעתי בזמן.

היו לפני 4 אנשים שעדיין חיכו. נניח. בזמן שחיכיתי נכנסו לא פחות מ8 (!) אזרחים ותיקים שהשתמשו בתור שלהם כדי לעבור לפני.

כמובן שאף עובד לא טרח להוריד את כוס הקפה שלו ולתגבר וכך ישבתי שם כמעט 40 דקות(!) עם "תור מוזמן". ביזיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד טוב. נכנסתי לסוכנות דואר גדולה עם מספר מוזמן, ראשון בתור. בשעת הפתיחה כל מי שהמתין התנפל על האשנבים בלי התחשבות במספרים. הייתי צריך להיות אסרטיבי מאוד כלפי האשנבאית שלא הבינה על מה אני עושה מהומה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Ron Poh כתב:

מרגע שמעודכן אתה ממשיך לקבל, אבל...

לאימי כבר כמה שנים יש תג נכה, אבל מכיון שנסענו על רכב שלי, לא קבלנו הנחה.

לפני שנה מכרתי את רכבי, וקנינו רכב על שם אימא. על מנת לקבל את החזר האגרה הייתי צריך לנסוע למשרד הרישוי.

מבינים, לא רק שצריך להודיע להם, זאת פעולה שאי אפשר לבצע דרך האתר או בטלפון, אלה חייבים להגיע פיזית לסניף.

על מנת להוסיף חטא על הפשע. היום כבר יש לאימי תעודת פטור מתור, אבל לפני שנה ולמרות שהיא מרותקת לכיסא גלגלים לא הייתה לה תעודה כזאת. 

קבענו תור מראש, הגענו לסניף וקבלו אותנו רק שעה לאחר זמן התור שנקבע.

אז, כן יש התעמרות.

את המירמור שלך תפנה דבר ראשון לנכים שעושים קומבינות ומתחמנים אחרים. עם כל הצער שבדבר אנחנו מדינת הקומבינות. הכלל הזה חל גם על נכים. ישנם אנשים בקרב ציבור הנכים שהם רחוקים להיות טלית שכולה תכלת והם מכתימים אחרים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית מרמור?

רק כתבתי מה הנוהל, הנוהל הוא לגשת למשרד הרישוי?

נראה לי שאתה המורמר, כשאתה רואה שאני יכול להחנות על המדרכה, או אפילו סתם בכחול-לבן בלי לשלם.

איזה כיף לי, כבר 6 שנים חסכתי אלפי שקלים חדשים.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Ron Poh כתב:

איפה ראית מרמור?

רק כתבתי מה הנוהל, הנוהל הוא לגשת למשרד הרישוי?

נראה לי שאתה המורמר, כשאתה רואה שאני יכול להחנות על המדרכה, או אפילו סתם בכחול-לבן בלי לשלם.

איזה כיף לי, כבר 6 שנים חסכתי אלפי שקלים חדשים.

אתה ממורמר וכתבת את זה. לא, אני לא מקנא בך. אם אתה קיבלת תו נכה כנראה שמי שנתן לך אותו ידע מה הוא עושה (אני רוצה להאמין ככה) אם כי היום ישנה קומבינה רצינית בכל הנוגע לתווי נכה. אם אתה משתמש ברכב של אימך על "חשבונה" כלומר, הרכב מיועד לה ואתה נוסע עם תו הנכה ומחנה בחניית נכים למרת שאימך לא ברכב אז דע לך זאת. דבר ראשון אתה רק מוכיח שהנוהל של משרד הרישוי הוא במקום והוא ראוי. עדרבא, מן הראוי שיחמירו אותו על מנת לוודא שאנשים לא ינצלו לרעה את התוו כמו שאתה אולי עושה.
בכך שאתה חונה בחניית נכים כי יש לך תו אבל אמך לא ברכב אתה דופק נכים אחרים שכן זקוקים לחניה. אבל עזוב, ממזמן כבר גילינו למרבה הצער שישנם נכים שלמרות מוגבלתם לא מסוגלים להיפטר מההרגל הישראל של לקמבן. עצוב.

בתאריך 19.8.2022 בשעה 09:45, vadim6385 כתב:

מאיפה אתה חושב שמגיע הכסף לממן את הבניה והתחזוקה של הכבישים שאתה נוסע בהם?

יום אחד בהפסקת אוכל בעבודה דיברתי עם חברים על איזה איש שאימו מתה, הוא קבר אותה במתחם הבית שלהם וגבה מהביטוח הלאומי קיצבת זיקנה עבודה במשך 30 שנים. הביטוח הלאומי עלה על זה כאשר הזמין אותה לכנס של אזרחים וותיקים מעל גיל 90 והיא לא הופיעה. אז אחד העובדים במפעל שיש לו 6 ילדים, חי בדירה של עמידר ומשלם כלום כסף עבור שכירות אמר שזה מעולה שמישהו הצליח לעקוץ את הביטוח הלאומי כי זה עוקץ אותו כל חודש. תוך כדי הרמת גבה שאלתי אותו "הביטוח הלאומי עוקץ אותך"? הזוי שאנשים לא רואים את הדבשת שלהם. הוא הביא לעולם 6 ילדים שהוא לא יכול לממן. עובד בשכר מינימום 8.5 שעות. אשתו מסרבת לעבוד והוא טוען שהביטוח הלאומי עוקץ אותו.
בדיחת השנה.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex
  • מצחיק 1

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...