Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ממיר קטליטי לחליפי כפעולת מנע לגניבה

tza
שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, tza כתב:

אתה מתחיל לשכנע אותי..

אל תסמוך רק עליי תתייעץ עם עוד מומחים..

ולגופו של עניין תוכל לקבל החזר על הממיר המקורי במידה ותחליף. ולהישאר עם עודף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בממיר החליפי אין פלדיום (אולי כמות קטנה שלא שווה את זה)

בממיר המקורי יש פלדיום נמכר בשטחים ב6 אלפש"ח משתמשים בזה אצל רופאי שינים ועוד

הממיר החליפי שונה מהממיר המקורי בתצורתו והגנבים מזהים את זה ולא שווה להם להתלכלך ע"ז

ראיתי יום אחד סרטון הם עוברים עם מראה מתחת לאוטו מסתכלים איזה ממיר זה ואז מחליטים אם לעבוד

לגבי צריכת דלק לא הוכח כמה זה לוקח וכן לגבי כמה שנים זה חי כי ס"ה בכרך כשנה קימת המכה הגדולה של הגנבות

מה שברור שלהזיק אוטו עם ממיר מקורי זה סיכון שבבוקר אין לך אוטו לצאת לעבודה או אין לך איך לחזור מאירוע והנזק משתווה לחץ שהגנבים היו אם הם היו רגועים אז זה רק ממיר ואם לא זה עוד הרבה כסף והרבה עוגמת נפש

אז לדעתי או שתמכור את האוטו או שתחליף זה לא שווה את הלחץ

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם ההוא מהמודעה. נותן ₪2K לפריוס ₪1K לאימפרזה.

הממיר החליפי "תוצרת אמריקה"  הוא לא זכר מעבר לזה.

לגבי העליה בצריכת דלק משיחות עם המתקינים הבנתי שבד"כ מתקינים חיישנים חליפיים כשידוע שבאימפרזה חייבים חיישן מקורי אז די ברור שזה הסיבה לצריכת דלק.

תכלס סיכמתי עם בעל מקצוע מהגדולים באיזור שלי על התקנה של ממיר MagnaFlow  ויש לי חיישנים מקוריים אז מניח שלא יהיה שינוי בצריכת דלק. נבדוק באקסל ונראה.

לא סוכם סופית כמה אני יקבל אבל יותר מה-1K שהראשון נותן.

הוא הסביר לי שבמקורי יש שני דודים ובהחלפה מורידים את שניהם ושמים דוד אחד. נשמע קצת רע אבל הוא שכנע אותי שזה עושה את העבודה גם מבחינת רעש וגם מבחינת טסט. תכלס ככה עושים לכל מי שנגנב לו וזה עושה את העבודה.

אולי מישהו יודע אם זה עובד ככה גם כשמחליפים דודים לרכבי ספורט?

עריכה אחרונה על ידי tza
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...