Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס טיסה למזרח

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא מפריע לו. ובאותה מידה הוא גם לא מעוניין להשתמש בשירותים של סוכן. לגיטימי לגמרי.

כמו שנאמר, חברות המפרץ מעולות עם תנאי כרטיס נוחים. אני טסתי עם אמירייטס, שבשילוב עם flydubai נותנים שעות קונקשן נוחות כמעט תמיד כי יש די הרבה טיסות יומיות בין דובאי לתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא לא ילך להיות סוכן.

גם אני לא.

אבל הבנו שהסוכנים מיותרים ומעמיסים עלויות.  אז ככל שאפשר - ישירות מול הספק.

יש יתרונות מסויימים לסוכנויות נסיעות בעסקאות הכלכלול.  או טיול מורכב באמת.  וזהו לדעתי.

ב 2010 כשטסנו לסין,  לקחנו "טיול מאורגן" לשנינו (בלבד).  כמובן שדרך סוכנות.

בדקנו בארץ - אתרים בעברית שתורגמו מאתרים באנגלית (זיהיתי את אתרי המקור) בלי בושה כשלפעמים חלקים נשארו באנגלית.  וכמובן - פרמיה.

הכי רציניים נראו החברה הגיאוגרפית אבל פניה אליהם הביאה לחיבור שלנו לאיזה גוף נוסף שמארגן.  רצינו להיפגש, אז הובהר לנו (אנחנו חיפאים) שנציגם בהחלט מוכן להצפין.  לאיזה בית קפה ברמת אביב.  מדובר היה בטיול שעלה כ 11,000$ לא כולל הטיסות.

לקחנו כמובן טיול דרך סוכנות.  סינית.  רק מלים טובות עליהם.

אבל זה היה מקרה חריג,  במקום חריג, וטיול מורכב.  וסוכן סיני.

אם אני זוכר נכון אתה סוכן נסיעות.  אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, DubelBoom כתב:

אף אחד לא מפריע לו. ובאותה מידה הוא גם לא מעוניין להשתמש בשירותים של סוכן. לגיטימי לגמרי.

צודק.

לכן כתבתי קודם- כל אחד מוזמן להזמין איפה שטוב לו.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איפה הפלוס של סוכנות בטיול מורכב. רציתי לעשות טיול עם המשפחה ברומניה שכולל לינה בכמה ערים, רכב וטיסה. 

התקשרתי לאיסתא ב2 הזדמנויות שונות. ב2 המקרים לא רק שלא הכירו שום מקום שדיברתי עליו, גם ביקשו ממני לעשות את כל העבודה: איפה אני רוצה לישון, שאתן שמות של מלונות בערים/עיירות, כמה זמן בכל מקום, איזה טיסה.

ביקשתי מלונות/ריזורטים מחוץ לעיר, הציעו לי במרכז העיר. 3-4 פעמים ככה. באיזשהו שלב התייאשתי וויתרתי.

לדעתי זה בדיוק ההפך. סוכנות נסיעות טובה ל״אני רוצה לטוס לx מתאריך עד תאריך, מלון 4 כוכבים במרכז העיר עם ארוחת בוקר. הנה מספר כרטיס אשראי״. כל מה שמעבר יש להם loading ארוך במוח שלא מותרגם לתוצאה בסוף

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיול מסובך זה כשיש 20 נוסעים וצריך להסתדר עם טיסות ואולי סוגין שונים של כרטיסים, או מדינות שקשה לתקשר ולהתמצא בהן, או כשהנוסעים לא מסוגלים להסתדר עצמאית.

@SuperBambaטיול כמו שאתה מתאר אינו מסובך. ארגנתי כאלה יותר מפעם. אחרי שהזמנת 2 מלונות בוקינגקום כבר מציע את היעד הבא. כשארגנתי טיול במערב קנדה זה היה נפלא, אחרי 2-3 מלונות בוקינגקום כמעט סידר לי את המסלול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהטיול שתיארתי לא כזה מסובך, מה שמרגיש שתומך בטענה שלי. הייתי מצפה מסוכני נסיעות להיות מודעים לאיזשהו מסלול פופולרי ולהציע אותו. אני לא ממציא פה מסלול אלטרנטיבי off the beaten track. מצידי שיציעו לי את הטיול משפחות הכי בנאלי שכולם עושים עוד מכשהייתי ביסודי אבל אפילו זה אין. מבחינתי זה הבסיס של סוכן נסיעות. לדעת איזה מלון אני רוצה בדיוק ואיזה טיסה ולתת כרטיס אשראי אני יכול לעשות גם בגרועים שבאתרי הנסיעות.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו. השיטה שלי היא לבדוק מסלולים של טיולים מאורגנים ולהשתמש בהם כשלד לבנית מסלול. הזמנת טיסות, מלונות ורכב זי בעיה קטנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 22 דקות, SuperBamba כתב:

שכולל לינה בכמה ערים, רכב וטיסה. 

מבחינתי זה לא טיול מורכב.

לפני 14 דקות, SuperBamba כתב:

הייתי מצפה מסוכני נסיעות להיות מודעים לאיזשהו מסלול פופולרי

יש סוכנים ויש סוכנים.  אני ספק אם לפקידים באיסתא ודומיו יש ידע מעבר לחיפוש באתר שלהם.  כמו שגם אתה יכול לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...