Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה מצמיגים

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את האמת,אני מופתע,שנים שאני מקפיד לרכוש  צמיגי קונטי.

האקו קונטקט 6 פשוט זוועה !

הם נותנים הרגשה לא יציבה,הם מחליקים,לפני שבוע בירידות של חיפה עליתי על בור קטנטן,וביציאה הרכב פשוט החליק והופעלה מערכת בקרת יציבות.

בנסיעה מהירה ההרגשה עוד יותר גרועה.

נכנסתי ל tyrer eviews ולא טעיתי,הדירוג בהחלט נמוך

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Continental/EcoContact-6.htm

בהחלט שוקל לזרוק אותם לפח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהם גרועים,

אבל מצד שני יכול להיות שאלה תופעות גשם ראשון.

מתי החלפת/הרכבת?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא ציינת את דגם הצמיג בכותרת, שמי שזה רלוונטי לו יוכל להתייחס.

על איזה דגם רכב מדובר ואיזו מידת צמיג?

ממש נבהלתי מהפוסט שלך.

גם אני נוסע שנים עם sportcontact וpremiumcontact וממש אוהב אותם.

פעם אחרונה שהייתי צריך להחליף בגולף 1.6 של אשתי, לא היה בארץ ונאלצתי לשים ecocontact5. בדיעבד, ברכב הזה, לא נורא. לא יודע אם יש הבדל בין 5ל6 או שברכב הנעה קדמית חלש זה מספיק.

הבעיה החמורה שלי היא ברכב אספנות, BMW E30 במידה 205/55R15. אין כלום במידה הזאת. לפני כ4 שנים שמתי לה Goodyear Efficient Grip Performance והתאכזבתי נורא. כל הזמן מאבדים אחיזה.

Continental הפסיקו לייצר Premiumcontact במידה הזאת. שלשום הזמנתי רביעיית ecocontact6, האספקה צפוייה עוד 3 חודשים.

בעקבות הפוסט שלך אני חושב לבטל. אבל ממש אין משהו אחר שאפשר להזמין במקום!

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על דגם ספציפי 205/55/R 16  קוד מהירות V

לפי הרגשתי,הצמיג הזה הוא נפילה רצינית באחיזה ובבטיחות נסיעה,וזה עוד לפני שנכנסתי לאתר ובדקתי את הדירוג וקראתי את התגובות,כך שהרגשתי לא הטעתה אותי.

מה שכן,הוא חסכוני,באמת יש שיפור בצריכת דלק,אבל כנראה על חשבון דברים אחרים,שכבר פוגעים מעבר למה שצריך.

וזה לא שיש לי 1500 שקל מיותרים,אבל אני ברצינות שוקל להחליף אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקריטריון היחיד שמעניין אותי הוא אחיזה וביצועים, צריכת דלק ואורך חיים לא מעניין.

האם אצלך מדובר ברכב הנעה קדמית או אחורית?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעה קדמית

להלן תגובה אחת מרבות.

Given 18% while driving a Volkswagen Golf 7 GTD (205/55 R16) on mostly town for 13 average miles
Do not buy these model of tyres , i have looked at them before fiting and they were so soft that you could not stand them , when you grab and maneuver one it feels like you can turn it inside out with little to no effort. Still ,thinking they are the best option for A fuel rated , i went ahead and purchased them . Less than 2 miles down the road and after 10 min of fitment /pasing mot , i nearly crashed on first bend , 20miles per hour in first left corner and car understeered so badly. Checked tyre presure and all fine , it feels extremely wobbling/lurching and will go back to find a diferent option as this is unsafe to use . I dont understand how such products are out on the market . I am professional driver but never in my life felt a car/van/truck so lagging when turn steering wheel . Dont know ab the promised fuel economy as i am returning the the Green Chili technology back to were it came from in less than 24h 10miles of driving
 3 - tyre reviewed on April 8, 2021   
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי כבר הבוקר את התגובות בעמוד שהפנית אליו. די מפחיד. אני כבר תכף הולך להתקשר לבטל את ההזמנה שלי.

פשוט לא נשאר שום דףצמיג נורמלי במידה שאני צריך.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תופס את הראש ולא מאמין שחברת קונטיננטל הגרמנית מוציאה לשוק צמיג כזה.

פשוט כסף לפח,

לפני שבוע הרכבתי לאישתי בסקודה קארוק סט חדש של פרמיסי 4,פשוט נהדרים.

היא בעצמה נסעה על הקונטי שלי והרגישה שמשהו לא בסדר,וההבנה שלה במכוניות היא אפס !

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מאוד מרוצה מהפרימיום קונטקט שכבר שמתי על שני רכבים. אבל תמיד יש לבדוק ביקורות לפני שקונים צמיגים. לכל החברות הגדולות יש גם צמיגים שהם נפילה, במיוחד בצמיגים ה"ירוקים".

אצלי הפרמטרים החשובים תמיד היו אחיזה ברטוב(שם רוב הבעיות), אחר כך שקט ונוחות.

