Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״הנורא מכל קרה״, ניקבו לי שלוש חורים בדופן צמיג בעל מידה שאינה קיימת בארץ, איך מתקדמים מכאן?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תרכוש את הצמיגים לפני שיש לך את אישור משרד התחבורה ולפני שאתה סגור על נושא היבוא עד הפרט האחרון.

חפש צמיגים טריים, אני מניח שלא חסרים צמיגים כאלו בארה"ב.

https://www.walmart.com/product/129259408/sellers

לאחר קבלת האישור אתה רוכש את הצמיגים ושולח אותם לארץ, לא משנה כיצד תשלח אותם, יושופס, דואר ישראל או כל חברת שילוח אחרת, הם כבר יגידו לך כמה מיסים אתה צריך לשלם.

לדעתי במידה ואתה לא בקיא בנושא, תשלם עוד כמה שקלים ליושופס ותייבא את הצמיגים דרך הים (הם יעשו עבורך את כל עבודת הניירת והמשלוח)

המכס לא יעשה לך בעיות כיוון שיש לך אישור משרד התחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 שעות, much כתב:

הבעיה שאני לא יודע למי לפנות שיכול לעזור לי לרשום אותה ברישיון.

בכל הקבוצות של הרכבי אספנות, רכבים משופרים ועוד יש את האנשים שמחוברים למקומות הנכונים. לא  אומר את זה בגאווה אך אתה במצב בעייתי ולכן הפתרונות צריכים להיות יצירתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הספקים מסרבים להגיד את תאריך הייצור המדויק של הצמיגים לפניי ביצוע הרכישה/הזמנה והעמסה של הסחורה.

לגביי האישור ייבוא ממשרד התחבורה, מקבלים אותו למייל? תוך כמה זמן לערך מתקבלת תשובה? לאישור הזה יש ״ תאריך תפוגה״, כלומר פרק זמן מוגבל לשימוש ואם עובר התאריך צריך לבקש אישור חדש?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן אמורה להתקבל תשובה ממשרד התחבורה לגביי הבקשה לאישור ייבוא צמיגים?

אני מניח שהם לא עובדים בחול המועד.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי עבודה רגילים תוך כ-3 ימי עבודה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בפורום אספנות בפייסבוק, יש אדם שעוזר בתהליכים מול משרד התחבורה, אם יש לו קשרים ויציג מסמכים אולי יצליח לאשר לך ברישיון את מה שאתה צריך.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Or05230 כתב:

תבדוק בפורום אספנות בפייסבוק, יש אדם שעוזר בתהליכים מול משרד התחבורה, אם יש לו קשרים ויציג מסמכים אולי יצליח לאשר לך ברישיון את מה שאתה צריך.

אני משער שהכוונה היא לאור שירי והטל' שלו הנו 053-5555554

בברכה  -  רפי לין

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...