Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווי רכב טויוטה קורולה 1994

shmulik88
שימו לב! השרשור הזה בן 978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טויוטה קורולה שנת 1994 יד שניה אוטומטי 261 אלף ק"מ,
אני מחזיק בו 20 שנה.
4 חלונות חשמל, צמיגים חדשים, אלטרנטור חדש, מצבר חדש.
מטופל כל חייו במוסך מורשה של טויוטה.
הרכב מטופל ומתוחזק ברמה הכי גבוהה שיש.
יש לי את כל היסטוריית הטיפולים והתיקונים של הרכב ב-20 שנה.
ממש בימים האחרונים עברתי טסט.
כמה שווה אוטו כזה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כל מספר בין 4000-8000 הגיוני.

אבל,כאשר מוכרים קורולה רובוטית 2008-9 שצעירה מהרכב שלך ב 15 שנים ב 10-15000 ש"ח צריכה להיות פרופורציה.

נסה לפרסם ב 7000 ומקסימום תרד ב 500 ש"ח לשבוע עד מחיר המינימלי שאתה חושב שלא תתפשר עליו.

אפשרות אחרת- בדוק באתר יד 2 בכמה נמכר רכב כזה ואז תחליט על מחיר מינימום מבחינתך שמתחת ממנו לא תהיה מוכן למכור.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

7,000 לדעתי זה קצת "לקפוץ מעל הפופיק".

הייתי מפרסם ב4,000 ורואה לאן נושבת הרוח.

מדוע אתה מוכר?

בשורות טובות.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 4,000 ש"ח מכרתי לפני יותר משנה מיצובישי לנסר קלאסיק 2006 עם 245K ק"מ, במצב מכני מעולה, פחחות גם במצב טוב למעט קילופי צבע.
נכון שהרכב שלך מציג נתונים טובים יותר מבחינת היסטורית טיפולים וידיים, אבל למה לקנות רכב כ"כ ישן במחיר אפשר להשיג בו מציאות עדכניות ובטוחות יותר?

אני מניח ש 3000-5000 יהיה מחיר סביר. יותר מזה לא רואה סיבה הגיונית שמישהו יקנה.
אבל שוב, כמו תמיד, תתחיל בפרסום ב כמה שנראה לך ביד 2, ותפחית עם הזמן וכמות הטלפונים.

עריכה אחרונה על ידי דור--
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Kooper כתב:

אהלן,

7,000 לדעתי זה קצת "לקפוץ מעל הפופיק".

הייתי מפרסם ב4,000 ורואה לאן נושבת הרוח.

מדוע אתה מוכר?

בשורות טובות.

נמאס לי מפעמיים טסט בשנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פריג'י כתב:

אתה יודע שעוד 3 שנים כשתוכל להעביר את הרכב לסטטוס אספנות זה ייפסק וגם תשלם פחות אגרה וביטוח חובה?

כן....אבל...אסור לנסוע בין 7 ל-9 וזה בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לפרסם במחיר גבוה ולאט לאט תוריד.. הדגם שלך מבוקש מאוד בפזורה בדרום, השוואה ללנסר או כמעט כל רכב אחר לא רלוונטית, יש לא מעט אנשים שמחפשים דווקא את הדגם הזה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, דור-- כתב:

ב 4,000 ש"ח מכרתי לפני יותר משנה מיצובישי לנסר קלאסיק 2006 עם 245K ק"מ, במצב מכני מעולה, פחחות גם במצב טוב למעט קילופי צבע.
נכון שהרכב שלך מציג נתונים טובים יותר מבחינת היסטורית טיפולים וידיים, אבל למה לקנות רכב כ"כ ישן במחיר אפשר להשיג בו מציאות עדכניות ובטוחות יותר?

אני מניח ש 3000-5000 יהיה מחיר סביר. יותר מזה לא רואה סיבה הגיונית שמישהו יקנה.
אבל שוב, כמו תמיד, תתחיל בפרסום ב כמה שנראה לך ביד 2, ותפחית עם הזמן וכמות הטלפונים.

למה אתה מתכוון "מציאות עדכניות ובטוחות יותר?

אנא פרט.

תודה מראש

לפני 6 שעות, daniel204 כתב:

תתחיל לפרסם במחיר גבוה ולאט לאט תוריד.. הדגם שלך מבוקש מאוד בפזורה בדרום, השוואה ללנסר או כמעט כל רכב אחר לא רלוונטית, יש לא מעט אנשים שמחפשים דווקא את הדגם הזה.

האוטו שלי זה להיט באזור רהט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכוונה שאפשר לקנות בסכום הזה רכב צעיר ב12 שנה, שיהיה בטיחותי ומאובזר יותר.

אבל לדעתי, מי שמחפש ספציפית רכב כזה יסכים לשלם סכום דומה על מכונית שמורה במצב חדש. השאלה מה המצב של הרכב שלך? הסלון שלו שלם? הריפוד לא קרוע? לא שבורים פלסטיקים בפנים? אין חורים מהתקנות של דיבוריות בדשבורד? מבחוץ האוטו לא מעוך? אין לו תאונות? הצבע שמור יפה? לא חסרים כל מיני חלקים? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלון שלו שלם. הריפוד לא קרוע. לא שבורים פלסטיקים בפנים.אין לו תאונות משמעותיות. הצבע מתקלף ב-2 מקומות.

קיימת דיבורית היסטורית.

האם אתה יכול להמליץ מה אפשר לקנות בסכום הזה רכב צעיר ב12 שנה, שיהיה בטיחותי ומאובזר יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אה... כמעט כל רכב מהסגמנט? 😃

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, shmulik88 כתב:

האם אתה יכול להמליץ מה אפשר לקנות בסכום הזה רכב צעיר ב12 שנה, שיהיה בטיחותי ומאובזר יותר?

אהלן,

כפי שרשמתי קודם לכן אני סבור שתוכל "לקבל עליו" גג 3,000.

בכ"מ מבחינת מה אפשר "להביא" בסכומים הללו (מתחת ל10,000) מוזמן לפתוח יד 2 ולראות מה ההיצע.

כמעט כל רכב בסכומים ההלו בשנתונים מתקדמים משלך, כלומר הם יציעו אבזור מתקדם, רמת בטיחות יותר טובה ובדרכ גם סלון יותר נוח.

בשורות טובות.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...