Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח ביוב נורא ממכונת הכביסה

Yanivna77
שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Yanivna77 כתב:

על כן,החלטתי להזמין טכנאי של csb.

יש לי ביטוח למכשירי החשמל בבית עם השתתפות עצמית של 150 ₪ בלבד.

שווה לי שיגיע טכנאי,ימצא את מקור הסירחון ויפתור את הבעיה המציקה הזו אחת ולתמיד.

האם הביטוח מכסה מקרה של סירחון ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח יגיע טכנאי תתרן ויחייב אותו על ביקור שווא 🤣

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, קורן בן אשר כתב:

בדיוק.

1. בדוק שגובה צינור המוצא של המכונה נמצא בטווח שמופיע בספר ההוראות של המכונה. ייתכן שתדרש להגביה את הסיפון ע"י הארכה נוספת.

2. בקצה העליון של הסיפון נראה שיש אטם שאמור כביכול לסגור מעבר אויר מסביב - הוצא אותו, חייב להיות מעבר אויר חופשי.

3. מוצא הצינור של מכונת הכביסה חייב לשבת מעל קו הסיפון, אחרת עלול להווצר סיפון הפוך לתוך המכונה.
4. תעיף את המגנט...

אחרי שעשית זאת, הפעל מכונה (ריקה) עם רבע כוס אקונומיקה לניקוי יסודי, ובימים הבאים בדוק אם הסרחון חוזר.

image.png.c0c768d3583f1c3dce2ac4389c56e6e1.png

זה מה שמופיע בחוברת המכונה.

אין איזכור לגובה הסיפון או הצינור.

IMG_20220519_121543.jpg

לפני 2 דקות, Yanivna77 כתב:

זה מה שמופיע בחוברת המכונה.

אין איזכור לגובה הסיפון או הצינור.

IMG_20220519_121543.jpg

כוונתך שצינור הניקוז האפור שיורד לביוב צריך להיות גבוה יותר מגובה הסיפון העליון שאליו נכנס צינור הניקוז מהמכונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה בעיה של סירחון ממכונה בת10 שהיית מוציאה בגדים מסריחים ואם לא היתה כביסה היה מסריח את החדר.

אקונטמיקה, 90 מעלות כלום לא עזר. משאבה נקייה + תוף הקי+ אין כלום בתוך התא של המים והכדור היה נקי

זרקתי אותה לפח וקניתי חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...