Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה ו-22 ימים עם I-Pace, אבל מי סופר

X9500
שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכירים אנשים שאוהבים רכבים קצת ישנים עם טורבו לאג?

המהדרין אפילו יחפשו משופרת קשיחה ורועשת שפתאום 'בועטת' ב- 4000 סל"ד?

אז זהו, זו הסיבה ללכת אחורה מחשמל 🤪.

יש כיף כשהעסק פתאום מתעורר ולא כל הכוח זמין באופן אחיד מ-0 סל"ד.

אבל ברור שביום יום זה לא ממש פקטור... 😔

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כחובב חשמליות מהסיבות האישיות שלי אבל לא חושב שאפשר להתווכח על כך שחוויית הנהיגה בהנעה חשמלית היא פשוט מעולה, זה חלק, הכוח זמין, שקט ובקיצור, מאוד נעים וכפי שכתבתי בעבר, זה בהחלט מתאים ומהווה שדרוג משמעותי לרוב המוחלט של הנהגים, במיוחד למי שעובר מאיזו קורולה לרכב חשמלי. ברכבי יוקרה זה אולי קצת פחות כי שם תמיד הייתה יותר הקפדה על כוח, בידוד וכו', אבל אין ספק שהנעה חשמלית תפורה כמו כפפה לרכבי יוקרה, הרי על הנעה חלקה, חזקה ושקטה היצרנים השקיעו הון עתק כאשר מקבלים את זה בדיוק ובקלות עם הנעה חשמלית. 

כן, המולטימדיה הקודמת של יגאור פשוט דרעק רציני :-)  זו החדשה שלהם (Pivi Pro) היא עולם אחר לחלוטין.

טסלה היא היוצאת דופן בשוק הישראלי. מצב זקיף לדוגמה קיים בלא מעט דגמי יוקרה כבר המון שנים, רק לא בארץ כמובן, יש גם מצב שטיפה, אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי עדיין טובים יותר מהמערכת של טסלה אבל בכל מקרה אלו באמת לא דברים חשובים באמת, נחמד ולא יותר מכך - עבורי לפחות. 

וכמובן, תמשיך להינות מהרכב, זה הדבר היחיד שחשוב. 

בתאריך 15.7.2022 בשעה 18:52, bobi כתב:

רכב חשמלי פחות מזהם מרכב בנזין בגלל שיעילות ייצור החשמל בתחנות הכוח, אפילו אלה שפועלות על פחם (שהן זן שהולך ונכחד), וההובלה שלו לצרכנים על גבי רשת החשמל יותר גבוהה משריפת דלקים במנועי הרכבים ושינוע שלהם לתחנות הדלק.

בנוסף את סוללות הרכבים המשומשות ניתן לאסוף בצורה מרוכזת בעוד שגזים רעילים שנפלטים משריפת דלקים במנועי הרכבים נפלטים לכל עבר ומתפשטים ללא שליטה ויכולת לאסוף אותם, בניגוד לסוללות.

לכן רכב חשמלי יותר ירוק מרכבי בנזין וסולר.

דבר נוסף, כל דבר שהאדם עושה משפיע על הטבע לרעה. אין כזה דבר משהו ירוק לגמרי. גם טורבינות רוח הן מגרסות ציפורים ענקיות ולייצור הלהבים שלהן דרושים כימיכלים מזהמים ופאנלים סולארים משתמשים בפוליסיליקון מזהם שדורש זיקוק סיליקון באמצעים כימיים וטמפרטורות גבוהות. השאלה מה הכי פחות מזהם.

אל תהיה כל כך נחרץ. לפי חברת החשמל היא מייצרת 649 גרם CO2 לכל kWh מיוצר. תתרגם את זה לקילומטרים ותבצע השוואה לרכבי בנזין שונים. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 15.7.2022 בשעה 16:26, Uri-G כתב:

אין מד סל"ד - כי זה חסר חשיבות

אני רק הערה (של זקנים):

גם ברכבי ICE אין צורך במד סל"ד - אני מספיק זקן כדי לזכור תקופות רחוקות שבדגמים הפשוטים היה שעון, ובמפוארים/ספורטיביים/כאלו שנראו ספורטיביים התגאו במד סל"ד, כי זה משהו "של רכבי מרוץ" - ואלו עוד היו רכבים ידניים. היום, כשכל הרכבים אוטומאטיים, רצועות הכוח אינסופיות, ו 99% מהנהגים בכלל לא יודעים מה הסל"ד הזה אומר, ממש אין בו צורך.

לפני 5 שעות, X9500 כתב:

"אותה הגברת..." וכל זה

יפהפיה הגברת! מי עשה את העיטוף?

עריכה אחרונה על ידי Fazer
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וואו איזה שינוי. כשדיברנו במפגש, אני רק ניסיתי לדמיין איך זה ייראה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Froyne כתב:

???

Bavarian Motors Workshop

לפני 5 שעות, Pavlik כתב:

וואו איזה שינוי. כשדיברנו במפגש, אני רק ניסיתי לדמיין איך זה ייראה.

גם אני 🙂

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תארוז לי אחת... פשוטו כמשמעו

מה אומרים הבווארים על העמידות לשמש/גשם/שלג/ישראלים/חתולים/ציפורים/קקי/ילדים?

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, בסופו של דבר זו מדבקת ויניל, לא שריון מרכבה 4 אז אני בטוח שמי שירצה לחרוט עם מפתח את דעתו על כך שהצבע יפה או יפתח לתוך צד הרכב דלת עם כל הלב אבל בלי המוח, אכן ייעשה נזק. בהמלצת הבווארים הוסף גם ציפוי נאנו\קרמי על המדבקה, מה שפוטנציאלית יכול קצת להפחית נזקים אחרים.

חתולים, באופן לא מפתיע, לא התיידדו עם הרכב בחורף שעבר כי לא מצאו מכסה מנוע חם שיעשה להם טוב. אולי שכבו מתחת לסוללה, לא טרחתי לבדוק.

שמש כנראה לא מוסיפה חיים למדבקה אבל מנסיון של יותר מ-5 שנים שיש לי עם מדבקת ויניל שחורה על גג הלקסוס, אין שום סימני בלאי או דהייה. גם הגשם לא גרם לשום נזק. שלג פחות מטריד אותי בתל אביב והסביבה...

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנגב פה את הריר... נשמע ונראה רכב חלומי.

אני הייתי הולך על ירוק בקבוק כהה, הצבע הקלאסי ליגואר לדעתי, אבל גם הכחול יפהפה. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...