Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג’יפ משומש

Roeixt
שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

התחלתי להתעניין קצת בטיולי שטח (לא סלעים או משהו כזה)

הייתי רוצה להתייעץ לגבי ג’יפ שישמש אותי גם לטיולים בסוף השבוע וגם שאוכל לנסוע איתו לעבודה כל יום באזור ה60 קילומטר

אני מאוד אוהב רכבים גדולים וחשבתי על גרנד צירוקי 2010 התקציב שלי הוא עד 65000

אשמח לעזרה בייעוץ תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני לא מומחה לרכבים של חברת JEEP אבל אני מכיר בזה שהאמינות שלהם לא מהטובות, ו2010 זה כבר רכב זקן, למה שלא תבדוק על הלאנד קרוזר?

אתה תראה בבירור שהמחירים שלהם בשוק המשומשות גבוה מאוד, ויש לכך סיבות טובות, הרכב הזה נועד לשרוד ולהמשיך לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, שליקו99 כתב:

היי, אני לא מומחה לרכבים של חברת JEEP אבל אני מכיר בזה שהאמינות שלהם לא מהטובות, ו2010 זה כבר רכב זקן, למה שלא תבדוק על הלאנד קרוזר?

אתה תראה בבירור שהמחירים שלהם בשוק המשומשות גבוה מאוד, ויש לכך סיבות טובות, הרכב הזה נועד לשרוד ולהמשיך לנסוע.

אתה כנראה לא מודע מה המחירים (המופקעים) שדורשים על הטרקטור קרוזר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי תודה על המענה

האמת לנד קרוזרים מאוד יקרים מלא מעל המחירון מניח שיש לזה סיבה אבל בשביל לקנות משהו בתקציב אצטרך לרדת המון בשנים גם עם קילומטרז יחסית גבוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על קיה סורנטו 2009, זה השנתון האחרון שהיא הגיע עם LOW.

אם אתה יכול לוותר קצת על הגודל, גרנד ויטרה תעשה את העבודה ותהיה עם עלויות אחזקה שפויות ביחס לרכב שטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...