Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משיהו מוכן להסביר לי........

otwito
שימו לב! השרשור הזה בן 7708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבל משמש מעין "סוללה"

הוא עולה גרושים , כמובן שיש כמה סוגים אבל עדיין הם לא יקרים.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי למה לא רשום בכותרת את נושא תוכן ההודעה? (קבל)

:evil:

כן, הבן-אדם החליט לרשום משהו אחר.

זה ניראה לי תשובה מספקת!!!

יש חוקים לפורום. צריך לרשום בנושא ההודעה (הודעת פתיחה) את תוכן ההודעה

במספר מילים. כאשר הוא רושם - "מישהו מוכן להסביר לי" זה יכול להיות אודיו, בעיה בטיפול ברכב, ייעוץ קניה או מה לא.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי למה לא רשום בכותרת את נושא תוכן ההודעה? (קבל)

:evil:

כן, הבן-אדם החליט לרשום משהו אחר.

זה ניראה לי תשובה מספקת!!!

יש חוקים לפורום. צריך לרשום בנושא ההודעה (הודעת פתיחה) את תוכן ההודעה

במספר מילים. כאשר הוא רושם - "מישהו מוכן להסביר לי" זה יכול להיות אודיו, בעיה בטיפול ברכב, ייעוץ קניה או מה לא.

גיא

מבין אותך אבל מה לעשות...............זה מה יש(שלא תבין אותי לא נכון, אני בדעתך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לקבל בתור קאפאסיטטור של אחד פאראד וכו' אז תפקידו הוא פשוט.

תפקידו לאגור מתח. ולפרוק אותו בעת הצורך. מה זה עת הצורך?

נגיד אתה שומע לך שיר חביב שמידי פעם יש בום עצבני מצד הסאב, כלומר שבשיר היה באס 'חזק'. בנק' הזו ישחרר הקבל את המתח שהוא אגר וככה לא יהיו נפילות מתח אפילו ב'פרצי' באס חזקים.

מחירו הוא אכן יחסים זניח - בין 300 ל-500 ש"ח לקבל סביר. רובם המוחלט של הקבלים זהים ולכן אין כל כך הבדלי מחיר..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל "עוזר" לספק כל הזמן זרם זמין ומהיר למערכת ולא ע"ח שום מערכת חשמל של הרכב.

במידה וצריכת החשמל של המערכת היא גבוהה ואין אפשרות למצבר לספק את הצריכה אז החשמל הנצרך בא ע"ח מערכות אחרות וזה יכול להתבטא בעמעום של לוח השעונים לפי קצב המוזיקה או אפילו אם להיות דראסטים גם בגמגומים של המנוע ולאורך זמן זה יכול לדפוק את ווסת הטעינה המצבר ואפילו האלטרנטור ושלא נדבר על מחשבי רכב שיכולים להנזק, התופעה נוצרת בגלל מגבלות של המצבר לספק כמות גדולה של זרם ובמהירות-בהתקנות מקצועיות יש אפילו שמחליפים את מצבר הרכב למצבר אופטימה או דומיו ואפילו מוסיפים עוד אחד בנוסף.

מה שהקבל בא לפתור כאן זה בעצם בזמן שגרה שהצריכה היא לא גבוהה במיוחד והאלטרנטור יכול לספק לי עוד קצת הוא טוען את הקבל וכשהמערכת מגיעה לפיק גבוה של צריכה הוא צורך גם מהקבל וגם מהמצבר וכך לא נוצרים פיקים שיכולים לדפוק מערכות ברכב.

ישנם עוד סיבות למה מוסיפים קבל ולמה זה עוזר אבל אני חושב שמה שכתבתי פחות או יותר ממצה את הנושא.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מקל עליו, הוא פשוט יכול למנוע נפילות מתח ע"י פריקה וטעינה מהירים, דווקא במצב הזה הוא יוצר את העומס הגדול ביותר על האלטרנטור משום שהוא נטען כל רגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...