Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה - חוות דעת

imprezadude
שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין משהו מיוחד, אך המנוע בשילוב תיבה בת4 הילוכים מציעים ביצועים עצלים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין לא גיבשת החלטה, תכנס לשרשור שלי על הפיאסטה (תלחץ בחתימה על שם הרכב ותגיע)

בתמצית אחרי שנה של בעלות:

צריכת דלק 1 ל14 בממוצע

הייתה תקלה אחת עם צינור מזגן שהתבקע והוביל הוצאה כספית יחסית גדולה בעיקר בגלל דיאגנוסטיקה וטיפול לא טוב:

- חשבתי שזה רק אטם, אז קניתי סט אטמים בלא פחות מ250 ש"ח, יקר מאוד לטעמי בשביל שייבות גומי.

- הסתבר שזה הצינור, אז קניתי חדש ב400 ש"ח (לציין שהוא הגיע כבר עם אטמים חדשים)

- מילאתי גז 250 ש"ח

- אחרי שבועיים התחיל רעש מהמדחס, מי שמילא גז מילא כפול ממה שצריך, אז הלכתי לעשות וואקום ב150 ש"ח במקום אחר.

בסה"כ 1000 שקל על תקלה שיכלה להסתיים ב650 ש"ח.

מעבר לכך, עשינו טיימינג אצל @מרכז שירות שי-לי בשנה שעברה, אחרי כמעט 90 אלף קמ ו6 שנים שהרכב עבר, היה נראה שלרצועה יש עוד שנה של עבודה בכיף.

לא נראה שיש לרכב מחלות מיוחדות, כן הפלסטיקים מאוד זולים וקשיחים, אבל עם זאת נראים טוב ופחות מעפנים מהרבה רכבים בסגמנט הזה.

האם לשלם יותר על שלישיית היפניות? (סוויפט ג'אז ויאריס) ממש לא.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות.

בעל פיאסטה 2014 ידנית עם 120 אלף קמ. עד כה (טפו טפו) לא היה משהו מיוחד. רכב לא חזק אך מאד מהנה ולטעמי נוח.

הרבה רכב למעט כסף.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, EliC25 כתב:

אם עדיין לא גיבשת החלטה, תכנס לשרשור שלי על הפיאסטה (תלחץ בחתימה על שם הרכב ותגיע)

בתמצית אחרי שנה של בעלות:

צריכת דלק 1 ל14 בממוצע

הייתה תקלה אחת עם צינור מזגן שהתבקע והוביל הוצאה כספית יחסית גדולה בעיקר בגלל דיאגנוסטיקה וטיפול לא טוב:

- חשבתי שזה רק אטם, אז קניתי סט אטמים בלא פחות מ250 ש"ח, יקר מאוד לטעמי בשביל שייבות גומי.

- הסתבר שזה הצינור, אז קניתי חדש ב400 ש"ח (לציין שהוא הגיע כבר עם אטמים חדשים)

- מילאתי גז 250 ש"ח

- אחרי שבועיים התחיל רעש מהמדחס, מי שמילא גז מילא כפול ממה שצריך, אז הלכתי לעשות וואקום ב150 ש"ח במקום אחר.

בסה"כ 1000 שקל על תקלה שיכלה להסתיים ב650 ש"ח.

מעבר לכך, עשינו טיימינג אצל @מרכז שירות שי-לי בשנה שעברה, אחרי כמעט 90 אלף קמ ו6 שנים שהרכב עבר, היה נראה שלרצועה יש עוד שנה של עבודה בכיף.

לא נראה שיש לרכב מחלות מיוחדות, כן הפלסטיקים מאוד זולים וקשיחים, אבל עם זאת נראים טוב ופחות מעפנים מהרבה רכבים בסגמנט הזה.

האם לשלם יותר על שלישיית היפניות? (סוויפט ג'אז ויאריס) ממש לא.

תודה רבה, סוויפט הייתה לי, לא אהבתי במיוחד, חלשה מאוד ודי לא נוחה. עם זאת, מאוד חסכונית וזולה לאחזקה. ג'אז חיפשתי, לא מצאתי. ויאריס אפילו לא מחפש, המחירים שלה פשוט מגוחכים בעיניי, בתור מי שמחזיק בטויוטה. 

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם, אני מעדיף להחיות את השרשור הזה במקום ליצור אחד חדש. 

למרות שאני סבור שלא, מישהו יודע האם יש שינוי מכני כלשהו בין הדגם של לפני מתיחת הפנים ב12-13 לבין זה שאחרי?

כזה שיכול להשפיע על "מחלות" אפשריות של הדגם. אחדד, אני מדבר על זה של לפני מתיחת הפנים. 

תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח, אחרו מתיחת פנים יש מנוע בנפח 1.6 עם תיבה רובוטית כפולת מצמדים, לפני כן היה מנוע 1.4 עם תיבה פלנטרית אשר הייתה אמינה מאשר הרובוטית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...