Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, GTאי כתב:

מהשיחה הקצרה זה נשמע שיש מלאי/אספקה קרובה

אספתי את שלי ביום ראשון מהבונדד ביום ראשון האחרון. נצפו כ-12 מכוניות במגרש מהמשלוח הראשון. המשלוח השני היה אמור להגיע לארץ באמצע מאי, אך הוא נדחה ליוני.

ד״א החלטה תמוהה של היבואן היא לגבי היעדרות של גלגל חלופי - יש מדינות (אוסטרליה למשל) ששם המפרט כולל גלגל חלופי בגודל מלא. 

היום הצטיידתי בגלגל חלופי חוסך נפח וג׳ק מספריים. עכשיו נותר רק למצוא בורג נעילה תואם - הגלגל מתאים לגומחה בתא המטען.

20230510_102701.jpg

20230510_102708.jpg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש נראית פגז,אגב עם איזה דגם של צמיגים היא מגיעה?

hu- samsung galaxy s23 ultra+audison b-con dsp-helix mini mk2 front-hertz mlk165.3 legend active front amp-arc audio xdi600.4 

sub-gladen zero 10 pro(sealed box) sub amp-mosconi gladen pro 1/10 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, menir1 כתב:

ד״א החלטה תמוהה של היבואן היא לגבי היעדרות של גלגל חלופי - יש מדינות (אוסטרליה למשל) ששם המפרט כולל גלגל חלופי בגודל מלא. 

זה היוצא מן הכלל.

הדגם הנוכחי עקרונית מגיע ללא גלגל חלופי (גם כאן) ומוסיפים רק איפה שהתקינה מחייבת

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, menir1 כתב:

אספתי את שלי ביום ראשון מהבונדד ביום ראשון האחרון. נצפו כ-12 מכוניות במגרש מהמשלוח הראשון. המשלוח השני היה אמור להגיע לארץ באמצע מאי, אך הוא נדחה ליוני.

היום הצטיידתי בגלגל חלופי חוסך נפח וג׳ק מספריים. עכשיו נותר רק למצוא בורג נעילה תואם - הגלגל מתאים לגומחה בתא המטען.

20230510_102701.jpg

20230510_102708.jpg

וידאת שאתה יכול לנסוע עם הג׳אנט הזה? לי יש ג׳אנט דומה שמתיישב יופי במקום שלו, אך משתפשף בקאליפר בנסיעה.

הפיתרון במקרה של פאנצ׳ר בגלגל הקידמי - להעביר גלגל תקין מציר אחורה לקידמי, ואת הספייר הקטן לשים מאחור. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Avia כתב:

נקודה חיובית נוספת שנזקפת לזכות הברז החדשה: הרבה ידניות מהדור הקודם מוצעות למכירה כרגע.

שאלתי קודם האם החדשה שווה תוספת של 100K מול דור קודם עם 50K ק"מ נניח.
לא ממש קיבלתי תשובה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שאלה תיאורטית או שמצאת רכב במצב טוב יד שניה ב130 אלף ש״ח ? איזה שנתון ? סטנדרטי?

בגדול החדשה פתרה כמעט את כל הבעיות שהיו בישנה מבחינת הרכב סטוק.

הדור החדש משמעותית יותר מהיר (אל תתן למספרים המוצהרים לבלבל אותך - הקודמת היתה overrated במספרים והחדשה היא underrated - יש ביניהן תכלס 50 כ״ס הבדל שעל מנוע אטמוספרי זה המון) , השילדה קשיחה ב40-50% והפנים יותר נחמד ושקט (בקצת).

לקנות רכב חדש זה אף פעם כלכלית לא החלטה מדהימה - במיוחד ברכב נישה ספורטיבי.

אני עמדתי מול אותו פער (באחוזים. הרכב כולו עולה פה לא יותר מדי רחוק מ100 אלף ש״ח ...) ובחרתי ללכת על החדשה (אחרי שהיתה לי את הקודמת).

הסיבה העיקרית ללכת על הישנה היא כלכלית. החדשה משמעותית יותר טובה (מול דור ראשון סטנדרטית. אם אתה רוצה / מוכן להשקיע לא מעט בשיפורים - אתה יכול להגיע למצב שהם באותה רמה מבחינת ביצועים בכנראה חצי מההפרש שאתה מציין פלוס מינוס)

נגיד את זה ככה - אם נשווה את זה לרכבים אחרים שהיו פעם פופולארים בפורום - זה בערך ההפרש בין ה306 S16 שהיתה לי לGTI6 , או בין הראלי דור ראשון לשני.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Liviur כתב:

לקנות רכב חדש זה אף פעם כלכלית לא החלטה מדהימה - במיוחד ברכב נישה ספורטיבי.

האמת שבארץ  זה לא ממש נכון.
ירידת הערך של BRZ/MX5 בארץ היא נמוכה מאוד אם נשווה לרכבים רגילים.

לפני 12 דקות, Liviur כתב:

או בין הראלי דור ראשון לשני

אתה מבין שאם אנחנו מדברים על צרפתיות משנות ה-90 יש לא מעט מקרים (אולי הרוב) שאנשים יעדיפו ראלי דור ראשון על שני : )

בכל מקרה הנקודה שלך ברורה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, iluxxxa כתב:

וידאת שאתה יכול לנסוע עם הג׳אנט הזה?

כן, הרכבתי אותו ונסעתי איתו קצת לראות שהכל תקין. עכשיו רק נותר למצוא את הבורג שמעגן אותו לנקודת העיגון בתא המטען. 

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, farkash7 כתב:

ירידת הערך של BRZ/MX5 בארץ היא נמוכה מאוד אם נשווה לרכבים רגילים.

זה נכון גם פה (לBRZ, אבל גם המיאטה שומרת על הערך טוב יותר מרכבים ״רגילים״). לכן שאלתי אם אתה מדבר על רכב ספציפי או תיאורטית.

(למעשה - כרגע - אני יכול למכור את הרכב שלי שנסעתי בו מאז אוגוסט ביותר ממה שקניתי אותו ...)

לפני 50 דקות, farkash7 כתב:

יש לא מעט מקרים (אולי הרוב) שאנשים יעדיפו ראלי דור ראשון על שני : )

משוגעים :) , אבל הבנת את הכוונה.

הדוגמא של הS16 מול הGTI6 אבל יותר ברורה. הGTI עדיפה בהכל - כמה שהS16 אחלה (והיתה לי אחת למשך כמה שנים טובות)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי משהו מאוד מעניין האמת. על רכבים עם ק"מ של 30-40K אנשים מבקשים 170-175K.
במחיר הזה אני לא רואה סיבה לקנות דור קודם.
אם המחיר היה מגלם חסכון של 100K על רכב שהוא יחסית חדש (30K ק"מ) אז אולי היה מה לשקול.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2023 בשעה 13:19, menir1 כתב:

20230510_102701.jpg

20230510_102708.jpg

וידאת שהגלגל לא נוגע בקליפר אפילו לא טיפה?

כבר היו פדיחות כאלה בעבר

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...