Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״הנורא מכל קרה״, ניקבו לי שלוש חורים בדופן צמיג בעל מידה שאינה קיימת בארץ, איך מתקדמים מכאן?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ייבוא צמיגים מהשטחים, מה דעתכם על זה? נניח ואמצא את מבוקשי שם(סיכוי מאוד קלוש אבל בודקים לי גם שם) כדאי בכלל להתעסק עם סחורה שמוגדרת כבטיחותית מדרגה ראשונה שמגיע משם? 

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל יבואני הצמיגים הרציניים שניסו לעזור לי בעניין ובדקו עבורי עם הספקים שלהם בחול שאני בקשר איתם בשבועות האחרונים עד עכשיו כולם לא הצליחו למצוא את המידה הזאת אפילו בחול ופשוט ירדו מזה, למי עוד אפשר לפנות?

מתחיל לחשוב ברצינות להרכיב צמיגים במידה 225/55/16 .

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח והחלפתי את הצמיג למידה 225/55/16 במקום ה 235/55/16 המקורי שברישיון(נשארתי על הגאנט המקורי) ועוצרת אותי ניידת בדיקה של משרד התחבורה היא מורידה לי את הרכב מהכביש, ואז מה אני עושה?

אגב, צמיגים במידה 225/55/16 שזה שינוי ממש מינורי מהצמיג המקורי יש ממנו מבחר גדול של צמיגים בארץ, החל מצמיגים סינים ועד מישלין וקונטיננטל.

מה שיותר מדאיג אותי מלעבור טסט עם מידה שונה מזו שרשומה ברישיון זה שבמקרה של תאונה חלילה אני אהיה בבעיה חמורה מבחינה ביטוחית.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי כרגע עוד בקשה למחלקה הטכנית של היבואן בארץ לשינוי מידה ברישיון ל 225/55/16 והסברתי להם בדיוק את כל המצב, אני סקפטי לגבי תשובה חיובית מאחר שבעבר כבר קיבלתי מהם תשובה שלילית באותו עניין.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.3.2021 בשעה 17:11, zvit כתב:

נראה לי שהכי זול יהיה לייבא לבד. מותר לייבא חמשיה צמיגים, ויש צורך באישור משרד התחבורה בלבד (ללא תקינה שרק יבואנים מסחריים מחויבים בה)

שיעור המס במקרה שהערך עולה על 500$ הוא 31% (כולל מעמ)

נניח ואני מייבא לבד, 4 צמיגים 444$+400$ מישלוח, זה המיסים(מכס+מע״מ ) שאצטרך לשלם פה בארץ בשיחרור הסחורה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם זה היה ככה.

כבר שנים שהמיסים מחושבים לפי מחיר המוצר בלבד ללא משלוח.

עדיין, קשה מאוד לחשב מראש בכמה מיסים תחוייב.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, much כתב:

נניח ואני מייבא לבד, 4 צמיגים 444$+400$ מישלוח, זה המיסים(מכס+מע״מ ) שאצטרך לשלם פה בארץ בשיחרור הסחורה?

אז אם אני מבין נכון מכיוון שהעלות הכוללת של המוצר והמישלוח ביחד עובר את ה500$ צריך לשלם מכס+מע״מ 31%?

עמוס, אז מדברך אני מבין שהמס הוא 17% בלבד, נכון?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הבנת את זה ממה שכתבתי?
המיסים יחושבו על מחיר הסחורה בלבד.

יחד עם זאת, השילוב של המיסוי בארץ עם העמלות של חברות השילוח הם כמו שילוב של קזינו ושוק.

לא תצליח לעולם לדעת כמה תשלם עד שתקבל את החשבונית מחברת השילוח, ואז אפשר לנסות להתמקח איתם אבל בדרך כלל זה לא מצליח. אפשר לנסות לשחרר לבד מהמכס ולחסוך קצת, אבל זה לא קל.

image.thumb.png.107b2cb59b8ec0f01afb24021fae5ec7.png

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את המחשבון בעצמך, תיכנס לפירוט ותראה שמילאתי נכון.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שחברת קומהו הקוריאנית היא למעשה יצרנית הצמיגים היחידה שעדיין מייצרת את המידה הזאת בעולם, עכשיו בודק מול הספק בחול את תאריך הייצור ע״מ להבין עם שווה לי בכלל לייבא את הצמיגים לארץ.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי.. חודש להיות בלי הרכב בגלל צמיג?

מי מייבא רכב לארץ ולא משנה לו מידות צמיגים לכאלה שנפוצות פה?

מה יקרה ביום שיפסיקו לייצר את המידת צמיג הזאת? דינו של הרכב לגריסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...