Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מצלמת דרך בסיאט עם מצבר stop&start

SLaSH1Z1
שימו לב! השרשור הזה בן 988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי מצלמה של שיאומי  70MAI ואני רוצה להתקין אותה ברכב..

הרכב הוא עם מצבר stop&start, לפי נסיון עבר (ניסיתי להתקין ברכב עם מצבר דומה) וזה לא הלך(המצלמה נדלקה ונכבתה ב loop)..

מה היא הדרך להתקין את המצלמה ישירות לחשמל הרכב(תיבת הפיוזים).

+
יש מקום לקנות בו "ערכת חיבור" לתיבת הפיוזים? באנגלית זה נקרא hardwire kit, או שיש דרך אחרת, לחיבור המצלמה לתיבת הפיוזים?

* https://tinyurl.com/yefhdsjo

**  קיבלתי עם המצלמה רק תקע מצת..

עריכה אחרונה על ידי SLaSH1Z1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חיברת דרך המצת של הרכב? אני כבר כ3 שנים עם 2 מצלמות שונות עם מצבר S&S, ללא כל בעיות. מחובר דרך המצת באופן קבוע.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני הייתי עם מצבר S&S בלי בעיות כאלו (אבל עם מצלמה אחרת).

למצלמה הזו יש סוללה פנימית, לא? אם כן, זה אומר שהיא יכולה לעבוד גם בלי קשר לחשמל הרכב. ניסית ברכב אחר והיא עובדת תקין לחלוטין? אם מכבים את מערכת ה-S&S, זה פותר את הבעיה?

בנוסף, נסה לשחק עם ההגדרות כך שהיא תפעל על הסוללה גם כשהרכב כבוי (בטח נקרא "מצב חניה" או משהו כזה). אם היא עדיין לא תעבוד, לדעתי זה לא קשור לרכב כלל.

עוד אפשרות: להחליף פשוט את המתאם של המצת. לי הייתה בעיה דומה שנבעה מאותו מתאם, והחלפה לאחד בהספק גבוה יותר פתרה את הבעיה לחלוטין.

דבר אחרון - גם אם תשתמש בערכת החיבור הזו, אתה עדיין תתחבר לפיוז כלשהו ברכב. לאיזה פיוז חשבת להתחבר? כשעשיתי את זה אצלי, חיברתי מפצל מהפיוז של שקע המצת, כי לא רציתי להתעסק עם חלקים אחרים של הרכב (וממה שראיתי - זו גם הדרך המומלצת לעשות את זה). אם אתה עושה את זה - אין משמעות לקופסא הזו (מעבר לאסתטיקה), כי היא עדיין תתנהג בדיוק כמו השקע הרגיל (הם הרי יוצאים מאותו המקום בדיוק). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מישהו יכול להסביר לי איך מחברים את זה לפיוזים באוטו?

* חיברתי בעבר כאלה, אבל רק עם חוט שחור ואדום, מה עושים עם החוט הצהוב?

https://www.aliexpress.com/i/1005001369253544.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הקיט אמור למנוע את זה. מתחת מתח מסוים של המצבר, המצלמה נכבית. ממה שראיתי בכמה אתרים, המתח הזה הוא 11.4V. לפי האינטרנט זה גבולי, אבל הייתי לוקח את זה בערבון מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- את החוט באדום, מחבר לשמל קבוע , לא אחרי הסוויץ' ?

*  אם אני לא מעונין שהמצלמה תעבוד גם בחניה (תהיה מחוברת לחשמל אחרי הסוויץ' בלבד) ניתן?

- על איזו מצלמת דרך הייתי ממליץ +- באותו המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כן, האדום מתחבר לחשמל קבוע והצהוב לAcc.

אישית, אני משתמש בviofo a119 v3 ואני מאוד מרוצה, אבל לא חיברתי אותה להקליט כשהרכב חונה. גם לה יש קיט מאוד דומה לעשות את זה, רק שאם אני זוכר נכון - אפשר לקבוע בו את המתח המינימלי בו המצלמה מנותקת מהמצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אם אני מחבר עם כבל בסגנון הזה (רק שחור/אדום בלי חוט צהוב)
https://tinyurl.com/yf4ta9vw

ואני מחבר את האדום לפיוז שאחרי הסוויץ', המצלמה תפעל רק שהרכב מונע? שיסגר היא תכבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.7.2021 בשעה 16:49, daniel.asu כתב:

גם אני הייתי עם מצבר S&S בלי בעיות כאלו (אבל עם מצלמה אחרת).

למצלמה הזו יש סוללה פנימית, לא? אם כן, זה אומר שהיא יכולה לעבוד גם בלי קשר לחשמל הרכב. ניסית ברכב אחר והיא עובדת תקין לחלוטין? אם מכבים את מערכת ה-S&S, זה פותר את הבעיה?

בנוסף, נסה לשחק עם ההגדרות כך שהיא תפעל על הסוללה גם כשהרכב כבוי (בטח נקרא "מצב חניה" או משהו כזה). אם היא עדיין לא תעבוד, לדעתי זה לא קשור לרכב כלל.

עוד אפשרות: להחליף פשוט את המתאם של המצת. לי הייתה בעיה דומה שנבעה מאותו מתאם, והחלפה לאחד בהספק גבוה יותר פתרה את הבעיה לחלוטין.

דבר אחרון - גם אם תשתמש בערכת החיבור הזו, אתה עדיין תתחבר לפיוז כלשהו ברכב. לאיזה פיוז חשבת להתחבר? כשעשיתי את זה אצלי, חיברתי מפצל מהפיוז של שקע המצת, כי לא רציתי להתעסק עם חלקים אחרים של הרכב (וממה שראיתי - זו גם הדרך המומלצת לעשות את זה). אם אתה עושה את זה - אין משמעות לקופסא הזו (מעבר לאסתטיקה), כי היא עדיין תתנהג בדיוק כמו השקע הרגיל (הם הרי יוצאים מאותו המקום בדיוק). 

אם אני מחבר עם הערכה השנייה שפירסמתי לינק אליה (חוט שחור ואדום *ללא* חוט צהוב). היא לא תפעל בחניה? מבלי שהאוטו יהיה מונע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 שעות, SLaSH1Z1 כתב:

תודה.

אם אני מחבר עם כבל בסגנון הזה (רק שחור/אדום בלי חוט צהוב)
https://tinyurl.com/yf4ta9vw

ואני מחבר את האדום לפיוז שאחרי הסוויץ', המצלמה תפעל רק שהרכב מונע? שיסגר היא תכבה?

לדעתי במצב כזה אין צורך להתחבר לסוויץ, אלא לפיוז של שקע המצת.

מה שעשיתי אצלי זה לחבר שקע 12v לפיוז, אליו מתחבר מתאם usb עם כבל מוסתר שנמתח עד המצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...