Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגשות. סיכום שנה וקצת, במחיצתה של מיאטה  na אספנות

rashkana1
שימו לב! השרשור הזה בן 610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמחתי להיפגש Turbo_LAG לקשקש ולצאת לסיבוב קצרצר. כן, כזו יכולה להיות שלך - זה ממש לא בשמים, יעידו כמה יחידות שיובאו לארץ בתקופה האחרונה. 

כל פעם זה מפתיע אותי מחדש לראות את החיוכים על הפנים של אנשים שנתקלים בה, אם זה במפגש שישי או סתם תוך כדי נסיעה, כניראה שיש משהו מיוחד בביישנות שניכרת היטב במבט בעיניים הקופצות שלה. 

כבר יותר מ- 16000 קילומטר שהיא איתי, חוץ מטיפולים וטסט הכל עובד ומטקטק כמו סייקו 5 יפני. 

הכל כבר נכתב ונאמר על המיאטה, כמה שהיא כיפית לנהיגה, כמה שהגיר והגה שלה מושלמים, כמה שהיא מאוזנת, כמה שהיא לא חזקה ודי איטית, וכמה שנוח לחיות איתה ביום יום. הכל נכון! 

ובבוקר בדרך לעבודה, כך מידי פעם שלא חם, הגג פתוח, מנווט את דרכי בן השורות של הליסומטים היעילים, היא הופכת את הכל לכל-כך חייכני ולבבי יותר. 

IMG_20220720_093025_026.jpg

IMG_20220507_092335_511.jpg

IMG_20220520_135147_052.jpg

IMG_20220402_133752_011.jpg

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים אותי כל פעם מחדש באיזו רמה חובבי רכב מסוגלים להעריך את המכוניות שלהם. ומעבר לזה, יש לך כישרון יחודי בכתיבה.

ציטוט

"זה ממש לא בשמיים"

אולי בעוד כמה שנים יהיה לי זמן וכסף להתעסק עם ייבוא רכב לארץ/רכישה של רכב מיובא (פחות עבודה, יותר כסף, אז זה לא בדיוק עוזר לי). בשבועות הקרובים אני אולי אכתוב פוסט על כל השיקולים שלי לגבי רכב ראשון, תלוי אם אני ארגיש שזה רלוונטי. בכל זאת מדובר בנער בן 16 שעוד לא הספיק להוציא רשיון, מכאן תשתמש בדמיון בשביל להבין עד כמה אני רחוק מרכב ראשון.

עריכה אחרונה על ידי Turbo_LAG

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שבבעלותו מיאטה מהדור הראשוןמ-2009, מזדהה עם כל מילה. 

לפני 6 שעות, Froyne כתב:

למה היה חשוב לך לייבא מארה"ב ולא מאירופה?

לדעתי הייבוא מארה"ב הוא "קל" ובטוח יותר מאשר ייבוא ממדינות אירופה. 

הלוואי ויום אחד אצליח לייבא MX3 ו-323F-BA עם מנוע 2 ליטר V6 במחיר סביר, ממש מרגיש לי שבא לי כאלו כדי ליצור אוסף.

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Shmulik_Miata כתב:

לדעתי הייבוא מארה"ב הוא "קל" ובטוח יותר מאשר ייבוא ממדינות אירופה. 

אשמח לקבל הסבר.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד.

גרתי כמה שנים בארה"ב וקניתי מיאטה כזאת שנת 96, החזקתי אותה כשנתיים (היו מחשבות על להביא ארצה אבל לא ניתן 96).

בלי ציניות כל הכבוד למי שמחזיק אחת כאן (ובטח שמביא אחת).

רק בשביל להמחיש את ההבדל במנטליות - שם קניתי אותה ב 3500 דולר משהו כמו 100 אלף מייל ומכרתי ב-2000, רכב תקין לגמרי אבל עם כמה שריטות מה שממש הבריח קונים (גם הגג לא היה חדש אם כי היה תקין אה והיה רול בר שרק זה עולה פה כמו כל האוטו).

בתקופה הזאת גם הייתי בקבוצת וצאפפ NA הישראלית (שמוליק..) מה שעוד יותר חידד את ההבדלים.

סע בדרכים טובות אחי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Froyne כתב:

אשמח לקבל הסבר.

מודה שאין לי ניסיון עם ייבוא אישי, אלא מניסיון של מכרים שביצעו זאת אפילו מס. פעמים. הרגיש לי לפחות שייבוא מארה"ב הוא יותר מסודר, אתה צריך TITLE נקי ואתה לא יכול להכניס רכב לארץ ללא TITLE נקי, הכל מתועד שם ונראה שגם סוכנויות השילוח מגדירות את ארה"ב כיעד פופולרי.

• אהבתי 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...