Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח ביוב נורא ממכונת הכביסה

Yanivna77
שימו לב! השרשור הזה בן 678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני לא מצליח לפרסם בעמוד המתאים ומצטער ואודה מאד לקבלת עזרה מאחר ואני כבר מיואש לחלוטין!

ברשותי מכונת כביסה של חב'קונסטרוקטה בת 3.

אני מקפיד פעם בחודש לשטוף את מגירת נוזל הכביסה,לרוקן את הפילטר  של המשאבה ולהפעיל אותה ריקה עם חומץ לבן בטמפרטורה של 90 מעלות על מנת לנקות אותה ולשמור אותה במצב תקין.

מסתבר שכל זה לא שווה כלום מאחר ויש לי ריח נורא של ביוב מתוך התוף.

הריח מתפשט בתוך חדר האמבטיה והכביסה יוצאת מסריחה.

שטפתי את הסיפון,הוצאת את כל הג'יפה,שטפתי את הקו של הביוב,ווידאתי שצינור הניקוז לא נכנס עמוק מדי לתוך הסיפון.

הכל לפי הספר.

משהו לא יושב טוב כנראה וגורם למים המלוכלכים לחזור למכונה ולהסריח אותה.

מדדתי את גובה צינור הניקוז האפור מהרצפה לקצה והוא 47 ס"מ.

גובה קצה עליון של כניסת צינור הניקוז למכונה הוא 58 ס"מ.

מצורפות תמונות שנראות איך נראה הניקוז.

מה לא בסדר ואיך מתקנים את הבעיה הזו?

הדבר הזה ממש הורס לי את איכות החיים עם סירחון מחדר האמבטיה והכביסה מסריחה.

מודה מאד מאד מראש לכל העוזרים בדבר🙏.

תודה רבה,

יניב

IMG_20220517_193034.jpg

IMG_20220517_192157.jpg

IMG_20220517_190547.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

למה קיים הפיתול בצינור הלבן? 

אם מה שאתה אומר נכון, פשוט תאריך את הצינור האפור ופשוט תניח את צינור הניקוז של המכונה ישירות לצינור שגבהתה

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שכבר ביצעת הכל https://www.tecplus.co.il/טכנאי-מכונות-כביסה/ריח-במכונת-כביסה

למעט אולי שטיפה באוקונומיקה, כדאי לנסות.

בהצלחה ותחזור לדווח

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש הרגשה שהריח לא נובע מסידור הניקוז שלך וכו'.

יש ביוטיוב לא מעט סרטונים, המראים היכן יושב מקור הריח, וזה לא פעם בתוך המגרעת של אטם הגומי הגדול, או בכל מקום דומה אחר. ואז חומץ וכו' לא יעזור, כי מקור הריח לא בא במגע עם מי הכביסה (חומץ). יש לגשת פיזית למקום (לפרק) ולנקות.
אני לא מדבר מניסיון: בכל שנותיי מעולם לא הייתה לי בעיה של ריח רע ממכונת כביסה. מאד מענין מה גורם לזה לקרות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, rotemb כתב:

בס"ד 

למה קיים הפיתול בצינור הלבן? 

אם מה שאתה אומר נכון, פשוט תאריך את הצינור האפור ופשוט תניח את צינור הניקוז של המכונה ישירות לצינור שגבהתה

לכל מכונה יש גובה שצינור הניקוז צריך להיות בו - זה  כתוב בחוברת

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בלכלוך בתוך המכונה, 

לא בבעיה של ביוב שמגיע למכונה.

המכונה תמיד מכילה מים עומדים בין הפילטר לתוף הכביסה,

גם כאשר היא מסיימת את הסחיטה והריקון.

מומלץ להשאיר את הדלת ופתח מילוי חומר הכביסה פתוח לאחר סיום הכביסה. 

אולי תנסה להשתמש בחומר יעודי לניקוי המכונה כמו זה  או זה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונות BSH יש מין פטנט של שסתום מצוף בין הדוד והמשאבה. לפעמים גרב או משהו דומה נתקע שם. אם זה קורה, נותרים מים בדוד והם מסריחים אחרי זמן קצר.

