Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה - חוות דעת

imprezadude
שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בחיפושיי אחר רכב ידני, בתקציב של עד כ-30K, קפצו מספר אקזמפלרים של פורד פיאסטה.

מדובר בשנתונים 14-15, והמטרה היא בסופו של דבר רכב עירוני נחמד ואמין, שנוסע יחסית מעט בשנה 5-6K.

אשמח לדעת מאלו שמכירים או בעלי ניסיון עם הרכב האם ישנם דברים לשים לב אליהם, מחלות, ובכלל חוות דעת כללית על הדגם.

אני מודע לכך שייתכן שלא מדובר ברכב שהוא אמין "טויוטה", אבל מצד שני לא רואה כל הצדקה לשלם על יאריס מאותו שנתון כמעט 20K יותר.

תודה רבה מראש לכל העונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמבעלי הפיאסטות, האמינות לא רעה בגירסה הידנית, איכול חומרים טובה, 7 כריות אווירמוגם הנוחות.

הבעיה כמו ברוב סופר מיני ידניות זה המנוע החלש, אבל לעיר לדעתי היא תספק.

פיאסטה

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזשהן בעיות אמינות נפוצות ששמת לב אליהן?

גם אם יש, כמובן שצריך לשים הכל בפרופורציה, אבל רק מנסה לקבל תמונה כמה שיותר מלאה על העניין, כדי שאדע במה להתמקד.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הרכב הזה יהיה אמין לא פחות מטויוטה,זה מנוע שהולך איתם כבר מהדור הרביעי (95) עם שינויים כאלו ואחרים והמנוע הזה הוא פיתוח של פורד וחברת ימאהה.

מדובר במנוע אמין מאוד מאוד.

אני מחזיק פיאסטה 2014 שהוצאתי חדשה מהחברה,כרגע על 110 אלף קילומטר בלי שום תקלה ,רק טיפולים.

צריכת דלק עם די הרבה פקקים,איזור ה13-14 ק"מ לליטר.

טיימינג צריך לעשות כל 120 אלף או 5 שנים המוקדם מבניהם,מחלות של הרכב אני לא מכיר.

איכות חומרים ברמה טובה מאוד,בדקתי את כל אם לא רוב המתחרות, הפיאסטה הייתה ברמה יותר טובה וגם איכות נסיעה יותר שקטה.

הרכב קצת קשה על הכביש,והמנוע לא מי יודע מה חזק,צריך להשאיר אותו בטווח סל"ד האפקטיבי שלו.

סך הכול אני מרוצה,עלויות אחזקה נמוכות.

עריכה אחרונה על ידי ArikC
  • אהבתי 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף על מה שנאמר מעלי גם את ההנאה מנהיגה..

הגה מדוייק ביחד עם שלדה מבטיחים הרבה חיוכים וכיף בפניות ואז אתה מרגיש עוד יותר שהמנוע קטן בשלוש מידות על הרכב..

איכות הבניה של הרכב מעולה - למרות פלסטיקים קשיחים להחריד, כמעט ואין קרקושים וחריקות גם ברכב בן 9 ו 115 אלף ק"מ.

אני גם ממליץ בחום.

• אהבתי 1

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש בפורום נציגות די מכובדת של בעלי פיאסטות (ובעיקר ידניות).

אתה לא תצטרך אפילו להגיע ל30 אש"ח בקנייה. אחת שמורה מ2014 אמורה לעלות לא יותר מ22 אש"ח. 

שתדע, נושא שדובר עליו המון בפורום, זה שהרכב צריך לעבור טיימינג כל 5 שנים או 90 אלף קמ. משום מה מוכרים לא יודעים את זה, וטיפול כזה אמור לעלות 2-3K.

לרכב יש 2 רמות גימור בארץ, ambiente ו trend. 

טרנד מגיעה עם הרמת מושב נהג כלפי מעלה (אמביאנטה לא), לדעתי גם פנסי ערפל, ובקרת אקלים דיגיטלית (לא בטוח).

ב2013 הוחלפה הצורה הישנה לחדשה.

לא מכיר תקלות נפוצות של הרכב. 

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי iEminem
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

רוב האקזמפלרים שאני מוצא עם קמ די גבוה, ואלה עם קמ נמוך נדמה שאיחרו עם החלפת הטיימינג לפי מה שאתם אומרים, שזה קצת מבאס.

אמשיך ואחפש עוד כאלו, אבל לחלוטין שימחתם אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ממשיך במה שאמרו קודמיי.

זה באמת אחד מהרכבים היותר אמינים שנתקלנו בהם, די מקביל באמינותו למאזדה 2.

קשה אפילו להצביע על "מחלות" סדרתיות או ידועות כאלה ואחרות.

בהצלחה, מוזמן להתייעץ בפרטי אם תמצא משהו מעניין.

עדי

• אהבתי 1
  • מעניין 1

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, imprezadude כתב:

תודה רבה לכולם,

רוב האקזמפלרים שאני מוצא עם קמ די גבוה, ואלה עם קמ נמוך נדמה שאיחרו עם החלפת הטיימינג לפי מה שאתם אומרים, שזה קצת מבאס.

אמשיך ואחפש עוד כאלו, אבל לחלוטין שימחתם אותי.

צריך סבלנות והכי חשוב לקנות רכב עם תיעוד טיפולים. 

לי לקח חודשיים למצוא את הפיג'ו ה 208 הידנית שלי. 

תתאזר בסבלנות ותבדוק היטב, זה משתלם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות - בעלים של פיאסטה 2014 ידנית מספטמבר האחרון אחרי לא מעט חיפושים (הסטוריית טיפולים מלאה, ק״מ נמוך), עד עכשיו תדלק וסע (ותעשה טיימינג בזמן). 

בנוסף מתחבר למה שכתבו כאן למעלה - הוא אכן כיפי לנהיגה, במיוחד בפניות - אבל המנוע חלש וכמעט מצליח לגרוע מהכיף :) 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה תלוי בי ברור שאטפל בזמן, אבל יש כאלה שבגלל קמ נמוך מותחים את עניין הטיימינג. בסוף הם מחליפים, רק תוהה אם יש פוטנציאל נזק בעיכוב עצמו (בהנחה שלא נקרע כמובן, ובהנחה שהחליפו לבסוף, פשוט מאוחר, אני משער שאין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור,

מה לגבי הגרסה לפני מתיחת הפנים עם מנוע 1.4 אוטומט? האם יש נקודות מיוחדות שצריך לשים לב לגביה? 

שקלתי את ה 1.6 לאחר מתיחת הפנים אבל לאחר שהבנתי שהיא עם תיבה דו מצמדית, ירדתי מזה.

אמנם, אני מחזיק רכב עם דו מצמדי (בחתימה) והכל תקין עד כה, אבל זה נראה לי יותר מדי להגדיל את הסיכוי לתקלות.. 

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...