Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה מצמיגים

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לכל ההשמצות על הפלאקן ZE914, אני עם מאזדה 3 דור שלישי, הצמיגים אמנם מ-2017 (קניתי את הרכב כשהוא נועל רביעיה כזו), אך נראה שעדיין יש בשר.

ואכן צמיג לא נוח בעליל, כל דבר קטן מורגש בכביש, רועשים מאד.

שמתי עין על ה PS4 של מישלין, כנראה שאחליף סט כזה לקראת החורף.

רציתי מאד את הפריימסי אבל להבנתי ולצערי הם לא מיוצרים במידה שלי (215/45/18).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, carsgo כתב:

מצטרף לכל ההשמצות על הפלאקן ZE914, אני עם מאזדה 3 דור שלישי, הצמיגים אמנם מ-2017 (קניתי את הרכב כשהוא נועל רביעיה כזו), אך נראה שעדיין יש בשר.

נו בחיאת. מתי קנית את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הייתי מאוד מרוצה מהקונטי במידה זהה 

עברתי לps4 וקיבלתי צמיג הרבה יותר רועש אומנם עם יותר אחיזה אבל הרבה פחות צפוי

על איזה רכב אתה נוהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, carsgo כתב:

כמעט שנה, למה? 

מניסיון עם אותו צמיג כשהוא היה בן שנה ועם קוצים, הוא עדיין היה צמיג שלא אוחז.

או במילים אחרות, סכנת נפשות.

לא מבין את חברי הפורום שהמליצו עליו, ותוהה כמה מתוכם באמת נהגו עם הצמיג הזה כדיילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה914 דווקא היה בסדר בכל הנוגע לאחיזה, בכל שאר הדברים הוא קצת פחות טוב.
ה310 משפר את ה'שאר' ושומר על רמת אחיזה לא רעה.
כמובן שבהשוואה לPS4 הוא לא באותו איזור חיוג (אבל הוא גם עולה חצי ומחזיק הרבה יותר).

אגב, מפתיע שאתם כותבים שהPS4 לא צפוי, לא מרגיש את זה, ויש לי הגה עילם לחלוטין.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם רביעיית 914 שהוחלפה עם רביעיית 310. שניהם בעייני סבבה לגמרי, נתנו (ה-310 עדיין) שפע אחיזה וכיף (יחסית... בכ"ז מדובר בלאנסר 😄 ). VFM מצויין.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZE914 הומלץ כאן לא כצמיג מעולה אלא כצמיג סביר בהחלט כתחליף לצמיג סיני שאין לנו מושג מה מקבלים ומה איכותו, בתמורה למחיר הפלקן 914 היה בסדר גמור. ZE310 הוא כבר צמיג טוב, צמיג כללי עם ביצועים שלא נופלים ממותגים יקרים יותר אבל מי שמחפש ערך נוסף מהצמיג הזה מחפש במקום הלא נכון. 

PS4 דווקא צפוי מאוד, לא צמיג הכי ספורטיבי מבחינת פידבק וקצת מעצבן עם נטייה יותר מאחרים לתת היגוי, אבל ביצועי אחיזה ובלימה מעולים ויחסית לצמיג ספורטיבי גם נוח מאוד. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2021 בשעה 13:35, carsgo כתב:

ואכן צמיג לא נוח בעליל, כל דבר קטן מורגש בכביש, רועשים מאד.

שמתי עין על ה PS4 של מישלין, כנראה שאחליף סט כזה לקראת החורף.

רציתי מאד את הפריימסי אבל להבנתי ולצערי הם לא מיוצרים במידה שלי (215/45/18).

אי אפשר בעליל להשוות צמיג שיושב 3-4 שנים על רכב בתור צמיג חדש, זה צמיג מת גם אם יש ים בשר.

ה 914 צמיגים מצוינים ולא סתם מקבלים דירוגים טובים, מנסיון שהיה לי איתם ברכב קודם היו בין היתר מצוינים אם כי מעבר לשנה לא החזקתי איתם והרכב נמכר.

ה ZE310 זה המחליף שלהם לדעתי הוא קיים בארץ עדיין.

ה PS4 בכלל לא באותו סגמנט זה צמיג שנועד לרכבים ונהיגה ספורטיבים ובכללי הוא צמיג מאוד רך ופחות אהוב עלי, אני מעדיף את משפחת גודייר במקרה הזה וכדאי לבדוק ASMMETRIC 3/5, אני עם מידה "כמעט" דומה 225/35/18.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג ברכב זהה לשלי שנעל PS3 והרבה יותר אהבתי את הנסיעה שהיתה רכה.

ה-3 מטבעו רכב מעט נוקשה ומבחינתי נוחות זה אחד הדברים החשובים, הנהיגה שלי היא מנהלתית ורגועה, זה לא רכב ללחוץ איתו יותר מדי...

מצאתי רביעיה של PS4 ב-2500 ש"ח שזה מחיר מעולה, אני אסחוב עוד קצת עד החורף ואחליף.

על הגודייר שמעתי גם דברים טובים, אני אבדוק עלויות.

אגב, עד כמה העמידות של המישלנים גרועה? הוא עד כדי כך מתייבש מהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטיח לך ששלי יותר קשיחה על הכביש.

האסימטריק הרבה יותר נוחים, ברמה שהרגשתי הפרש עצום בין הקונטיננטל 5 לביניהם, עד כה ללא ספק הצמיגים הכי נוחים שהרגשתי.

כדאי לבדוק גם את הפאלקן KF510. לא נופלים מבחינת הכלל, ואם יש במחיר שאתה מכוון אליו אז אולי כדאי לבדוק.

אגב למה אתה מכוון לצמיגים כאלו? יש סיבה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@liav12 מאחר והרכב לשעצמו מכויל על הצד הקשיח יותר, מה שאני פחות אוהב ומתחבר.

לכן מנסה להשיג צמיגים כמה שיותר רכבים ואני מניח שהמישלין פיילוט ספורט 4 יענו על המטרה..

הוצע לי אגב בקצת פחות מ 600 ש"ח לצמיג, קשה לי להאמין שיש להם מתחירים ראויים יותר במחיר הזה. אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מחיר טוב.

זה צמיג מעולה לא אומר שלא. וכנראה בטווח המחירים נשאר לך לבחור רק את סוג הצמיג.

אג שים לב שהצמיג טרי יחסית, כלומר לפחות מהחצי שנה האחרונה.

• אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...