Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״הנורא מכל קרה״, ניקבו לי שלוש חורים בדופן צמיג בעל מידה שאינה קיימת בארץ, איך מתקדמים מכאן?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא לא היחיד אבל בן היחידים שיש בארץ, לכל מי שאני מכיר יש מידות צמיגים שונות משלי, איך הם עשו את זה ואיך הם עוברים טסטים אין לי מושג. כנראה שאני ״ הדפוק״ היחיד שמתעקש לציית לחוק ולהשאר עם המידה המקורית שקבע היצרן וכתוב ברשיון.

שלא תטעו, אם היה לי את האפשרות לשנות את המידה ברשיון בצורה חוקית הייתי עושה את זה בלי לחשוב פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האם ניסית לפנות לטכניון בקישור ששלחתי לך בהודעה מספר 13?

תבקש לאשר מידה קרובה ככל האפשר שקיים ממנה מלאי בפועל, אם לא בארץ אז לפחות בחו"ל.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בחתימה שלי, לפעמים אין מנוס מלעשות מעקפים.

אני במקומך או מקפיא רישיונות עד אספנות, או פונה לבעלי רכבים דומים ומתעדכן באפשרויות.

בהצלחה ותעדכן.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתגובה מעליי.

יצרת קשר עם בעלי רכבים זהים?

אני מאמין שיש להם פתרונות, שייתכן  ואפילו יצאו זולים ביחס ליבוא רביעיה ב-7Kש"ח, וקלים יותר מבחינה בירוקרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.2.2021 בשעה 14:52, much כתב:

אין אפשרות לשנות מידה, פניתי למחלקה הטכנית של היצרן/יבואן umi  והם טוענים שזו המידה היחידה המאושרת לרכב הזה.

ניסיתי גם במכון טסטים אבל לטענתם הרכב הזה בכלל לא מופיע אצלהם באוטודאטה מאחר והוא ישן וייבוא אישי.

אין לי שום נסיון בנושא, אבל האם לא ניתן במקרה כזה לפנות ישירות לג'נרל מוטורס בארה"ב ולקבל מהם אישור למידה שונה? מניח שאם תבוא עם אישור כזה ליבואן לא תהיה להם הרבה ברירה בעניין, ואם כן יעשו לך בעיות תוכל להגיש תלונה ליצרן על כך.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה כל סיבה להילחץ, תקפיא את הרישיון וחפש בנחת צמיגים ואו לחלופין תבדוק אפשרות יבוא אישי ואפשרות שלישית היא לפנות ליבואני צמיגים ולבקש מהם לייבא רביעיה עבורך.

לא יודע מה תהיה הנכונות לעשות זאת אבל שווה בדיקה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אולי לצמיגי אבי מאשדוד יש במקרה מהמידה הנ"ל.

תבדוק גם עם חברה ממועדון האמריקאיות אולי למישהו יש צמיג ישן להשאיל או למכור לך בשביל הטסט.

אם זה רק ביבוא אישי אני ייבאתי צמיגים דרך יורם דואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהכי זול יהיה לייבא לבד. מותר לייבא חמשיה צמיגים, ויש צורך באישור משרד התחבורה בלבד (ללא תקינה שרק יבואנים מסחריים מחויבים בה)

שיעור המס במקרה שהערך עולה על 500$ הוא 31% (כולל מעמ)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי כרגע הצעה לצמיגי קומו דגם סולוס Ta31 (לכל עונות השנה)תוצרת ארה״ב(לא קוריאה) שזה למעשה הצמיג היחיד שקיים כרגע לייבוא מארה״ב במידה 235/55/16 98V בסביבות 1000 ₪ לצמיג כולל מישלוח אווירי( יותר יקר, מגיע תוך שבועיים לארץ) מארה״ב והמיסים/מכס/מע״מ, מה דעתכם על ההצעה? איך הצמיג הזה?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינך מתכוון לנקוט צעדים לצורך שינוי המידה, תצטרך ככל הנראה להתפשר על צמיג all season כזה שנפוץ בארה"ב, כי באמת אין שום דבר אחר.

כמובן שהנוחיות והביצועים של צמיג כזה מוגבלים לעומת הקיים במידות אחרות.

אני עם בעיה דומה, לא רוצה לשנות מידה מקורית ברכב האספנות שלי אבל מבחר הצמיגים בה מצומצם מאוד. אחליט עד החלפת הצמיגים הבאה שלי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דורש ממני את מלוא התשלום(כמה אלפים) מראש, זה נהוג ככה במצב של ייבוא אישי?

ולגבי ההתקנה, זה נהוג/מקובל לרכוש מצמיגייה אחת ולהתקין את הצמיגים כשיגיעו לארץ בצמיגייה אחרת שקרובה לי לבית?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שהצמיגיה שרכשת ממנה תתקין לך בחינם. אם תבחר להתקין בצמיגיה אחרת יגבו ממך תשלום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע אבל הצמיגייה שהציע לי את ההצעה הזאת נמצאת במרחק שעה וחצי נסיעה ממקום מגוריי.

לפני 6 שעות, zvit כתב:

נראה לי שהכי זול יהיה לייבא לבד. מותר לייבא חמשיה צמיגים, ויש צורך באישור משרד התחבורה בלבד (ללא תקינה שרק יבואנים מסחריים מחויבים בה)

שיעור המס במקרה שהערך עולה על 500$ הוא 31% (כולל מעמ)

500דולר זה כולל המישלוח או רק הפריט?

נניח במקרה שלי מדובר ב 444 דולר.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...