Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

אוקי. טענת שאין פרופוגנדה ״גבלסית״

גם הוספת שאולי יש בקרב המחוזות המסופחים אנשים שמרוצים מהסיפוח, שזה לא רלוונטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרופוגנדה שתגרום לגבלס לבכות.

הדבקת לי דעה שלא הייתה לי ולא נכתבה או נאמרה על ידי. נחמד.

וכן, שאלת לגבי האנשים... כתבתי שאני מאמין שיש אנשים. לא הופך את ה''סיפוח'' ללגיטימי וגם לא טענתי כך. אבל זה רלוונטי לשאלה שלך.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, falou כתב:

אוקי. טענת שאין פרופוגנדה ״גבלסית״

דריה דוגינה כבר הסבירה באחד מערוצי התעמולה למה האוקראינים לא נחשבים בני אדם. 

She will be missed. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגרירות ארה"ב David Flusser 14 Jerusalem 9378322, Israel

Phone: 02-630-4000

• מצחיק 2

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, eladns כתב:

אם מפחדים מפוטין שיפעיל אטום, למה לא מחסלים אותו עכשיו?

הרי לא חסר איך, מדרך שקטה ועד פיצוץ רועם

אני אנסה לענות ברצינות על זה:

א) זה לא כזה קל. פוטין, כמו דיקטטור עשיר שמכבד את עצמו, שומר סביבו את כל היחידות הטובות (לחזית שולחים את הברארה), ויש לוגיסטיקה מטורפת סביב האבטחה שלו. די בטוח שבאיזשהו שלב היו להם גם מדריכים ישראלים.

ב) בשביל מה? הרי ישר יידעו מי עשה את זה, ואתה תצטייר כבחור הרע. לא רק אתה, כל המדינה שלך. פוטין מפחיד את הרוסים שהמערב רוצה להרוס את סגנון חיים שלהם - עכשיו המערב בא וליטרלי מחסל את הנשיא שלהם. והרבה עדיין מעריצים אותו שם. מבחינתם הוא הביא יציבות למדינה.

ג) מי מבטיח שבמקומו לא יעלה אחד עוד יותר גרוע? כמו שאומרים ברוסית - "מקום קדוש לא נשאר ריק". אותו אחד גם מסוגל באמת ללחוץ על הכפתור מתוך נקמה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב את ג.

ואדים, אולי היה טוב כבר להוריד את נסראללה ואת ההוא מעזה?

ככה ידעו שאף אחד לא מתעסק איתך.

אתה עולה ומאיים על X?

בום.

ביי

כמו במקסיקו שכל רגע מורידים את המפכ"ל של המשטרה אם הוא מפריע לקרטלי הסמים.

הבא בתור יודע לשתוק. אם לא ישתוק,ביי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטין לא מאיים על ארה"ב. הוא עדיין לא עד כדי כך מטומטם/מסטול/שניהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, David32 כתב:

איפה ברוסיה התעמולה שגורמת לגבלס לבכות?

אצלי בבית ישנם ערוצים רוסיים. יש שם אין ספור תוכניות, יום יום, שעות על גבי שעות עם שטיפת מוח מתורפת. גם כמה "יהודים טובים" משתתפים בחגיגה. לי ולאשתי יש חברים ברוסיה וגם קרובי משפחה. הכרתי אותם כמו אנשים טובים ובכלל לא  טיפשים. היום אין עם מי לדבר. יוזף גבלס היה יכול רק לחלום על מקצועיות וכלים שיש היום לרוסים. אם צבא רוסי היה טוב כמו אנשי תעמולה שלהם הוא היה כובש את אוקראינה אחרי שבוע. 

• אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, eladns כתב:

כמו במקסיקו שכל רגע מורידים את המפכ"ל של המשטרה אם הוא מפריע לקרטלי הסמים.

אני חושב שקרטלי הסמים ומקסיקו זו דוגמא מצויינת לאיך ייראה העולם אם ינהלו אותו בשיטות של קרטל, והתשובה בגוף השאלה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, David32 כתב:

איפה ברוסיה התעמולה שגורמת לגבלס לבכות?

אין לי ערוצים רוסיים בבית, אני מסתפק ב-5-10 דק' של תקציר מנהלים מJulia Davis ביום. רמת הדיון של הפרשנים שהיא מתעדת היא לחלוטין כאילו אנחנו ב-1938-1941 כזה. הדבר הכי טוב שיכול לקרות לרוסיה פנימית זה שתהייה צנזורה כמו בסין וישלחו את אויבי העם לכרות ניקל באיזה גולאג. מבחינת יחסי החוץ זה הגורל והתרבות הרוסיים מול המערב (שזה מזכיר קצת את גרמניה כבר) והפתרון המוצע לזה הוא כבר ברמה של חיסול כל הנהגת המערב (כן, זה באמת נזרק על ידי אחד הפרשנים שם).

לא יודע להשוות לגבלס. זה נוראי כמו שזה.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

הדבר הכי טוב שיכול לקרות לרוסיה פנימית זה שתהייה צנזורה כמו בסין וישלחו את אויבי העם לכרות ניקל באיזה גולאג.

צנזורה כבר קיימת. מספיק לצאת לרחוב עם שלט "שלום" או "אל תהרוג" כדי למצוא את עצמך בבית משפט מואשם לפי החוק "דיסקרדיטציה של כוחות הביטחון".  העונש מקנס כספי כבד עד 5 שנים בכלא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...