Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקבולי ביטוח גבוהים אבל בלי ירידת ערך, האם כדי לקנות?

eitanm
שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בדקתי היום גולף בת שלוש שנראתה בסדר גמור (אם כי לא יכולתי לבחון את הצבע כי הרכב היה מלוכלך) עם בעלים שנראה אמין.

לא היתה לו בעיה שאצלם את רשיון הרכב (הוא יד ראשונה מהחברה) ושאבדוק את ההיסטוריה הביטוחית של הרכב.

הוא אמר לי עוד לפני שהגעתי, שבוצע תיקון צבע בגלל שיפשוף שכלל צביעה של הטמבון האחורי וחלק מהדלת השמאלית אחורית (ןאני מנחש שגם החלק בינהם) אבל שלא הוחלפו חלקים.

בהיסטוריה של התביעות רואים סכום של כמעט 19 אלף ש"ח תגמולי ביטוח במקרה בודד אבל בלי ירידת ערך. 

מה זה יכול להיות?

רק מחר הוא יביא דו"ח שמאי (אז את התשובה שחייבים לראות דו"ח שמאי אני מכיר ואעלה לפה כשאוכל).

בנתיים אשמח להתיחסות ממי שמכיר את המונחים והמשמעות:

מה המשמעות של תגמולים גבוהים אבל ללא ירידת ערך? שזה באמת לא משנה, בהנחה שהצבע נראה טוב או שהוא חבר של השמאי?

תודה

insurance claime_05_2021.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מטריד שראיתי כעת בקשר לדיוק ההיסטוריה הביטוחית.

בדקתי רכב אחר שעבר תאונה קלה ונקבע בדו"ח שמאי ירידת ערך של אחוז וחצי, אבל בדוח שהוצאתי מהאתר, למרות שהתביעה הזו קיימת כולל סכום התקבולים, ירידת הערך המצויינת היא 0 אחוז. יכול להיות שהאתר מפספס ולא מציין אחוז ירידת ערך?

בכל מקרה אמתין לדו"ח שמאי של הגוף שבגללה פתחתי את השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל צביעה 19 אלף זה לא הגיוני.

אישית? הייתי רוצה דוח שמאי, אחרת מתקדם הלאה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשמעות של "תביעת ניזוק כצד ג"?  זה  לא אומר ששולם על נזק לרכב אחר מהרכב המבוטח?

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שבעל רכב קיבל פיצוי מחברת ביטוח של הרכב הפוגע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, yulianx כתב:

זה אומר שבעל רכב קיבל פיצוי מחברת ביטוח של הרכב הפוגע.

למה זה רשום בתביעות ביטוח של בעל הרכב?
הוא תבע את הביטוח שלו, והביטוח שלו תבע את הביטוח צד ג׳ של הפוגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2021 בשעה 23:26, eitanm כתב:

שלום לכולם.

בדקתי היום גולף בת שלוש שנראתה בסדר גמור (אם כי לא יכולתי לבחון את הצבע כי הרכב היה מלוכלך) עם בעלים שנראה אמין.

יכול להיות שהוא סתם עצלן בקטע של הניקיון אבל בנאדם שרוצה למכור רכב ואין לו מה להסתיר - יידאג להראות רכב נקי. מקרה שהיה לי- באתי לראות רכב, הרכב היה מטונף ברמות מבחוץ, ''נגד עין הרע'' מילמל עוד לפני שהספקתי לשאול. בדיעבד לאחר ניקיון התברר שאין כמעט חלק ברכב שלא עבר תיקון צבע בעזרת ספריי חובבני. כדאי לשים לב.

עריכה אחרונה על ידי elihershko
טעות כתיב
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...