Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דגמים] BMW M3 & M3 CSL תמונות חוץ

Car Lover
שימו לב! השרשור הזה בן 6932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה אריאל, אני רק התחלתי לפני כשלושה שבועות לאסוף. אפשר לומר חזרתי.. ככה זהאוסף שלי בחיתוליו :)

אוסף יפיפה יש לך :)

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד..יש לך יופי של כשרון צילום .הייתי מציע לך לפתח אותו אולי גם מעבר לתחביב...

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M1963 מה הכוונה לפתח מעבר לתחביב ?

אני מבין שאתה עדיין צעיר, ולכן אולי כדאי לך ללמוד את נושא הצילום בצורה יותר מקצועית.( אם אתה אוהב את זה כמובן):wink:

גם צלמים שעובדים היום במגזינים שונים התחילו מאיזה מקום...ולפי מה שאני רואה יש לך את הכשרון וכדאי לנסות ולפתח אותו.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוטוטו בן 21 אז אני לא חושב שזה נקרא צעיר :-)

תחום צילום רכב גם מאד מעניין אני מקווה שיצא לי מתי שהוא לעבוד בעבודה שקשורה לצילום רכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות ממש יפות, אפשר לחשוב שצלם מקצועי של החברה מצלם אותם לקראת השקת המכוניות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...