היום אני עם מישלין פיילוט ספורט ואם אני ממלא אוויר פיפס מעל המלצת היצרן הרכב זורק תחת ביציאה מפניות, ומאבד אחיזה בתאוצות מהמקום (אבל זה טסלה עם מעל 300 כס ומומנט רוצח צמיגים, כך שזה הגיוני) , זה קצת מעצבן כי תמיד צריך לדאוג שהצמיגים בלחץ הנכון (פעם תמיד הייתי ממלא 1-2 psi יותר ונוסע עד שהצמיג 1-2 psi פחות לפני מילוי חוזר). שווה לבדוק, יכול להיות שהצמיג לא בלחץ הנכון.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטלתי את ההזמנה. תודה לך. במידה שלי מדובר בסכום 2400 לפחות.

אבל אין לי מושג מה אזמין במקום.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoni2sh כתב:

אני תופס את הראש ולא מאמין שחברת קונטיננטל הגרמנית מוציאה לשוק צמיג כזה.

פשוט כסף לפח,

לפני שבוע הרכבתי לאישתי בסקודה קארוק סט חדש של פרמיסי 4,פשוט נהדרים.

נפילות יש לכולם. מה שטוב לדעת הוא שסוף סוף אפשר להתחיל בזהירות ות להסתמך על חוות דעת של צמיגים ברשת.

בנוגע לפרמסי - מסכים, צמיג מעולה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי לפרמסי 4,כולם 2221,מיוצרים בגרמניה.

הבדל שמיים וארץ.

אקו קונטקט 6 ,פשוט אכזבה ברמה של צמיג סיני ירוד.

להתרחק

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה וחצי רציתי premium contact5, ולקחתי בסוף primacy4. אבל הפנצריה גלגלי המגן המעולה הוציאה לי גם את הeco contact6 שאני אסתכל עליהם. הם קיבלו אותם ממש כמה ימים קודם ועוד לא הספיקו כנראה להתקין על אף רכב.

גם בדקתי אז במרשתת והתגובות לא היו טובות, בעיקר על שחיקה, לא זוכר שדיברו על אחיזה. כפי שכתבו ברשת,  ובדקתי, עומק החריצים נמוך משמעותית בeco contact, יש לצמיג הזה פחות איזה 2ממ משמעותים לעומת הprimacy4.

אולי הוא ירוק בעיקר מבחינת הייצור שלו...

להערכתי האישית, החלפת צמיגים קדימה אחורה פעם בשנה משפרת משמעותית את אורך החיים של הצמיגים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yoni2sh כתב:

את האמת,אני מופתע,שנים שאני מקפיד לרכוש  צמיגי קונטי.

האקו קונטקט 6 פשוט זוועה !

הם נותנים הרגשה לא יציבה,הם מחליקים,לפני שבוע בירידות של חיפה עליתי על בור קטנטן,וביציאה הרכב פשוט החליק והופעלה מערכת בקרת יציבות.

בנסיעה מהירה ההרגשה עוד יותר גרועה.

נכנסתי ל tyrer eviews ולא טעיתי,הדירוג בהחלט נמוך

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Continental/EcoContact-6.htm

בהחלט שוקל לזרוק אותם לפח

אני קניתי את הרכב שלי כשהוא נועל Falken ZE914, שהבעלים הקודם קנה חצי שנה לפני שמכר לי (כשקניתי, הצמיג היה בן פחות משנה, ונראה חדש).

הצמיג תמיד היה קשה (קוד עומס גבוה) ללא תלות בלחץ אוויר, הנסיעה לא נוחה (לרמה שאני יכול להרגיש איזה צמיג מבין הארבעה עלה על אבן בכביש), רועש מאוד.

השיא היה בפעם השנייה שאיבדתי אחיזה במהירות נמוכה, במעבר בין יבש לרטוב.

יכול להיות שהיה שמן על הכביש, למרות שלא ראיתי. אבל החוויה של להפוך מנהג לנוסע תוך שנייה הייתה מפחידה.

קצת אחרי זה קניתי רביעיית Michelin Pilot Sport 4.

ביום ההחלפה, לפאלקן עדיין היה הרבה בשר, וקוצים, אני לא זוכר סימני יובש, למרות שהצמיג היה בן 3.

מעבר להבדל המורגש, לדעתי הלא מקצועית, האינדיקטור הכי טוב לכך שזאת הייתה החלטה נכונה: התערבות של הבקרות. עם הפאלקן, זינוק ברמזור בעלייה חדה היה מפעיל את ה-ESP. היו בלימות שלא הייתי מתאר לעצמי ש-ABS יתערב, אבל התערב.

עם המישלן זה כמעט ולא קורא.

עד היום אני לא מבין איך יש משתמשים בפורום שהמליצו על הצמיג הזה.

*למען הסר ספק, משתדל לנהוג במתינות ובשיקול דעת. גם אז וגם היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...