Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אוקסימורון על גלגלים, משפחתית ספורטיבית וחסכונית

B.D.B.
שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש עזרה בחיפוש רכב מתאים לאישתי.

כרגע מתניידים על פוקוס האצבק 1.5 אקובוסט (150 כ"ס). אישתי התרגלה לביצועים (0-100 ב-9 שניות), אבל הצריכת דלק לא הגיונית בעליל בעיר.

מחפש רכב שיענה על הקריטריונים הבאים:

* זריז, 0-100 בפחות מ-10

* חסכוני באופן יחסי, לפחות 10 ק"מ לליטר בעיר

* האצבק עם נפח מטען שמספיק ל2 מזוודות גדולות

* אוטומט, עדיפות ללא רציף

* אמין, לא DSG או שאר רכבים עם אחוז תקלות גבוה

* עדיפות לרכב מתנהג עם הגה מתקשר

תקציב עד 80 אלף, עד 120 אלף ק"מ ועד 8 שנים על הכביש.

נכון לעכשיו מצאתי רק 2 רכבים שעונים על כל הדרישות: מאזדה 3 האצ'בק 2 ליטר (דור 3) ווולוו V40 T4. בדקתי פיזית, ואני לא צוחק, כ-70% מהמאזדות ביד 2. כולן דפוקות, מילולית, ברמות לא הגיוניות או שהמחיר שמבקשים לא הגיוניים בעליל (מעל 10 מעל המחירון). הוולוו היתה באמת מרשימה, אבל האחזקה להבנתי יקרה מאוד ולא שומרת ערך (מחישוב שלי 15% בשנה בממוצע).

איזה עוד רכבים שווה לבדוק?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה על ההצעה, אבל ג'יפון עומד בניגוד לרוב הדרישות. מה גם שאני אדיאולוגית מתנגד לג'יפונים. סתם משפחתית גבוהה. זה לשלם יותר על רכב פחות בטוח, עם יכולת שטח מינורית ולא רלוונטית, שגם צורך יותר דלק ויותר איטי.

• אהבתי 2

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוקוס האצ'בק נכנסו 2 מזוודות גדולות, טרולי וטיולון. המאזדה אותו נפח (טכנית, 2 ליטר פחות) על הנייר והמידות נראות בערך אותו הדבר בעין.

עריכה אחרונה על ידי B.D.B.
  • מעניין 1

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב נכנסת כנראה קיה סיד טורבו 1.4 משנת 2019 שדי תואמת את הדרישות

https://www.gear.co.il/כתבת-רכב/2019-04-18-N01-מבחן-דרכים-קיה-סיד

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק 1.5 שנת 2017 בתקציב שלך. המנוע אוכל שמן, אבל למיטב ידיעתי לא פוגע באמינות שלו. הרכב עצמו עם התנהגות סבירה+ (זו לא מזדה 3 או פורד פוקוס, בכל זאת) וביצועים טובים, אבל אני לא בטוח שמצב השוק שלה שונה הרבה ממאזדה 3.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, המהיר הזהיר כתב:

יונדאי קונה יעמוד בתקציב, ועם תאוצה של 7.7 משהו כזה..

9.6 ק"מ לליטר, אומנם במבחן, אבל בבין עירוני. זה קטסטרופה. מה גם שמבפנים נראה די פח מבחינת איכות החומרים לפי מה שראיתי בביקורות. ושוב, ג'יפונים בחיים לא יהיו ספורטיביים.

לפני 26 דקות, Uri-G כתב:

הונדה סיוויק 1.5 שנת 2017 בתקציב שלך. המנוע אוכל שמן, אבל למיטב ידיעתי לא פוגע באמינות שלו. הרכב עצמו עם התנהגות סבירה+ (זו לא מזדה 3 או פורד פוקוס, בכל זאת) וביצועים טובים, אבל אני לא בטוח שמצב השוק שלה שונה הרבה ממאזדה 3.

2017 זאת הדור הקודם לא? ממש לא אוהב את הצורה שלה. החדשה יפה, אבל קצת מחוץ לתקציב. איך החדשה 1.5 טורבו? גיר רציף אבל לא?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם פוקוס האצ'בק 2016 ובדילמה דומה

אני רציתי לשדרג את הרכב בעיקר בכדי לקבל רכב עם מערכות בטיחות אקטיביות ועוד קצת מקום בספסל האחורי.

כרגע אין משהו בתקציב שמשתלם להחליף בשבילו.

בתקציב הזה אתה פשוט תצטרך להתפשר על אחד מהקריטריונים שרשמת או שפשוט תביא עוד פוקוס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, yuvalsa כתב:

גם אני עם פוקוס האצ'בק 2016 ובדילמה דומה

אני רציתי לשדרג את הרכב בעיקר בכדי לקבל רכב עם מערכות בטיחות אקטיביות ועוד קצת מקום בספסל האחורי.

כרגע אין משהו בתקציב שמשתלם להחליף בשבילו.

בתקציב הזה אתה פשוט תצטרך להתפשר על אחד מהקריטריונים שרשמת או שפשוט תביא עוד פוקוס :)

כמה שווה הפורד בשוק?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Potato כתב:

כמה שווה הפורד בשוק?

המחירון של הרכב הזה יחסית נמוך (בהשוואה למאזדה למשל) תבדוק ביצחק לוי

אני יודע שדגמי טיטניום נמכרים מעל המחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, TZR84 כתב:

DS5?

מנוע 1.6 טורבו 165כ"ס, אוטומט רגיל. זריז ויחסית אמין. צריכת דלק לא יודע אבל לדעתי קצת טובה יותר מהפוקוס.

הבעיה למצוא אחת.

נדירות מאוד, יהיה קשה למצוא אחת כזו - ואני לא יודע לגבי מרווח בתא המטען, אולי @lanosforce ידע יותר.

המנוע עצמו חסכוני מאוד ברגע שהרגל על דוושת הגז אינה כבדה, וגרסת ה 165 כ"ס אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן דוד שלי יש וולבו V40 2017 T4 R-DESIGN, לפני זה הייתה לו רנו קליאו 1.2 טורבו(ששירתה אותו ללא בעיות), האחזקה של הוולבו קצת יותר יקרה, לא משהו הרבה יותר יקר.

בנוסף ממליץ להכניס לאפשרויות גם אלפא ג'ולייטה.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...