Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן 1.2 טורבו

Rami1111
שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,שלום לכולם , 

רציתי לשמוע חוות דעת על רנו מגאן ספורט מנוע 1.2 טורבו ,גיר ידני , 

חשוב לי מאוד אמינות , וחיסכון בדלק ,אני יודע שזה לא רכב ספורט אז לא לתת על זה חוות דעת . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה תביעה ייצוגית על המנוע עקב פגם בייצור שגורם למנוע לצרוך כמות לא סבירה של שמן בנסיעה, מה שגורם להרעבת שמן במקרה קיצוני.

מה התקציב, נסועה, תוואי נסיעה, ומי ייסע ברכב?

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הנהג של הרכב 

תוואי נסיעה של בעיקר עליות וירידות , ירושלים-מעלה אדומים ועוד ,נסועה של כ500 קילומטר בשבוע , 

תקציב 25-30 אלף.

הבנתי שהיה ריקול על המנוע , 

האם גם אחרי הריקול המנוע אוכל שמן ? 

האם לא לסמוך על מוכר שאומר שהרכב לא אוכל שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה ריקול למנוע. להפך, היבואן מתחמק מלטפל על חשבונו באנשים שאכלו אותה עם המנוע הזה בניסאן\רנו\דציה.

תתרחק כמו מאש, לטובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה גבוהה שכזו הייתי מחפש רכב דיזל שמור ככל הניתן. שים לב במידה ואתה רוכש אוטומט, אם זה רובוטי.

עדיין אין ריקול (קריאת שירות) משום שהיבואן מתחמק מאחריות. יש תביעה ייצוגית בנושא ואמור להיות דיון ראשון בזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה רק רכב ידני , 

תודה לכולם על העזרה 

איזה רכבים ממליצים בסכום הזה?

עריכה אחרונה על ידי Rami1111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את האוטו.

מדובר בהרבה אוטו בקצת כסף. תגדיר מה זה חסכוני בדלק מבחינתך? מבחינתי הרכב לא מצטיין בנושא, אבל מבחינתי זה סביר כי אני לא נוסע הרבה אז הוא עדיין משתלם לי בגלל המחיר הזול יחסית של הרכב עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני 1/13-14 לפחות בבין עירוני 

אבל אני יורד מהדגם הזה , נכון המחיר זול יחסית ,אבל לא בא לי להיכנס למרות של אכילת שמן ,

שמתי לב שהרכבים האלה עברו גם הרבה ידיים יחסית ,כנראה בגלל הבעייה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי עלהם ,יחסית ידיים גבהות , קילומטר גבהה , מחפש רכבים עד 100 אלף קילומטר ,לא מעבר, כי יחסית הרכב הולך לעבור קילומטרים מעל הממוצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי מקפיץ את הנושא ,כנראה שאני הולך לכיוון קקטוס דיזל ,

האם לברוח ממגרשים ? 

אתן דוגמא מדבר עם בעל המגרש , ולדברו הוא לא יודע האם יד 00 היתה פרטית ,יש לציין שהרכב כרגע יד00 , בנוסף לא יודע היסטוריה טיפולים ,לא יודע על הריקול של הרכב ,ולא רוצה לשלוח רשיון רכב ,מה דעתכם האם תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היסטוריית טיפולים ודוח סליקה מראש, מבחינתי לא עובר (ז"א לא ניגש לראות בכלל). בנוסף, אמליץ לך להתרחק ממגרשים פרטיים קטנים ובכלל לנסות את מזלך בשוק הפרטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק.

יש בפייסבוק קבוצת קקטוס, אנשים מוכרים שם אחלה רכבים עם ק״מ נמוך, תבדוק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...