בדוק שבריקון המים הזרם *חזק* ושבזמן שהמשאבה פועלת הדוד מתרוקן ממים (תוכל לשמוע שינוי בצליל של המשאבה). אם לא - בדוק את השסתום (צריך לפרק משאבה מהמקום). 

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להציץ על החלק הניסתר של דופן התוף עם תזיז את היד את האטם גומי- יש מצב שתיראה את הדופן מצופה בהמון ג'יפה חום ושומני, אתה יכול לנגב מסביב ככל שאתה יכול עם מגבת וחומר ניקוי וליראות עם עוזר.

דרך נוספת ליראות את השירשור שלי ולהוסיף אקסטרה מים בעת ההפעלה (דרך מגירת נול כביסה) על ריק ככה שיגיע לפחות לכ40% מגובה התוף לשטיפה טובה יותר וליראות אם גם אצלך יתחילו לצוף עבמי"ם :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ למלא מים מעבר לנורמאלי. זה גם ייצור עומס על המתלים ובולם הזעזועים (יותר מים = יותר משקל) וגם עלול לגרום לכשל באטם שעל הציר (ב- 50% הגובה) ובעקבותיו במיסב.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בבוש אצלי, מנגנון השקילה לא נותן למלא חצי תוף- הוא מיד מתחיל בריקון.

הבעיה שמפעילים מכונה ריקה שמתאימה את כמות המים למשקל הכביסה- מקבלים הפעלה עם כמות מים מינימלית שלא ממש שוטפת את המכונה, לכן אני מוסיף בעצמי, גובה של 35~40 אחוז זה כמו להפעיל מכונה מלאה על בסיס כותנה לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העונים!🙏

לאחר קריאת התגובות אני מתחיל לחשוב שהבעיה נעוצה במכונת הכביסה ולא בניקוז של הביוב.

על כן,החלטתי להזמין טכנאי של csb.

יש לי ביטוח למכשירי החשמל בבית עם השתתפות עצמית של 150 ₪ בלבד.

שווה לי שיגיע טכנאי,ימצא את מקור הסירחון ויפתור את הבעיה המציקה הזו אחת ולתמיד.

הפקידה שענתה לי ,הסבירה לי שהרבה פעמים הדבר נובע משימוש במרככי כביסה ששוקעים במכונה ומפיצים ריח רע.

בדיוק ראיתי סרטון של טכנאי מאנגליה שפירק את המכונה והסביר שממש לא כדאי להשתמש במרככי כביסה.

עדיף להשתמש בחומץ טבעי שמרכך את הבגדים ועדיין לא משאיר עליהם ריח של חומץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מזמין טכנאי, תגביה את התינור שאחרי הסיפון (בצד של מכונת הכביסה). כמו שזה נראה יש סיכוי שהצינור יושב בפנים יותר נמוך מהברך של הסיפון ועלול לינוק חזרה.

עוד דבר שצריך לבדוקזה להוציא את צינור הניקוז ולהריחאת הסיפון. יכול להיות שזו השלולית שנשארת בסיפון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

1. בדוק שגובה צינור המוצא של המכונה נמצא בטווח שמופיע בספר ההוראות של המכונה. ייתכן שתדרש להגביה את הסיפון ע"י הארכה נוספת.

2. בקצה העליון של הסיפון נראה שיש אטם שאמור כביכול לסגור מעבר אויר מסביב - הוצא אותו, חייב להיות מעבר אויר חופשי.

3. מוצא הצינור של מכונת הכביסה חייב לשבת מעל קו הסיפון, אחרת עלול להווצר סיפון הפוך לתוך המכונה.
4. תעיף את המגנט...

אחרי שעשית זאת, הפעל מכונה (ריקה) עם רבע כוס אקונומיקה לניקוי יסודי, ובימים הבאים בדוק אם הסרחון חוזר.

image.png.c0c768d3583f1c3dce2ac4389c56e6e1.png

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...