Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב באיטליה

GaT
שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, phpclub כתב:

אני פתחתי שרשור לא מזמן, אמרו לי בטלפון מחיר של 2700 יורו לסקודה אוקטביה

מסתבר שהם שמו את סקודה אוקטביה בקטגוריה מאוד מאוד גבוהה

המחירים הכי נמוכים שמצאתי היו ב AVIS, בטיפשותי התעכבתי עם ההזמנה כי היה שבוע לחוץ ואתמול בלילה גיליתי שנגמרו הרכבים (הגדולים - שאותם אני צריך)

המחיר היה 700 יורו ל SUV

התחלתי חיפוש כדי להבין איפה אני עומד, מצאתי שיש רק ב SIXT באזור ה 1300-1400 אחרי ביטוחים או בחברות אחרות בסכומים משמעותית גבוהים יותר

ומצאתי באופרן ב 1100 עם כל הביטוחים - רק שזה בכפוף לאישור הספק (אצל הספק ישירות - אין רכבים כאלה), אז אני מחכה לראות מה יגידו לי מחר ..

בקיצור, תלמדו לקח מהטיפשות שלי, תזמינו הרבה זמן מראש ואל תתמהמהו.

מעדכן שאופרן דחו את ההצעה, אין זמינות של הרכבים.

בחיפושים נוספים הגעתי לאתר שנקרא alamo.nl - זהו לא אתר רשמי של אלאמו, אלא סוכנות נסיעות שכנראה היא הנציגות הרשמית של אלאמו בהולנד

בחיפוש שם קיבלתי רשימת רכבים עם 2 אפשרויות תשלום, האחד - לא מוגבל בק"מ - סכום גבוהה (1700+ לסוגי הרכב שרציתי) והשני - מוגבל ל 200 ק"מ ליום - בחצי מחיר (לא צפוי לעבור את ההגבלה) .

אני כבר שעתיים עושה מחקר, מנסה להבין אם יש איזה קאץ והאם האתר הזה אמין, לא מצאתי משהו שמראה שלא.

לקחתי סיכון, הזמנתי ( סהכ הזמנה 800 יורו, כולל כל הביטוחים + כיסא תינוק) לרכב מסוג intermediate wagon

החשד לא נגמר אז בדקתי באתר הרשמי של אלאמו, הכנסתי confirmaton number וכל הפרטים שלי מופיעים שם, ההזמנה מאושרת ומוכרת על ידם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...