Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לבוסטר התנעה

artisto
שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני אשמח לקבל מכם המלצה לבוסטר התנעה אמין עד כ- 250 ש"ח (כי משתמשים בו "פעם ב" אם בכלל),

חשוב שיתאים לפורד פוקוס 2011  + שברולט ספארק 2021,

אני לא מבין בזה האמת ולכן אשמח להמלצה כי רשום במפרטים כמה אמפר אבל אני לא יודע מה מתאים לרכבים שלי :(

ראיתי מבצעים על דגם - Discovery 8000mAh , וגם בוסטר התנעה לרכב J08 MIRACASE 8000mAH אם אתם מכירים, או שאולי צריך אמפר גבוה יותר....

תודה :)

עריכה אחרונה על ידי artisto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ה NOCO GB40 (נרכש מ KSP) כבר יותר משנה, סייעתי ללפחות עשרה רכבים להניע והוא ממשיך לתת בראש. בחלק מהרכבים היה צורך במצב Overboost או Overdrive או מה שזה לא יהיה כי המצברים היו גמורים לחלוטין והוא עדיין הצליח להניע.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, ALÞћÃ כתב:

אני עם ה NOCO GB40 (נרכש מ KSP) כבר יותר משנה, סייעתי ללפחות עשרה רכבים להניע והוא ממשיך לתת בראש. בחלק מהרכבים היה צורך במצב Overboost או Overdrive או מה שזה לא יהיה כי המצברים היו גמורים לחלוטין והוא עדיין הצליח להניע.

תודה לך, בדקתי והדגם הזה מאוד יקר עבורי- עולה 538 ש"ח ב KSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי את העין על זה:
https://www.aliexpress.com/item/1005003118120456.html

בבלאק פריידי יעלה פחות מ70 דולר והקופון הזה אמור להוריד עוד 9 דולר במחיר OS65A
לא מכיר אבל זת חברה די טובה והמפרט ממש טוב

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, artisto כתב:

תודה לך, בדקתי והדגם הזה מאוד יקר עבורי- עולה 538 ש"ח ב KSP

כע.. אני רכשתי אותו בסייל בזמנו באיזור ה 400, כשברור לי שהאופציות הזולות יותר עלולות לעלות לי בבאסה ברגע האמת. יש קופון בטלגרם שמפחית מהעלות חמישים שקלים, אבל עדיין יקר בהשוואה למה שאתה מכוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Miracase זה משהו גנרי. קניתי בוסטר שלהם לפני 6 שנים ב-yellow בבלאק פריידיי, עלה 150 ש"ח. השתמשתי בו פעמיים (לפני שנתיים ולפני שנה) והתניע את מה שהיה צריך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי בוסטר של miracase לפני כשנתיים

8000 mah

יצא לי להניע איתו כמה וגנה פעמים במהלך השנה, והוא עושה עבודה מעולה.

עלה כ150 שח

הרכבים העיקריים שהוא הניע הם שברולט מאליבו שנת2010 ויונאי i35

כשהסוללה טעונה בנלואה הוא מספיק לכ3-4 הנעות. 

עדיין עובד ולא נראה שהוא יפסיק בזמן הקרוב והרחוק.

עריכה אחרונה על ידי SG159
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם האם יש הבדל בין האמפר?

כלומר האם 8000mAh יעשה בעיות להתניע את הרכבים שלי (פורד פוקוס 2011  + שברולט ספארק 2021) או שצריך בוסטר עם אמפר יותר גבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח הפוסט, אם אתה צריך בוסטר בכדי להשתמש פעם ב.... עדיף לך כבר להישאר עם כבלים. אני רכשתי את הנוקו GB70 ויוצא לי לעזור לאנשים שנתקעים בדרך. הרבה יותר טוב משימוש בכבלים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר המלצות שקיבלתי פה בפורום, קניתי בוסטר של שיומי. השתמשתי בו פעם אחת ועשה את העבודה.

https://m.youtube.com/watch?v=EhwIlil-HAs&vl=ru

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...