Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני / גיפון חדש

avzi
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אשמח לעזרתכם ולשמוע מהמנוסים ממני.

אני נהג חדש בן 25, מתגורר עם הורי שמעולם לא החזיקו ברכב.. מחפש רכב חדש לנהג יחיד שישרת אותי בעיקר, עושה נסיעות של 100 קמ ללא פקקים 1-3 פעמים בשבוע וכל השאר בתוך העיר. חשוב מאוד שיספק להורים נוחות והנאה כשאסיע אותם.

שוקל לקנות רכב חדש, התחלתי מכיוון של סופר-מיני (יאריס מובילה בגלל האבזור הבטיחותי והאמינות) אבל הרכב מרגיש ממש קטן ואולי בעוד 1-2 שנים לא אהיה שלם עם הרכישה. לעומת זאת הסקודה קאמיק (2008 וקפצ'ור גם אפשרות ונמצאות בתקציב) מאוד מדברת אלי, היא יקרה בערך ב20 אש"ח אבל מאמין שההורים יתפנקו ממנה יותר מהיאריס..

החסרונות מבחינתי הם: ירידת ערך גבוהה יותר (האם יש משמעות אם אחזיק את הרכב ל3-4 שנים לפחות?), והסיפורים שקראתי באינטרנט על הגיר dsg. עדיף להתרחק?

האם צריכת הדלק מול היאריס היא משמעותית גרועה?

האם בגלל חוסר ניסיון בכביש עלי לעדיף את היאריס הבטיחותית יותר מאשר הקאמיק?

מה דעתכם?

לא מקובע על הדגמים האלה אשמח לשמוע על אחרים

עריכה אחרונה על ידי avzi
תיקון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נוחות זה העיקר, הייתי בודק סיטרואן c3 למשל, נוחה מאוד, זריזה, מאובזרת.

בתקציב גדול יותר אפשר לבדוק את ה208, עם מנוע 1.2 ליטר ו133 כ״ס אחת מהזריזות בקטגוריה, מאובזרת מאוד, לי אישית ההגה הסתיר את לוח המחוונים לכן כדאי שתבדוק זאת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את היאריס אבל אתה מעדיף ג'יפון אז אולי שווה לך לחכות לטויוטה יאריס קרוס. כמשתמע משמו מדובר בגרסת קרוסאובר מוגבהת לטויוטה יאריס שאמורה להגיע לישראל במהלך השנה.

גם יונדאי קונה ההיברידי יכול להיות אפשרות, חבל רק שהדגם המעודכן שלו עדיין לא משווק בישראל.

בעיקרון לפי מה שאתה אומר רוב הנסיעות שלך הן בין עירוניות, תוואי שלא אמור להטריד גיר רובוטי כפול מצמדים. הקאמיק מספק תמורה טובה למחיר והוא מאובזר היטב כבר בדגם הבסיסי, לדעתי בחירה טובה.

ה-2008 מחסיר בדגם הבסיסי אבזור בטיחות שקיים בקאמיק ומסתפק ב-4 כוכבים במבחן ריסוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...